Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Co się stało z EC "Praha"?
Autor Wiadomość

xenocide Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: Opole

PostWysłany: 04-08-2011, 10:29   Co się stało z EC "Praha"? Odpowiedz z cytatem

W tej chwili jestem na dworcu PKP w Katowicach, skąd niebawem zamierzam odjechać pociągiem EC "Praha" w kierunku Czech. Ponieważ za kilka dni mam w planach powrót tym samym pociągiem, postanowiłem spojrzeć na wywieszony na peronie rozkład przyjazdów, żeby upewnić się czy wszystko się zgadza. I tu niespodzianka: pociągu nie ma w rozkładzie!!! Z tym problemem postanowiłem udać się do Infokasy, gdzie pani stwierdziła: "jak to nie ma, musi być". Ponieważ nie byłem w stanie jej przekonać, zrobiłem zdjęcie, które zamieszczam poniżej. Pociąg ma planowy przyjazd o 15.52. Jak widać, nastąpiła w tym miejscu spora "korekta" rozkładu, podczas której najwyraźniej jakiś niedorozwinięty pracownik zakleił międzynarodowy pociąg EC "Praha"! Udowodniwszy, że nie zmyślam, zapytałem przedstawicielkę przewoźnika (w Infokasie), co zamierzają z tym zrobić, na co ta odparła, że... za rozkłady odpowiadają Przewozy Regionalne! Zapytałem więc, czy PKP IC nie zależy na tym, żeby ich pociąg był widoczny, na co usłyszałem "zgłosimy to".

Uważam, że to skandal, że w rozkładzie nie można znaleźć kursującego pociągu, a tym bardziej jeżeli jest to pociąg międzynarodowy, którym mogą przecież być zainteresowani obcokrajowcy. Szczerze wątpię czy ta nieprawidłowość zostanie szybko usunięta - może ktoś będzie w najbliższych dniach na dworcu w Katowicach i to sprawdzi.

PS. Przy okazji mam radę dla Przewozów Regionalnych - jak łatwo pozbyć się konkurencji. Po prostu nie umieszczajcie pociągów PKP IC na rozkładach, z tamtej strony nikt się na pewno nie zorientuje.

Zdjęcie0044.jpg1.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 183.16 KB

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 04-08-2011, 10:54    Odpowiedz z cytatem

Przecież to jest screen przyjazdów .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

xenocide Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: Opole

PostWysłany: 04-08-2011, 12:02    Odpowiedz z cytatem

No wiem, ze przyjazdow, przeciez wlasnie o przyjezdzie mowie. To ze dzis tym samym pociagiem odjechalem, nie ma znaczenia. Planowy przyjazd z Pragi ma o 15.52, ale na tym rozkladzie go nie widac. Dodam, ze dotyczy to kazdej z czterech plansz z rozkladem na jakie patrzylem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl