Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Wzorowi Kierownicy, uczynni Konduktorzy
Autor Wiadomość

CottonwoodEN71 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 28-08-2011, 20:52    Odpowiedz z cytatem

Mnie się podoba jedna blond pani, którą często spotykam w regio do Bielska z Krakowa. Jest miła i ma ADHD Smile Krąży po składzie niczym rakieta V2, ledwo człowiek wejdzie do składu ona mu już sprzedaje bilet, i to ten w najlepszej opcji Smile I nie może się nadziwić paniom w kasach, co wciskają nieświadomym klientom bilet w normalnej taryfie, zamiast PWDC. Pozdrawiam! Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 28-08-2011, 22:48    Odpowiedz z cytatem

Hyhy, dwa razy na Tczew - Gdynia spotkałem anielską panią kierownik pociągu. Jak sprawdzała mi bilet to się tak na nią gapiłem że się chyba zawstydziła bo się czerwona zrobiła i szybko uciekła Very Happy. A jaka spokojna i ten głos...Very Happy

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ofelia Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 19 Lut 2009

PostWysłany: 29-08-2011, 09:46    Odpowiedz z cytatem

Kamilo Wesołych ? Powinni być poważni i kompetentni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

syrenka Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 30 Sie 2008
Skąd: Wielka Polska

PostWysłany: 29-08-2011, 11:22    Odpowiedz z cytatem

Emilex, hihi, co się odwlecze to wiesz... Być może nawet jechaliśmy razem, ale skąd masz wiedzieć, że ja to ja :-DDD
A Grzesiek jest świetny. Uwielbiam z nim pracować i faktycznie dostarcza sporo rozrywki Smile)))

_________________
Póki co tańczmy w rytmie karmanioli
Nim mały Jarek obwoła się Cesarzem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: IC: Zakład Zachodni

PostWysłany: 30-08-2011, 20:39    Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was miał już kontakt z pracownikami Z.W. RENOMA zatrudnionymi przez PKP IC w pociągach TLK w obrębie Warszawy? Ciekaw jestem w jakich grupach pracują, i jak są ubrani, no i oczywiście o dyscyplinę pracy, widziałem tylko ich identyfikatory i są identyczne jak nasze tylko zamiast "konduktor/kierownik pociągu" mają "kontroler biletów" ale zakres uprawnień taki sam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 30-08-2011, 23:53    Odpowiedz z cytatem

Szymku ja widziałem, wczoraj wracając Akademią Portfela.pl w Łowiczu wsiadło dwóch z Renomy do Wschodniej a na Wschodniej dwóch Kolejnych do Pilawy. Ubranie, niczym się nie wyróżniali od innych pasażerów, kilka wezwań wystawili od razu w pierwszej dwójce nieopodal kierownika, bo możliwości przejścia na kontrolę praktycznie nie było ale oni znaleźli.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

betti Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 01 Mar 2010

PostWysłany: 31-08-2011, 16:13    Odpowiedz z cytatem

Dawno mnie tu nie było,ale bardzo cieszę się, że taki temat zaistniał Very Happy Siebie chwalić nie będę, ale z okazji skorzystam i chwalić będę osoby jeżdżące na pewnych trasach.Ponieważ sytuacja rodzinna mnie zmusiła w ciągu ostatnich miesięcy jeździłam dosyć często na górnym Śląsku(do Skoczowa nawet się zapuściłam!).W sumie Polskę południową dosyć dobrze zwiedziłam Smile Jeździłam m.in. od Krakowa,przez Katowice,Bielsko,Racibórz Kędzierzyn,Wrocław pociągami interregio,regio,tlk.Od razu chcę napisać,że nic złego w poc TLK mnie nie spotkało i obsługa zawsze była miła i kompetentna,ale wiadomo,że koszula bliższa ciału więc będę pisać o PR-ach:D
Może miałam szczęście,ale przeważnie w obsłudze były kobiety.Więcej, nawet niektóre z nich spotykałam nagminnie:) Z przyzwyczajenia siedzę przeważnie blisko przedziału służbowego i mam okazję "skontrolować" pracę innych drużyn Wink.Poc 37122 jest obsługiwany przez kilka drużyn,mnie zdarzyło się jechać nim trzykrotnie od Krakowa.Ja sama byłam zadowolona pomimo ścisku,ale byłam świadkiem kilku incydentów.Nie wiem jakie drużyny prowadzą ten poc od Krakowa ,ale chyba nie znają przepisów,bo bardzo często widziałam konduktora(który wsiadał w Katowicach) tłumaczącego pasażerom,ze bilety na TLK,bez legitymacji itp nawet jeżeli zostały oznakowane przez drużynę poprzednią nie są biletami właściwymi.Cierpliwość ci ludzie mają ogólnie nieziemskąVery Happy
Tylu wyzwisk i ogólnie epitetów od podróżnych ja sama dawno nie usłyszałam:D Jestem bardzo za obsługą w poc 37122 od stacji Katowice do stacji Wrocław:D a że od Katowic,to pewnie katowickie drużyny:)
Nie mogę się też nadziwić osobom,które piszą w innych tematach,ze np.w pociągach prowadzonych przez drużyny czechowickie jest aż tak źle.Miałam okazję jechać z tymi drużynami kilkakrotnie i nie dość,że zawsze bilet miałam sprawdzony to i porozmawiać można z nimi było z humorem:)Może akurat dlatego,że to kobiety zawsze byłyVery Happy
Jeździłam też często na odcinku Bielsko-Biała- Racibórz o naprawdę różnych porach.Nie wiem o co chodzi ludziom mówiącym,że nie ma kontroli,biorą w łapę itp. Może to ja tak "szczęśliwie" trafiałam,ale obsługa zawsze była w porządku.Może to zasługa tych kobiet:) Więc chcę pochwalić kilka z nich,bez podawania numerów służbowych,a jedynie po rysopisie:D Panie: ciemne włosy,często rozpuszczone i z uśmiechem na twarzy:)nastepna krótkie włosy,chyba ciemny rudy i też wiecznie z uśmiechem;blondynka,krótkie włosy,wysoka,oraz ciemne włosy,zawiązane w kucyk,okulary.Wszystkie młode:D
I tego nam wszystkim życzęVery Happy bo mnie pomimo zaniedbanych składów jeżdziło(mam nadzieję,ze dalej bedzie;P) się bardzo dobrze:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kamiloroń Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Cze 2011
Skąd: Józefów k. Otwocka

PostWysłany: 31-08-2011, 18:37   Re: Wzorowi Kierownicy, uczynni Konduktorzy Odpowiedz z cytatem

calsberg napisał/a:
Nie mam żadnego interesu aby gloryfikować tą grupę zawodową, ale skoro jest temat o łapówkarzach, to powinien być również o tych dobrych, uczynnych konduktorach kierownikach którzy są z ludźmi w czasie 120 minutowych opóźnieniach, nie działających klimatyzacjach czy wtedy gdy w pociągu jest tłok.

Każdy z Nas miał różne sytuacje podróżując i te złe i te lepsze - warto uwypuklić te lepsze...Mi, a w zasadzie Nam pomógł swego czasu pewien konduktor chyba ze Szczecina. Jadąc z małym dzieckiem staną na rzęsach, aby mojej małżonce wraz z dzieckiem znaleźć miejsce siedzące - niby niewiele, a często się zdarza tekst w stylu "panie ten pociąg jedzie z Przemyśla wszystkie przedziały dla "matek" są już rozdysponowane, niech pan sobie gdzieś poszuka wolnego miejsca" Pozdrawiam tego łysawego pracownika Szczecińskich kolei;-)


No więc i ja dorzucę się do tematu-pamiętam jak 2 stycznia br wracałem z Chełma i w Dęblinie przesiadałem się z osobowego Chełm-Terespol na osobówkę KM Dęblin-W-wa Zachodnia. W tym drugim pociągu siadając na początku składu trafiłem na dwóch przemiłych panów kierowników(jeden na służbie drugi jechał do W-wy zdać służbę) którzy sprowokowali mnie do rozmowy na różne tematy i dzięki nim podróż z Dęblina do Józefowa upłynęła mi bardzo szybko i w bardzo przyjemnej atmosferze:) później już po feriach zimowych spotkałem jednego z nich rano w pociągu którym jechałem do szkołySmile Pozdrawiam wszystkich Kolejarzy z KM a szczególnie tych dwóch przemiłych kierownikówSmile

_________________
Bojkotuję pociągi spółki PKP InterCity busy i tiry.Jako środek transportu wybieram TYLKO I WYŁĄCZNIE KOLEJ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kuba_CH Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lis 2010
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 31-08-2011, 22:27    Odpowiedz z cytatem

Pawel_15 napisał/a:
Hyhy, dwa razy na Tczew - Gdynia spotkałem anielską panią kierownik pociągu. Jak sprawdzała mi bilet to się tak na nią gapiłem że się chyba zawstydziła bo się czerwona zrobiła i szybko uciekła Very Happy. A jaka spokojna i ten głos...Very Happy

Domyślam się o kogo Ci chodzi Pawle Very Happy
Również warto wyróżnić ;p

_________________
Niech Przewozy Regionalne wracają na połączenia Chojnice - Bydgoszcz!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

CottonwoodEN71 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03-10-2011, 21:26    Odpowiedz z cytatem

Pragnę mocno pozdrowić panią z obsługi dzisiejszego R 30232 [Oświęcim - Wieliczka Rynek] od grona leśników ze stacji Dulowa Cool . Taka osobowość to powinna być w każdym pociągu!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

MaRcin1987 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Lis 2008

PostWysłany: 03-10-2011, 22:23    Odpowiedz z cytatem

Bardzo sympatyczny oraz pomocny podróżnym który sumiennie wykonuje swoje obowiązki jest kierownik z drużyn konduktorskich PR Rybnik o numerze 14841
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kyosti Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2010
Skąd: Rudziniec Gliwicki

PostWysłany: 23-11-2011, 08:22    Odpowiedz z cytatem

Bardzo miły konduktor KŚ w porannym osobowym do Częstochowy o 7.53. Każdorazowo mówił chyba dziękuję czy coś w tym rodzaju. Oszczędzaj gardło Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Miluś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 23-11-2011, 12:10   

CottonwoodEN71 napisał/a:
Mnie się podoba jedna blond pani, którą często spotykam w regio do Bielska z Krakowa. Jest miła i ma ADHD Smile Krąży po składzie niczym rakieta V2, ledwo człowiek wejdzie do składu ona mu już sprzedaje bilet, i to ten w najlepszej opcji Smile I nie może się nadziwić paniom w kasach, co wciskają nieświadomym klientom bilet w normalnej taryfie, zamiast PWDC. Pozdrawiam! Smile


Chyba wiem o którą panią Ci chodzi i jak dobrze kojarzę, to kiedyś była kasjerką w Andrychowie, ale mogę się mylić Smile W każdym razie jest bardzo miła i sympatyczna i faktycznie zawsze wynajdzie bilet promocyjny jak trzeba Wink
Powrót do góry

mikra Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 15 Lut 2012

PostWysłany: 15-02-2012, 17:13    Odpowiedz z cytatem

Dla drużyn IC Kraków szacun i pozdrowienia Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 17-02-2012, 12:53    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj pewien miły konduktor (w wieku dojrzałym Wink) bez problemu wydał bilety dla grupki znajomych z dziećmi anglo-francuskojęzycznej. Da się. Brawo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl