Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
W wagonach PKP IC zamieszkali bezdomni
Autor Wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-07-2011, 13:01   

Adams, Żeby nie załatwili extra ochrony po przeczytaniu twojego postu. A poważnie to najlepiej jest się wybrać z jakimś dziennikarzem Mr. Green
Przejdź na dół

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 24-07-2011, 13:04    Odpowiedz z cytatem


Pociąg "Cmentarzysko" wagony w strasznym stanie, wiadomo czeka ich jedno. - śmierć.

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 24-07-2011, 13:56    Odpowiedz z cytatem

Na początku jak pojawiły się te wagony na Mydlnikach to w składzie był też wagon w malowaniu iC z pociemnianymi szybami, ale potem zniknął, on chyba teraz stoi przy Głównym od strony Krowodrzy.

[ Dodano: 24-07-2011, 14:11 ]
Napisy na wagonach świadczą o tym, że spotkają się tam raczej nie bezdomni, ale kibole. I stąd może też odgłosy.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Patryk180 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Gru 2009
Skąd: Katowice

PostWysłany: 24-07-2011, 14:21    Odpowiedz z cytatem

mkfilmykolejowe, znów nie przesadzaj cześć tych wagonów napewno można naprawić jeszcze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-07-2011, 14:42   

Patryk180, To zależy które mają miejsce w kolejce do rewizji jak na końcu to można już ogłaszać ich pogrzeb.
Powrót do góry

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 24-07-2011, 21:16    Odpowiedz z cytatem

W tym roku odbyłem już parę długodystansowych podróży po kraju i muszę powiedzieć że jestem przerażony tym co jest odstawione na wielu stacjach- tyle co zapamiętałem to wielkie ilości wagonów stoją min.w Krakowie, Przeworsku, Rzeszowie, Nowym Sączu,Katowicach,Wrocławiu Głównym i zdaje się wcześniej - okolice stacji Brochów, Poznaniu Gł, Pile, Szczecinie,Warszawie Zachodniej, Gliwicach..To jest przerażające ze TLKi 4 wagonowe jeżdżą a mnóstwo wagonów nie może się doczekać rewizji..

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-07-2011, 21:39   

W Nowym Sączu akurat byly to wagony PR- były, bo właśnie skonczyli je ciąć...
Powrót do góry

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 24-07-2011, 22:21    Odpowiedz z cytatem

Mogli odstawic na Olszynkę, tam ponoc meneli nie ma.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

twardypt91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lip 2011

PostWysłany: 24-07-2011, 22:46    Odpowiedz z cytatem

Desiro2 napisał/a:
.To jest przerażające ze TLKi 4 wagonowe jeżdżą a mnóstwo wagonów nie może się doczekać rewizji..

Ale będzie Pendolino Exclamation Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz B. Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2008

PostWysłany: 24-07-2011, 22:48    Odpowiedz z cytatem

Desiro2 napisał/a:
W tym roku odbyłem już parę długodystansowych podróży po kraju i muszę powiedzieć że jestem przerażony tym co jest odstawione na wielu stacjach (...) okolice stacji Brochów (...) To jest przerażające ze TLKi 4 wagonowe jeżdżą a mnóstwo wagonów nie może się doczekać rewizji..


Na terenie Brochowa i okolic nigdy nie było pasażerskich wagonów. Być może miałeś to szczęście i akurat widziałeś jeden z pociągów uformowany z wagonów, które jechały w swoją ostatnią drogę. Na terenie Wrocławia Głównego jest trochę nieużywanych wagonów ... tory odstawcze w pobliżu lokomotywowni, tory przy nastawni WGA oraz sznurek wagonów od strony "magazynów", ale te stoją tu od przekazania ich z PR do PICU i ani razu nie były chyba używane przez IC.


Ostatnio zmieniony przez Tomasz B. dnia 24-07-2011, 23:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Patryk180 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Gru 2009
Skąd: Katowice

PostWysłany: 24-07-2011, 22:53    Odpowiedz z cytatem

Desiro2, To tak:
gdzie ty widziałeś te sznury wagonów w Gliwicach i Katowicach ?
W Gliwicach stoją chyba ze 3 wagony w Katowicach też mało. Właśnie te wagony przedstawione na w/w filmie są min. z Katowic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-07-2011, 00:26   

Cytat:
.w Krakowie, Przeworsku, Rzeszowie, Nowym Sączu,Katowicach,Wrocławiu Głównym i zdaje się wcześniej - okolice stacji Brochów, Poznaniu Gł, Pile, Szczecinie,Warszawie Zachodniej, Gliwicach.


To widziałeś dużą liczbę wagonów nie będących własnością PKP IC a PR ale oni nie mają ich nawet czym elektrycznym ciągnąć. Takie czasy.
Powrót do góry

OPi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 25-07-2011, 00:33    Odpowiedz z cytatem

W tym filmie mamy też kilka wagonów po całkiem nie dawnych naprawach, np. szósty wagon w składzie ma piktogram roweru, a to rozwiązanie wprowadzone całkiem nie dawno. W którym roku się pojawiło to, aby przedziały pasażerskie przerabiać na rowerowe?

_________________
>>>>>Kolejowy kanał You Tube - pioko17<<<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-07-2011, 09:58   

Wczoraj jechałem z REGIOchłopakiem pociągiem z Krakowa do Katowic i zastanawialiśmy się, gdzie się podziały wagony, które dotychczas stały na Mydlnikach. Teraz widzę, że zostały zabrane. Powiedzcie mi, gdzie one stoją?

Patryk180 napisał/a:
Właśnie te wagony przedstawione na w/w filmie są min. z Katowic.


Dokładnie. Część jest z Katowic, a część z Bielska Białej. W samych Katowicach jeżeli są jakieś stare wagony, to dosłownie kilka sztuk. Większość tego co tam stoi to wagony będące w bieżącym ruchu pasażerskim.
Powrót do góry

Patryk180 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Gru 2009
Skąd: Katowice

PostWysłany: 25-07-2011, 10:33    Odpowiedz z cytatem

To może ktoś mi wyjaśni: te wagony z Bielska Białej które są w Krakowie to są PKP IC, a te wagony które w dalszym ciągu stają w Bielsku Białej są PKP IC czy PR ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl