Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Pociągiem na Przystanek Woodstock
Autor Wiadomość

Sebcio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2007
Skąd: Lublin

PostWysłany: 03-08-2011, 21:22    Odpowiedz z cytatem

Dziś o 16.07 wyjechał pociąg Woodstokowy z Lublina.
Skład to 3xEN57. Pierwsza EN57-1707, druga nie zanotowałem, trzecia EN57-1709. W Lublinie frekwencja ok 60-70%
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

filip39 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 03-08-2011, 21:26    Odpowiedz z cytatem

Fajnie że te pociągi jeżdżą, ale PR-y raczej powinny sobie odpuścić dawanie tam dobrych wagonów. gdzie się da to EZT-y (i to wyłącznie skaj lub plastik), a jak nie to jakieś gorsze wagony. Nie żebym uważał, że osobom, które tam jadą nie należy się jakiś komfort. Po prostu mniej będzie szkoda gorszego kibla czy wagonu, a już wyszykowanego na RE "Mazowsze" baru czy Azeta - tak.

_________________
2010 - 4564 km
2011 - 8993 km
2012 - 5090 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pabianiczanin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2008
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 03-08-2011, 21:27    Odpowiedz z cytatem

A to jest ten co przez;Łódź jedzie Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 03-08-2011, 21:55    Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj o 19:25 z Katowic planowo powinien wyjechać pociąg Specjalny na Przystanek Woodstok, ale wyjechał o 19:40, bo było tak dużo ludzi i część bez biletów i małe zamieszanie było. Jednostki 3xEN57... współczuję podróżnym muzykom jadącym takim złomem...

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mariusz W.
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-08-2011, 23:05   Re: Prawda o Wodstoku

Pawcio napisał/a:
I incydentami nie są wypadki lub dewastacje...INCYDENTAMI tutaj SA ZJAWISKA NORMALNE
Cóż, Warszawa najwidoczniej nie należy do normalnych uczestników, nie uogólniając. Uwierz, że są pociągi, w których nie ma żadnej śmietniczki wywalonej oraz żadnej wykręconej świetlówki, a jedyną pozostałością są śmieci, których przy tak długich trasach i przy takim obłożeniu nie sposób upchnąć w śmietniczkach. I uwierz, że takie pociągi nie należą do rzadkości. Zapraszam do Kostrzyna, zapisz się do Grupy Kolejowej Pokojowego Patrolu. Nocleg, wyżywienie, sanitaria zapewnione. Wtedy będziesz miał pełen ogląd na każdy pociąg i na całą kolejową sprawę.

Niebawem kolejny raport z dziś.
Powrót do góry

LukE83 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Wrz 2009
Skąd: KOS / ST

PostWysłany: 03-08-2011, 23:12    Odpowiedz z cytatem

Mariusz W., z łaski swojej Wink poproszę o info nt. składów Regio Kostrzyn-Krzyż-Kostrzyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-08-2011, 23:24   

A ja mam takie pytanie- czy w pociagach na Woodstock sa kontrole biletow? Czy to wyglada tak ze połowa towarzystwa jedzie za free, bo jest taki tłok ?
Powrót do góry

Mariusz W.
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-08-2011, 02:32   

W środę obserwowałem następujące pociągi.

O 13:50 z opóźnieniem +20 wjechał pospieszny musicREGIO 18107 rel. Łódź Kaliska - Kostrzyn w składzie: EN57-1557 + EN57-827 + EN57-1762. Podczas wjazdu ekipa telewizyjna Owsiaka nagrywała materiał. Skład został odstawiony na Kostrzyn Towarowy.
Filmik:


O 14:04 z opóźnieniem +4 wjechał pospieszny musicREGIO 68101 rel. Wrocław Nadodrze - Kostrzyn w składzie EN57-1774 + EN57-1782. Podczas wjazdu również ekipa telewizyjna Owsiaka nagrywała materiał. Podczas wjazdu ktoś wyrzucił na peron świetlówkę. Po krótkim postoju, bez sprzątania pociąg został wyprawiony jako pociąg służbowy z powrotem.
Filmik:


Przed następnym pociągiem na peronie 3 rozegrała się bitwa na lody. Ktoś przyniósł chyba z 10 plastikowych pudeł z lodami. Na początku była zabawa, a potem zaczęło się obrzucanie nimi. Stoliki posprzątano, ale na peronie pozostały resztki, widać je na kolejnym filmiku.

O 16:15 przybył z opóźnieniem +15 pospieszny musicREGIO 78101 d. Allegro Express rel. Poznań Główny - Kostrzyn. Pociąg był zestawiony z krakowskich jednostek: EN71-012 + EN71-004. Następnie wyruszył jako podsył do Rzepina.
Filmik:


O 16:45 przybył z wyprzedzeniem -15 pospieszny musicREGIO 18107 d. Allegro Express rel. Warszawa Gdańska Osobowa - Kostrzyn w składzie: ET22-140 + 4Bhp + 2Bhp + 2Bhp. Pociąg był wytrasowany na 100 km/h, ale maszynista jechał z prędkością 120 km/h, stąd te wyprzedzenie. Skład po obrządzeniu został podesłany do Krzyża, o czym napiszę niżej.
Filmik:


Potem opuściłem stację. Miał wjechać opóźniony ok. +90 mR 58117 z Torunia Głównego (planowy przyjazd o 15:35). Oprócz tego kilka innych dodatkowych.

Po moim powrocie o 20:28 z opóźnieniem +102 wjechał pospieszny musicREGIO 78103 rel. Poznań Główny - Kostrzyn, prowadzący wagony bezpośrednie z pospiesznego REGIOekspres 17120 MAZOWSZE z Warszawy Wschodniej. Skład: ET22-207 + B + B + B + B + B + B + B. W składzie nie było WR.
Filmik:



Sporo ludzi nie mieściło się w pociągach. Osobowy REGIO 6841 d. KARMAZYN rel. Wrocław Główny - Szczecin Główny już Głogowie zostawił ludzi, podczas gdy w Zielonej Górze ludzi było jeszcze raz tyle, co w pociągu. Aby wszystkich zabrać musiałby jechać w zestawieniu 4EN57.
W Poznaniu Głównym zostało tyle ludzi, że uruchomiono jeszcze jeden dodatkowy pociąg. W Krzyżu utknęło ok. 1000 osób. W związku z tym z Poznania uruchomiono dodatkowy pociąg w zestawieniu 4Bhp. Natomiast z Kostrzyna wysłano skład 2SU45 + 4Bhp + 2Bhp + 2Bhp. W Krzyżu nastąpi połączenie. Dalszego rozwoju sytuacji nie znam, ale planowano potem pociąg w zestawieniu 2SU45 + 2Bhp + 2Bhp + 4Bhp + 4Bhp. Czyli razem 12 Bip! Początkowo planowano zestawić pociąg z dwóch ezt i od Krzyża ciągnąć go spalinówką (byłby to chyba pierwszy raz jednostek na Ostbahnie), ale zrezygnowano z tego planu.

Przepraszam za stoliki i parasole na filmikach, ale nie mogłem się inaczej ustawić. To mój ostatni raport z przyjazdów. Dzisiaj daję sobie spokój. W niedzielę może będę na kilku odjazdach.
OPi napisał/a:
Mariusz W., Potpatrzyłbyś też może frekwencję w tlk 48500/84500, ile ludzi wysiada w Kostrzynie?
Z pociągu 48500/84501 wysiadło 500 osób. Pociąg był opóźniony. Tyle się dowiedziałem z pierwszej ręki.
LukE83 napisał/a:
Mariusz W., z łaski swojej Wink poproszę o info nt. składów Regio Kostrzyn-Krzyż-Kostrzyn
Jedno wiem na pewno: jeżdżą. Very Happy Ale co konkretnie i w jakich zestawieniach to nie wiem, bo rzadko wjeżdżam na górne perony.
Tutaj zdjęcie jednego ze składów: http://s-hphotos-ash4.fbcdn.net/288917_2164750005639_1453291813_2388085_3127839_o.jpg
Pułtuś napisał/a:
A ja mam takie pytanie- czy w pociagach na Woodstock sa kontrole biletow? Czy to wyglada tak ze połowa towarzystwa jedzie za free, bo jest taki tłok ?
Tak, są normalne kontrole biletów. Jak to wygląda jeśli jest totalny tłok i nie można nawet przejść, to tego nie wiem.
Powrót do góry

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 04-08-2011, 05:43    Odpowiedz z cytatem

W Katowicach przed wejściem na peron 5 był kontroler i sprawdzał bilety przed wejściem do pociągu. W pociągu również był konduktor, który też sprawdzał bilety.

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

grzesik56 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Lip 2011

PostWysłany: 04-08-2011, 08:14    Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tymi osobami,które delikatnie mówiąc nie sa fanami woodstoku,co za ... tam jadą,jak wyglądają te wagony,zdewastowane na cholere,a ten wagon barowy to już kompletna tragedia,tym bardziej ,że nie ma kogo pociągnąć do odpwiedzialności i PR-y będą musiały na własną rękę,takie pożądne wogony z Warszawy przyjechały i jak to teraz wyglada jak to puścić na RE mazowsze ,tam powinny być stare jednostki i PLASTIK , aniech na piechote zapier****ją,skur*****skie ,je**ne ch...

Post moderowany~kryniczanin

[ Dodano: 04-08-2011, 09:34 ]
może przesadziłem w słowach,ale nie w treści,bo czy nie mam racji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Ninio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Cze 2009

PostWysłany: 04-08-2011, 18:12    Odpowiedz z cytatem

grzesik56, masz rację w 100%. To lewactwo niszczy o wiele więcej i bardziej niż ci znienawidzeni od pewnego czasu kibole. Statystyki to potwierdzają.

_________________
Kolej jest piękna Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-08-2011, 18:56   

Ale WOŚP płaci podobno za wszystkie straty ! Tyle ze niektore wagony sa JUZ potrzebne tam skad przyjechaly a i powrot jakos zapewnic trzeba...
Powrót do góry

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 04-08-2011, 18:59    Odpowiedz z cytatem

A, czy to tylko wyłącznie oni są winni? Skoro tak bardzo uważacie ich za zło i przeklętych to przecież PR dobrze o tym wiedzą...
PR też są winni temu. Po co uruchomiali? Przecież doskonale wiedzieli jaka będzie sytuacja, ale przecież na tym się nie opiera. Kaska i kaska moi drodzy. PR-y z tego będą mieli kasę, że już zacierają ręce.
Przecież nikt nie zmuszał PR-ów do uruchomienia tych pociągów!

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-08-2011, 20:23   

Zastanow sie- to 100 000 osob rzuciloby sie na kursowe, codzienne pociagi REGIO i by je roznieśli, popyt bylby kilkadziesiat razy wiekszy niz podaż.

Raz że sie opłaca, dwa że od dawna uruchamiaja i ludzie sie przyzwyczaili, trzy ze sluzba publiczna (no, powiedzmy).

Ja sie w ogole dziwie, ze takie rezerwy taborowe sa w kraju ! Niebywałe ze da sie zestawic sklad kilku pietrusow ! A i normalne dwojki sa! Dusza sie raduje patrzac na te pełne wielowagonowe pociagi przyjezdzajace do Kostrzyna ! Do tego brawa dla PR, ktore widzac ze ludzie zostaja na peronach, potrafia uruchomic dodatkowe składy! Zeby IC dołączylo dodatkowy wagon, to trzeba tory blokowac.
Powrót do góry

Jarul Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Maj 2010
Skąd: Wrocław Główny

PostWysłany: 05-08-2011, 23:19    Odpowiedz z cytatem

No i niestety kasiora decyduje, kasiora! Żeby nie było - nic nie mam do normalnych woodstockowiczów - jeżeli jadą normalnie, a potem na tym festiwalu robią różne rzeczy (piszę bez cienia ironii czy sarkazmu, naprawdę mam w poważaniu, co kto lubi, byle nie niszczył, społecznego jeszcze, mienia). Śmieci? OK, jest jakieś usprawiedliwienie. Ale obsceniczne, obleśne malunki? Płoszenie innych pasażerów? Nierzadko fizyczne uszkodzenia wyposażenia?

Nie wspomnę, że już tradycją stało się, że musi być jakiś tragiczny wypadek. I tutaj byłaby podstawa do odmowy przewozu, ze względu na łamanie regulaminu i prawa przewozowego, nie chce mi się cytować, każdy to znajdzie w cegle na początku. Ale by się działo! Dyskryminacja! Jak tak można! Żądamy pociągów! A jak je dostają, to uszanować nie potrafią. Potem, jak pojedzie taki w pojedynkę, albo z panną to się zaczyna sarkanie: Łojezu jakie te wagony brudne, stare, zniszczone.

WOŚP płaci za straty? Fajnie, tylko wrzucając pieniążki w styczniu myślałem, że to na sprzęt medyczny, nie na sprzątanie po dzikich ludziach.

Pozdrawiam niewoodstockowiczów i normalnych, szanujących normy społeczne woodstockowiczów. I postuluję na przyszłość ścisłe oko SOK i sprawy karne dla niszczących, z korzyścią dla wszystkich.

PS. Te składziory po 3 EN57, 2 EN71, czy sporo bip to faktycznie miłe dla oka.

_________________
PLK - Pazerne Likwidatorstwo Kolei
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl