Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Szkolenia na licencję maszynisty
Autor Wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 01-03-2018, 15:12   Szkolenia na licencję maszynisty Odpowiedz z cytatem

Koleje Mazowieckie od początku działalności podejmuje działania służące promocji zawodu maszynisty oraz zachęcania młodych ludzi do podejmowania pracy w tym zawodzie. Przewoźnik ogłosił nabór na szkolenie na licencję maszynisty.

Więcej:
https://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/31764/km-oglosily-nabor-na-szkolenie-na-licencje-maszynisty.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14-05-2019, 10:31    Odpowiedz z cytatem

Spółka „Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawie odpłatnie przeszkoli kandydatów ubiegających się o licencję maszynisty.

Szczegóły na stronie:
https://www.mazowieckie.com.pl/pl/szkolenie-na-licencje-maszynisty-6


_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 28-08-2019, 11:53    Odpowiedz z cytatem

Kandydaci do szkolenia na licencję maszynisty w Kolejach Mazowieckich pilnie poszukiwani.

Koleje Mazowieckie mając na celu przeciwdziałanie powiększaniu się luki pokoleniowej, od 2012 r. systematycznie organizują szkolenia na licencję oraz świadectwo maszynisty. Do tej pory wyszkoliły i zatrudniły około 340 absolwentów, ale to wciąż za mało. Pod koniec sierpnia kończy się 13. edycja szkolenia na licencję maszynisty, a Koleje Mazowieckie już szukają chętnych na kolejną 14. edycję, która rozpocznie się w październiku br.

Więcej:
https://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/34622/kandydaci-do-szkolenia-na-licencje-maszynisty-w-kolejach-mazowieckich-pilnie-poszukiwani.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kowalski22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Lut 2020

PostWysłany: 11-02-2020, 17:36    Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich piszę w sprawie badań na licencję maszynisty mam 2 pytania :
_ Czy z wadą wzroku po -0.5 jest sens zaczynać?
- Jak wyląda badanie neurologiczne? Miałem kilka lat temu epizod z podwójnym widzeniem? Regularna kontrola w przychodni neurologicznej i 2 kontrolne pobyty w szpitalu?( nic mi nie dolega , czuje się dobrze)

Chcę zrobić licencje prywatnie, a nie chce wyrzucić kasy w bloto. Mam dylemat bo na początku roku zgłosiłem się do firmy która organizuje szkolenia i maja rozpocząć kiedy zbiorą przy najmiej grupę 10 osób, jak dotąd cisza. nie wiem czy dać sobie spokój i poszukać innego szkolenia. Skoro nie ma chętnych nie sądzę że nie będzie problemów z pracą. Czy mam szanse przejść badania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17-12-2023, 17:21    Odpowiedz z cytatem

SKM Warszawa: W lutym 2024 r. nowy kurs na licencję maszynistki/maszynisty

3 lutego 2024 roku startuje kolejna edycja szkolenia na licencję maszynisty/maszynistki, organizowany przez Ośrodek Szkolenia Maszynistów w Szybkiej Kolei Miejskiej.

Więcej:
https://www.sektorkolejowy.pl/skm-warszawa-w-lutym-2024-r-nowy-kurs-na-licencje-maszynistki-maszynisty/

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 29-02-2024, 21:05    Odpowiedz z cytatem

Nowa edycja kursu na maszynistę organizowana przez SKM Warszawa

Szybka Kolej Miejska w Warszawie zaprasza na nową edycję kursu na świadectwo maszynisty kategorii B1, który startuje 1 sierpnia 2024 r. Jest to wyjątkowa szansa dla osób chcących zdobyć kwalifikacje niezbędne do pracy w branży kolejowej.

Więcej:
https://www.nakolei.pl/nowa-edycja-kursu-na-maszyniste-organizowana-przez-skm-warszawa/

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl