Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 04-06-2014, 21:38    Odpowiedz z cytatem

właśnie Smile do pracy dopiero w niedziele teraz na ekspresową służbę o 4 rano Smile kto jedzie ze mna kto? Very Happy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 04-06-2014, 22:00    Odpowiedz z cytatem

We wtorek ja się piszę, ale służba po 12 z Trójmiasta Smile
Chyba że to będzie poniedziałek ;p


Do Shevy czy jakoś tak

Jeśli były osoby co wsiadały do loka i ani be ani me zero rozmowy tylko telefon to wybacz że nie zdaliście. I nie pisz mi że tak nie było, bo moje źródła mówią inaczej Smile

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 04-06-2014, 22:06    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
kto jedzie ze mna kto?

Jak w niedziele to Ja Smile

_________________
Ignorancja znacznie częściej wywołuje uczucie pewności siebie niż wiedza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 04-06-2014, 22:56    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Smile Dajcie sobie spokój z tym @sheva17 Smile Nie ma sensu niszczyć klawiatury Smile


Nie kąsa się ręki, która karmi. Utrzymuje Ciebie i Twoich kolegów z moich podatków, więc zastanów się co piszesz. Te setki milionów złotych można znacznie lepiej wydać, więc dziękujcie podatnikom, że chcą na Was łożyć.


Cytat:
Do Shevy czy jakoś tak

Jeśli były osoby co wsiadały do loka i ani be ani me zero rozmowy tylko telefon to wybacz że nie zdaliście. I nie pisz mi że tak nie było, bo moje źródła mówią inaczej Smile


Ja tam żadnego egzaminu na mecha nie zdawałem Smile ( choć na kolej mnie ciągnie) i guzik mnie obchodzi kto egzamin zdał, a kto go nie zdał, spodziewam się, że wszyscy razem mało jeszcze wiecie, tak też wynika z relacji, które do mnie dotarły. Chodziło tylko o to, że zmarnowano masę pieniędzy podatników na szkolenie tych ludzi, którzy potem nie zdali. Prawnik aplikację opłaca sobie sam, uczy się na własny koszt. Wam nie dość, że płacą za naukę ( czy to nie jest jakieś kuriozum?), to jeszcze potem część z Was nawet nie zdaje egzaminu i nie ma z tego tytułu żadnych konsekwencji. Zły nauczyciel czy wykładowca z uczelni zaraz wyleci, podobnie jak zły student. U Was i wykładowcy są marni skoro nie potrafią przygotować ludzi do egzaminu, kierownictwo bo nie zwolni słabych kursantów wcześniej, chyba nie trzeba aż 2 lat by poznać pracownika, no i sami kursanci też są jak sami piszecie często słabi, a pewnie połowa egzamin i tak zdała ledwo co. Kurs powinniście sami sobie opłacać, wtedy byłoby to uczciwe, a tak niepotrzebnie marnuje się masę kasy, bo jeżeli Ci oblani mają dobrych prawników, to wasza firma nawet złotówki od nich nie wyciągnie. Co do Twoich źródełek, radzę zorientować się z jakich ujęć korzystasz Smile . Rozumiem, że będziecie tutaj bronić Waszego pracodawcy, który trwoni także i moje pieniądze,stąd musiałem się odnieść do tematu. Jednak arogancją i agresją nie poprawicie fatalnego wizerunku Waszej spółki, chyba tylko Koleje Śmieszne mają od Was gorsze notowania. Jeden z Waszych kolegów powiedział ok, to nie Wasza wina jak zarządzana jest spółka, pomyślcie przez chwilę kto z Was kształciłby ludzi by ich za chwilę zwolnić? Ja wylałbym ich od razu albo uczyłbym do skutku, gdybym już w ich zainwestował. Idę o zakład, że Ci ludzie z powodzeniem będą jeździć w Waszej konkurencji. To jest ten sam mechanizm jak tracicie rynek na rzecz Polskiego Busa. Kiedyś wydano masę kasy by pozyskać pasażerów, teraz lekką ręką przez głupotę się ich traci.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 04-06-2014, 23:50    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prawnik aplikację opłaca sobie sam, uczy się na własny koszt.


To już w Polsce nie studiuje się za darmo?

_________________
Ignorancja znacznie częściej wywołuje uczucie pewności siebie niż wiedza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 05-06-2014, 09:14    Odpowiedz z cytatem

sheva17 czytaj ze zrozumieniem. Jeżeli ktoś nie zdał egzaminu z własnej nieprzymuszonej woli to niestety ale ileś tam tysięcy miał do zwrotu. Więc pieniądze tak czy siak wróciły. A co do instruktorów to nie chrzań głupot.. Nie ogarnąć wiedzy która jest potrzebna do tej roboty to naprawdę było trzeba mocno się postarać bo nikt Cie za jakieś szczegółowe schemaciki nie uwalił. Instruktorzy robili co mogli, kilka razy w miesiącu chodziło się na "douczanie" w swoim wolnym czasie aby być przygotowanym dobrze do egzaminu a co ważniejsze do wykonywania w przyszłości dobrze tej pracy.
Napisałeś do kolegi wyżej żeby sprawdził swoje źródełka,sugeruję Tobie zrób to samo. Bo jak widzisz ktoś Ci zapewne celowo wprowadził w błąd bo wiedzą że lubisz robić zadymy z niczego. Ot takie podsumowanie.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

EP07Budyn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2009

PostWysłany: 05-06-2014, 09:36    Odpowiedz z cytatem

Ale dlaczego tak bardzo przeżywacie wpisy tego @sheva17?? Jakiś kolejny nawiedzony pasażer z dużym gronem znajomych który łyka wszystko co mu powiedzą Smile Potem bierze klawiaturę i wylewa swoje frustracje jako niedoceniony człek Smile Jak na razie to najwyższy poziom szkolenia jest w ośrodku szkoleniowym PKP Intercity i jest to oficjalnie powiedziane. Wolę pracownika którego między innymi sam szkoliłem niż człowieka po kursie w np: Centrum Kształcenia Ustawicznego, bo pomimo że ten człowiek jest po kursie na licencję to na dobrą sprawę od zera muszę go uczyć wszystkiego. Very Happy

_________________
Kolejarze wszystkich spółek łączcie się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

buballo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sty 2013
Skąd: Kraina Oz

PostWysłany: 05-06-2014, 09:44    Odpowiedz z cytatem

Co racja to racja, tłumaczysz człowiekowi logicznie a jemu zależy wyłącznie na zadymie a nie zrozumieniu - nie ma co karmić trolla.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 05-06-2014, 10:04    Odpowiedz z cytatem

Borys_q napisał/a:
Cytat:
kto jedzie ze mna kto?

Jak w niedziele to Ja Smile


Dwóch młodych w ekspresie :O toć to nie ma prawa wyjechać, a tym bardziej jechać 160kmh :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 05-06-2014, 10:29    Odpowiedz z cytatem

Nie no wszystko się zgadza, każdy z nas będzie jechał po 80 km/h. Dlatego uwielbiam tą pracę 30 lat na karku a nadal "Młody".

Cytat:
Ale dlaczego tak bardzo przeżywacie wpisy tego @sheva17?


Głupoty nie można tolerować, z głupota trzeba walczyć.

_________________
Ignorancja znacznie częściej wywołuje uczucie pewności siebie niż wiedza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

buballo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sty 2013
Skąd: Kraina Oz

PostWysłany: 05-06-2014, 11:00    Odpowiedz z cytatem

jubikej napisał/a:

Dwóch młodych w ekspresie :O toć to nie ma prawa wyjechać, a tym bardziej jechać 160kmh :]


... a dlaczego nie ?
Kiedyś musicie zacząć, ile będą Was trzymać w przydomowych pieleszach Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 05-06-2014, 11:04    Odpowiedz z cytatem

my już jeździmy tak od jakiegoś czasu Razz okres przejściowy minął Smile ale jak się czyta czasami posty jak kolegi sheva to człowiek samemu sobie przestaje ufać Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

buballo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sty 2013
Skąd: Kraina Oz

PostWysłany: 05-06-2014, 11:08    Odpowiedz z cytatem

jubikej napisał/a:
my już jeździmy tak od jakiegoś czasu Razz okres przejściowy minął Smile


No i o to chodzi. Dobrze, że macie coś więcej niż manewry i zwykłe tlki, a szybkie km zawsze się przydadzą Cool

Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

EP07Budyn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2009

PostWysłany: 05-06-2014, 11:24    Odpowiedz z cytatem

No i zawsze zielonych Panowie Smile Po to się męczyliśmy, żebyście Wy teraz przejmowali "kieraty" w dłoń. Smile Powodzenia i spotkania na szlaku Smile I liczę na zawsze wyciągniętą rękę na powitanie w trakcie mijania Smile Niby nic a miłe jak cholera Smile

_________________
Kolejarze wszystkich spółek łączcie się Smile


Ostatnio zmieniony przez EP07Budyn dnia 05-06-2014, 11:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 05-06-2014, 11:24    Odpowiedz z cytatem

szybkie km szału nie robią - przynajmniej do Bydgoszczy Smile dobrze wychodzą za to Poznanie Smile

łapka w górę zawsze jest Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 225 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl