Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 38, 39, 40  Następny
Rekrutacja na konduktorów PKP IC
Autor Wiadomość

thomas516 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2015
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 24-08-2015, 20:46    Odpowiedz z cytatem

ja tez dostałem dzisiaj maila z dokumentami i wstępnym terminem na początek września ale nic pewnego co do terminu, w końcu bo badania już mam od miesiąca zrobione , kto z forum jest jeszcze na szczecin?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BartekBy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2015
Skąd: Ślónsk

PostWysłany: 24-08-2015, 22:00    Odpowiedz z cytatem

whiteM91 napisał/a:
BartekBy czy skoro dostałeś tego maila to masz już zakończone badania?


No chyba już miesiąc będzie od czasu jak przeszedłem pozytywnie badania Smile
Ktoś jeszcze region południe, KATOWICE?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

whiteM91 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 13 Sie 2015

PostWysłany: 25-08-2015, 04:58    Odpowiedz z cytatem

Ja aplikowałam na Katowice ale rozmowę miałam we Wrocławiu i po rekrutacji zaproponowano mi także Wrocław.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thomas516 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2015
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 25-08-2015, 08:16    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może więc czy na stażu są jakieś zniżki dla pracowników na przejazdy? Planuję na weekendy wracać do domu będąc na kursie teoretycznym a przejazdy to jednak nie maly wydatek Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

whiteM91 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 13 Sie 2015

PostWysłany: 25-08-2015, 15:27    Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj miałam badania, wszystko pięknie, ale za duża wada wzroku (choć są większe wady niż moje). Tak więc ktoś z listy rezerwowej z Wrocławia z 7.08 ma miejsce. Życzę powodzenia tym którzy idą dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

violett91 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 24 Lip 2015

PostWysłany: 25-08-2015, 16:27    Odpowiedz z cytatem

whiteM91 napisał/a:
Dzisiaj miałam badania, wszystko pięknie, ale za duża wada wzroku (choć są większe wady niż moje). Tak więc ktoś z listy rezerwowej z Wrocławia z 7.08 ma miejsce. Życzę powodzenia tym którzy idą dalej.


A jaką posiadasz wadę wzroku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

whiteM91 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 13 Sie 2015

PostWysłany: 25-08-2015, 17:11    Odpowiedz z cytatem

-2,0, był ten dzisiaj na badaniach chłopak z mniejszą wadą i też dostał III kategorię. A jak wiadomo wymagana co najmniej II. Z tego co wiem żeby dostać II trzeba widzieć rzędy na tablicy w granicach 0,6-0,8, a ja widziałam 0,3-0,5 wiec słabo. Dziwi mnie tylko fakt ze badanie miałam bez okularów a nosze je na stałe od 9 roku życia. w każdym dokumencie mam zdjęcie w okularach, wiec chyba jasne jest że nie pracowałabym bez nich. No ale cóż. Panie z rejestracji namawiały mnie żebym się odwoływała, ale co to da. Nie sądzę jednak żeby inny okulista wystawił mi całkiem inną opinię. Jeden z panów również mających dzisiaj badania polecił mi medycynę pracy w warszawie, bo według niego tam każdy przechodzi badania i na pewno z mojej III kategorii okulista w Warszawie zrobiłby II Very Happy Szczerze w to wątpię, ale facet przynajmniej podniósł mnie trochę na duchu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thomas516 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2015
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 25-08-2015, 19:10    Odpowiedz z cytatem

Ja mam -2 i bez problemu przeszedłem, starsza bardzo miła pani okulistka, badanie też miałem bez okularów i nieźle się usmialismy przy czytaniu tablicy, jedynie wypisala zalecenie do pracy w okularach i zlecenie dla przyszłego pracodawcy na refundację kosztu okularów gdybym robił nowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

whiteM91 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 13 Sie 2015

PostWysłany: 25-08-2015, 20:18    Odpowiedz z cytatem

Mi, szanowna pani doktor powiedziała ze jak chce pracować na kolei to najlepiej byłoby gdybym prywatnie zrobiła sobie laserową korekcję wzroku. Możesz powiedzieć gdzie robiłeś badania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thomas516 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2015
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 25-08-2015, 20:21    Odpowiedz z cytatem

W szczecinie. Mi powiedziała że noszenie okularów w niczym nie przeszkadza i nie jest to stanowisko maszynisty żeby mieć idealny wzrok Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

whiteM91 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 13 Sie 2015

PostWysłany: 25-08-2015, 20:30    Odpowiedz z cytatem

no coż miałeś szczęście
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thomas516 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2015
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 25-08-2015, 20:44    Odpowiedz z cytatem

Dla mbie to jest dziwne bo w okularach przecież widzisz tak samo jak osoby bez wady, a nie jest to stanowisko gdzie okulary były by zagrożeniem lub nie możliwe do noszenia, przy zakanczaniu badań lekarka sama powiedziała że w zastrzezeniach jest praca do 3metrow więc bez problemu można pracować w okularach i wada nie jest przeszkodą, no chyba że miał bym kieliszki jak Stępień z 13 posterunku Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Etieneth Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 26 Sie 2015

PostWysłany: 26-08-2015, 22:04   Astygmatyzm Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Dzisiaj dostałam telefon w sprawie rozmowy, która odbędzie się we Wrocławiu. Nie wiem czy się w ogóle wybierać, bo mam astygmatyzm (ponoć niekorekcyjny) jednego oka. Czy to się mieści w II kategorii wzroku? Smile
I tak w ogóle czy ktoś mógłby napisać tak szczerze ile zarabia konduktor na początek? (pensja+dodatki)
Dziękuję Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marian Szatko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Lis 2013

PostWysłany: 28-08-2015, 12:26    Odpowiedz z cytatem

W szczecinie. Mi powiedziała że noszenie okularów w niczym nie przeszkadza i nie jest to stanowisko maszynisty żeby mieć idealny wzrok

przy zakańczaniu badań lekarka sama powiedziała że w zastrzeżeniach jest praca do 3metrow więc bez problemu można pracować w okularach i wada nie jest przeszkodš


Jaw wprawdzie pracuje w innym zawodzie. Ale jeœli ktoœ ma 2 kategorię to już na starcie powinien podziękować szkoda marzeń i czasu. Z was będš chcieli zrobić kierowników w przyszłoœci a bez 1 kategorii nie ma kierownika jedynie co tłumaczy to wiek ale tylko jeœli pozostajesz na tym samym stanowisku. Jak się zmieniš przepisy a się zmiennš konduktor stanie się zbędny a wtedy z was albo zwolniš albo przerobiš na jakiœ stewardów czy tam stewardesę za najniższš krajowš. Po to was przyjęli byœcie zastšpili kadrę kierowników pocišgów w wieku 50 + z czasem oczywiœcie a ten czas mocno nadchodzi bo na emeryturę idzie całe pokolenie. Ludzie z kategoriš 2 dzisiaj za lat 3-7 nie majš szansy na kategorie 1 raczej na 3 . Radze to brać pod uwagę by póŸniej nie płakać. Możecie mnie olać co to mi szkodzi ale mam lata doœwiadczeń i wielu różnych których to spotkało. Kiedyœ kolej to nawet znajdowała dla takich inne stanowisko teraz na bruk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thomas516 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2015
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 28-08-2015, 15:13    Odpowiedz z cytatem

Raczej nie masz racji a to są tylko Twoje przemyślenia Smile kto że szczecina jedzie na 1go do Gdyni na spotkanie organizacyjne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 34 z 40 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 38, 39, 40  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl