Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Następny
[Łódź] Jak to jest naprawdę z połączeniami i jakością
Autor Wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 14-08-2011, 12:15   

celtin.88,

160km/h na wagonach Y na CMK Twojego "mijanie się z prawdą" ciąg dalszy! To że było kiedyś nie oznacza że jest teraz przypominam od grudnia 2008 jest 150km/h na CMK z Y-grekami ale chcesz 160km/h więc czuć od Ciebie chęć wydarcia Henscheli na Kraków - Łódź bo ma być 160km/h!


Cytat:

Nikt nie przewiduje (bo po co) większej niż 120 km/h na Koluszki- Zawiercie- Trzebinia.


Jak ja mam z tobą poważnie rozmawiać jak nazywasz kogoś kłamcą a seryjnie "mijasz się z prawdą" co chwilę każdy na forum wie że jeszcze w tym roku startuje wyczekiwana modernizacja Kraków - Katowice z odcinkiem Jaworzno Szczakowa - Trzebinia na 160km/h dodatkowo w ciągu dwóch lat muszą zacząć się pracę na Zawiercie - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice bo prędkość ma spaść o ile pamiętam ma być podniesiona do 140km/h a na Zawiercie - Koluszki i Jaworzno Szczakowa - Dąbrowa Górnicza Ząbkowice wystarczy rewitalizacja nic więcej.

A co do peronów dlaczego 53203/35202 nie staje w Piotrkowie Trybunalskim bo perony za krótkie oczywiście powyższe nie dotyczy Łodzi na długich składach. Jedno województwo jedni mają inni nie.

A EX Krakowianka bardzo dobry skład, bardzo dobre godziny, i wożenie powietrza nawet PKP wiedziało że nie ma to najmniejszego sensu i w nowym rozkładzie pojechał EX Barbakan przez GOP, Wrocław.

Chcecie pociągu na 160km/h przez CMK i E30? To możecie go mieć ale to musi być EIC i musi się utrzymać jak pokazuje historia nie jest to wykonalne.


Ostatnio zmieniony przez dnia 14-08-2011, 12:52, w całości zmieniany 6 razy
Przejdź na dół

FranzMaurer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2011

PostWysłany: 14-08-2011, 12:16    Odpowiedz z cytatem

Wy z Łodzi dostajecie więciej niż inne regiony Polski .. Klimatyzowane składy.. i inne aspekty które nie sposób tutaj wymieniać..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 14-08-2011, 12:23   

stargard_, Ona jest tak po drodze jak obecna trasa 35202/53203 jest najkrótszą trasą Gdynia - Zakopane Very Happy

Cytat:
Mam nadzieję że doczekam się czasów kiedy między Krakowem a Łodzią pociągi będą jeździły w taktach


Jestem jak najbardziej za przemiennie co 2h Łódź - Częstochowa o parzystej Kraków/Zakopane/Przemyśl o nieparzystej Katowice/Bielsko/Racibórz


Ostatnio zmieniony przez FranzMaurer dnia 14-08-2011, 12:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

OPi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 14-08-2011, 12:43    Odpowiedz z cytatem

Mozna prosić o padanie par, na których kursują Z1 do Łodzi? Very Happy Chciałbym jedną z nich złapać na Podróżniku.

_________________
>>>>>Kolejowy kanał You Tube - pioko17<<<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzychu191 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Cze 2010
Skąd: Łódź

PostWysłany: 14-08-2011, 12:47    Odpowiedz z cytatem

OPi, Obecnie już ich nie spotkasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

OPi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 14-08-2011, 12:57    Odpowiedz z cytatem

Aha. Może nawet i dobrze, bo jeżdżą tam, gdzie trzeba. Wink

_________________
>>>>>Kolejowy kanał You Tube - pioko17<<<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzychu191 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Cze 2010
Skąd: Łódź

PostWysłany: 14-08-2011, 12:59    Odpowiedz z cytatem

OPi, No, w krzakach na Grochowie Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 14-08-2011, 12:59    Odpowiedz z cytatem

A nikt z Was nie pomyślał że całemu zamieszaniu z wagonami Z1 na trasie do Łodzi winne są obiegi...

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzychu191 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Cze 2010
Skąd: Łódź

PostWysłany: 14-08-2011, 13:02    Odpowiedz z cytatem

Damian Łódź, Nie tyle co obiegi. tylko te wagony co normalnie obsługiwały łódzkie TLK ( spoty, zielenina, 141a ) poszły na rewizję a nie było rezerwy na Grochowie i dali co mieli.
Teraz widziałem wagon 141a z rewizją zakończoną 04.08.11
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 14-08-2011, 13:07    Odpowiedz z cytatem

Krzychu191, dosyć że chociaż rewizje robią w IC. Dużo wagonów jezdzi na "odroczeniu" i się zastanawiam jak oni się wyrobią z naprawami.
Ten wagon co piszesz z datą 04.08.11 to musi też na odroczeniu jezdzic, mozna tak, owszem ,ale tylko przez 3 miesiące.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 14-08-2011, 13:12   

Damian Łódź, Rewizje rewizjami ale mogły jeździć na EX,EIC - Fregata,Szkuner a te co na tych kwalifikach jadą dać na Łódź.
Powrót do góry

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 14-08-2011, 13:18    Odpowiedz z cytatem

kryniczanin, tak racja, ale myslę że chodzi własnie o obiegi, ponieważ składem powiedzmy 10wagonowym można ze 3-4 kółka zrobic z Warszawy do Łodzi, a np.na Szkunerze już nie, bo wtedy wyjdą dwa obiegi (dwa dni ).
Poza tym Szkunera to chyba Kraków wystawia a nie Grochów, no chyba że źle kojarzę.

A może te wagony Z1 miały już odroczenie i dlatego poszły tutaj na Lódź, no już sam nie wiem.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 14-08-2011, 13:35   

Damian Łódź, Obiegi można zamienić.
Powrót do góry

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 14-08-2011, 13:38    Odpowiedz z cytatem

kryniczanin, ale to chyba za dużo i za ciężko dla głów z Grójeckiej Śmiech

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzychu191 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Cze 2010
Skąd: Łódź

PostWysłany: 14-08-2011, 13:39    Odpowiedz z cytatem

Damian Łódź, W sensie, że ten wagon dopiero ukończył rewizję Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 18 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl