Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Z Katowic do Kołobrzegu w 20 godzin
Autor Wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 06-08-2011, 23:46    Odpowiedz z cytatem

stargard_ napisał/a:
ja mam pytanie, czy płaci się coś dodatkowo za rezerwację przedziału?
jakiś czas temu było 50zł za przedział + 8biletów jeżeli to wagon kl. 2 ośmiomiejscowy

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 08-08-2011, 15:46    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja chciałbym prosić Pana geordi, aby rozwinął swoją myśl na temat lok. EU 07 uzasadniając dlaczego do 16-sto wagonowego poc. (ok. 650 ton) należy włączyć dwie lok. EU 07?


Może dlatego, żeby utrzymać rozkład. Jeżeli pociąg planowo jest trasowany pod 16 wagonów i siódemkę - nie ma problemu, rozkład będzie dostosowany do potrzeb (tj odpowiednio wydłużone czasy przejazdów etc). Zaś jeżeli spółka doczepia kilka wagonów do np 10-wagonowca, świadomie przekracza brutto )za co zapłaci, ale daje też jedną maszynę, która będzie się męczyć, żeby zbliżyć się do rozkładu, a i tak będzie się niewyrabiać...
No cóż.

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

geordi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Lis 2009
Skąd: Malbork/GDN/POZ

PostWysłany: 08-08-2011, 17:46    Odpowiedz z cytatem

Geralt z Rivii kolega przewoz juz wyjasnil co miałem na myśli Smile
Przy 16 wagonach zapchanego sezonowca, liczac mase sluzbową wagonu 39ton, 75 pasażerów o masie 75kg (z tobołami) w każdym z wagonów , brutto na haku wychodzi 714 ton.

Drugi powód, mniejszy, jaki mialem na mysli, to że z pozycji peronu wydaje sie, ze "7" od czasu zmiany naklejek są bardziej podatne na samospalenie... Ale podkreslam, to z pozycji peronu - byc moze zza nastawnika nie ma roznicy.

_________________
2010: przejechane 14136km. Zarządom Kolejowych Przewoźników Pasażerskich życzę szybkiego bezrobocia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kamkat Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2011

PostWysłany: 11-08-2011, 22:10    Odpowiedz z cytatem

Cytat:

1. Głośno, wyraźnie i oficjalnie przeprosić wszystkich pasażerów za tą i podobne sytuacje (Sitkowska w imieniu spółki nie przeprosiła)

Te ich wszystkie przeprosiny to sie nadaja do...EN57 Wink

Cytat:
2. Wyjaśnić że spółka ma problemy taborowe (wyjaśnień nie było, natomiast Sitkowska chwaliła się że spółka ciągle rewizuje i modernizuje wagony, tylko jakoś na torach ich nie widać)

Tylko,ze o tych klopotach taborowych wie cala Polska conajmniej od slynnego filmu o zaginionych wagonach.
Cytat:

3. Nie dawać idiotycznych rad, żeby ludzie jeździli 1 klasą lub EIC (ludzie mogą to odebrać że IC ma gdzieś pasażerów jeżdżących 2. klasą)
Zeby sie jeszcze dalo kupic 1 klase albo kuszetke, ja probowalem to zrobic na 2 tygodnie przed i juz takich luksosow nie bylo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 11-08-2011, 22:56   

Jest światełko w tunelu ! Prezes Malinowski przyznał, że brak wagonow jest problemem oraz ze liczba sezonowcow jest niewystarczajaca ! To oznacza, ze jesli go nie wykopią ze stanowiska, a polityczna miotła jest do wszystkiego zdolna, to bedzie on dążył do zwiekszenia liczby i wagonow, i polaczen sezonowych.

Tak wiec, ja trzymam kciuki za tego czlowieka.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl