Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Projekt wrześniowej korekty rozkładu jazdy
Autor Wiadomość

bruges Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Gru 2010

PostWysłany: 11-08-2011, 23:11    Odpowiedz z cytatem

Na chwilę obecną to raczej nic nie wywala tylko pomiędzy 1-7 września nie pojedzie Lajkonik i Neptun dalej będzie chyba jechał przez Toruń.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maszynista_50 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sty 2006

PostWysłany: 12-08-2011, 00:10    Odpowiedz z cytatem

IC odwołane na odcinku Warszawa Wsch. – Gdynia Post.:
3500, 5300.
IC odwołane na odcinku Gdynia Gł. – Gdańsk Gł. :
85104 i 58105
C/ Pociągi kursujące trasami okrężnymi:

-IC w terminie 1-7.09 na odcinku Iława – Warszawa Wsch przez Toruń Gł., Kutno:
5306, 3506, 5302, 3502, 53402, 35402, 83108, 38108, 5310, 3510, 5400, 4500, 53202, 35202
-IC w terminie od 1.09 do 10.12 na odcinku Iława – Warszawa Wsch przez Toruń Gł., Kutno: 1501, 5100

Takie zmiany od wrzesnia ale to chyba jeszcze nie wszystko

_________________
www.4elementy.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 12-08-2011, 00:20    Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, dlaczego nie puszczą pociągów Warszawa - Gdynia objazdem od Działdowa przez Olsztyn, Elbląg do Malborka. Wg obecnego rozkładu Warszawa - Olsztyn ~ 4 h, Olsztyn - Gdańsk ~ 3 h, czyli razem daje ~ 7 h, podobnie jak przez Bydgoszcz, a przez Olsztyn ruch chyba trochę mniejszy, tylko trzeba zmienić kierunek jazdy na Głównym.

Warszawa - Katowice - Kraków - kto to w ogóle wymyślił? Kiedyś był pośpiech z Krakowa do Łodzi czy Koluszek, który zjeżdżał do Koniecpola, gdzie zmieniał kierunek jazdy. Można też chyba jechać przez Kielce, Radom, ewentualnie ominąć Warkę i zjechać jakoś na CMK, tak przez chwilę jeździł w zeszłym rozkładzie TLK Kraków - Olsztyn.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OPi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 12-08-2011, 00:58    Odpowiedz z cytatem

Myślę że akurat teraz nie ma co obniżać cen biletów na trasie Gdynia - Kraków. Logicznie patrząc to powinna ona nawet wzrosnąć (czego nie popieram) bo cena biletu jest liczona w długości km. A taki przejazd bez pokrycia kasą może się okazać ogromną stratą.

_________________
>>>>>Kolejowy kanał You Tube - pioko17<<<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 12-08-2011, 08:36    Odpowiedz z cytatem

Od 8.09, Kaszub godzine wcześniej wyjazd z Krakowa(12.42) Warszawa Cen(15.55) Gdańsk Gł(22.00),to w sumie na plus dla frekwencji i osób dojeżdżających poza Trójmiasto, bo dotychczasowy przyjazd o 23 był niezbyt dogodny. Norwid też nieco szybciej dotrze do Gdańska( ok.23.30).

Zmiany godzin dotyczą też pociągów Ślęża i Korfanty, min. Ślęża z Wrocławia o 7.10, a z Warszawy do Wrocławia odj.17.35, Korfanty z Warszawy do WR o 13.42, Klimczok z Wawy do Bielska 18.16.
Ondraszek z Bielska do Warszawy przesunięty o 2h w miejsce Klimczoka, który pojedzie o 2h wcześniej do Gdyni. Bez zmian w Warszawie łączenie Klimczoka/Lajkonika.
Sporo zmian, miała być drobna korekta wrześniowa, a są duże przesunięcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12-08-2011, 08:46    Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się ze wszystkimi, którzy uważają, że natychmiast, jeżeli IC nie chce utracić resztek wiernych pasażerów powinny zostać obniżone ceny przejazdu na trasie Warszawa-Gdynia, dopóki nie zakończy się ten nie mający końca remont. Rozumiem, że PLK nie chce obniżyć stawek za dostęp do torów, ale w końcu można chyba jakoś dojść do porozumienia, i logicznie przedstawiając swoje argumenty wynegocjować obniżenie tych stawek, a co za tym idzie cen biletów. Pomijam okres 1-7 września, bo to w ogóle nikt poza konduktorami i pracownikami wagonów barowych/restauracyjnych nie będzie jeździł z Warszawy do Trójmiasta ale to się tyczy całego następnego okresu. W ten sposób obydwie strony mogą zyskać, a tak obydwie stracą.
Pomysł z puszczeniem przynajmniej części pociagów na okres 1-7 września przez Olsztyn jest dobry, zwłaszcza tak powinny pojechać pociągi TLK. Ruch na odcinku Olsztyn-Elbląg nie jest aż tak duży,zmiana kierunku jazdy na Głównym też nie jest aż tak wielką filozofią i jakby taki pociąg od Olsztyna nigdzie się nie zatrzymywał to naprawdę poniżej 3 h z Olsztyna Gł. do Gdańska Gł dojedzie. Nie ma sensu pchać wszystkiego i tak przeciążoną do granic możliwości E20, gdzie też trwają prace modernizacyjne między Łowiczem i Kutnem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maszynista_50 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sty 2006

PostWysłany: 12-08-2011, 09:02    Odpowiedz z cytatem

Dla ścisłosci; wymienione wyżej pociągi od 1 do 7 wrzesnia nie pojadą przez Bydgoszcz a przez Kutno, Toruń, Iławę. Tylko Neptun (1501/5100) będzie jezdził tą trasą do 10 grudnia.

_________________
www.4elementy.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

gagajaga Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 26 Lip 2011
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 12-08-2011, 10:16    Odpowiedz z cytatem

Witam,
gubię się w tym nowym rozkładzie/zmianach... Czy ktoś mi może poradzić jak w miarę sprawnie i w rozsądnej cenie dostać się 03.09.2011 z Gdyni do Rzeszowa?
Na super bilet się spóźniłam ;(
Proszę o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dyżurny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009
Skąd: Tarnów Hauptbahnhof

PostWysłany: 12-08-2011, 10:28    Odpowiedz z cytatem

gagajaga, w obecnej sytuacji, gdzie linia Gdynia - Warszawa ciężko o sprawne połączenie. Ale mam dla Ciebie tanie i w miare sprawne. Z Gdynii 9:07 startuje iR Pomorze, jedziesz nim do Warszawy, gdzie jestes 17:47, a iR WOŚP do Rzeszowa masz 18:48. W razie opóźnienia pierwszego nie masz sie co martwić, wagony z Pomorza przechodzą na WOŚPa. W Rzeszowie jesteś na 1:00 Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gagajaga Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 26 Lip 2011
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 12-08-2011, 10:41    Odpowiedz z cytatem

dyżurny dziękuję za błyskawiczną odpowiedź, ale z tym Ir to chyba nie wypali... jeszcze wczoraj po południu widziałam to połączenie na rozkładzie, a dziś już tego nie ma. Wyskakuje mi, że z Gdyni wyjeżdża o 9:35 i o 17:01 jest w Warszawie Zach., a stąd z kolei nie ma już Ir do Rzeszowa Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dyżurny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009
Skąd: Tarnów Hauptbahnhof

PostWysłany: 12-08-2011, 10:46    Odpowiedz z cytatem

gagajaga, ja na sitkolu wpisałem i wyskoczyło mi coś takiego, co Ci w załączniku przesyłam.

ir.jpg
Plik ściągnięto 136 raz(y) 206.67 KB


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gagajaga Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 26 Lip 2011
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 12-08-2011, 11:00    Odpowiedz z cytatem

dyżurny dziękuję Smile a ja sprawdzam tu http://rozklad-pkp.pl/ i tu nie ma Smile i o co chodzi? Wink

[ Dodano: 12-08-2011, 11:20 ]
hmmm... a jak szukam na raty to wskakuje Smile jeszcze raz Dyżurny- dziękuję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dyżurny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009
Skąd: Tarnów Hauptbahnhof

PostWysłany: 12-08-2011, 11:34    Odpowiedz z cytatem

gagajaga, taki to już kraj, gdzie różne źródła różnie pokazują Smile na przyszłośc polecam szukać własnie na raty Smile najllepiej Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 12-08-2011, 12:46    Odpowiedz z cytatem

gagajaga, Nawet nie musisz się przesiadać, bo ten sam skład IR Pomorza z Gdyni później jedzie jako WOŚP do Rzeszowa.

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gagajaga Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 26 Lip 2011
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 12-08-2011, 12:57    Odpowiedz z cytatem

mkfilmykolejowe czyli mam nie wysiadać z tego pociągu w Warszawie? Troszkę to dla mnie szalone Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl