Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 225, 226, 227 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

Horror Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Gru 2011
Skąd: 3miasto

PostWysłany: 05-06-2014, 11:28    Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Dwóch młodych w ekspresie :O toć to nie ma prawa wyjechać, a tym bardziej jechać 160kmh :]


Specjalnie dostaniecie dziewiątkę oklejoną w klonowe liście Very Happy i "Lki" z każdej strony.
Cytując pewną panią dyżurną "Młodzież jakoś nie narzeka, nie to co wy - stare konie" Very Happy coś w tym pewnie jest Very Happy

_________________
Ignorancja->ksiazka. Glupota->strzelba+szpadel
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 05-06-2014, 11:36    Odpowiedz z cytatem

a skąd taka miła pani dyżurna? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Horror Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Gru 2011
Skąd: 3miasto

PostWysłany: 05-06-2014, 11:46    Odpowiedz z cytatem

Pani dyżurna pracuje na posterunku w Orłowie Smile

_________________
Ignorancja->ksiazka. Glupota->strzelba+szpadel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

EP07Budyn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2009

PostWysłany: 05-06-2014, 11:49    Odpowiedz z cytatem

Młode ciała, świeża krew Smile Pani dyżurna wie co robi Smile

_________________
Kolejarze wszystkich spółek łączcie się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 05-06-2014, 12:16    Odpowiedz z cytatem

EP07Budyn napisał/a:
No i zawsze zielonych Panowie Smile Po to się męczyliśmy, żebyście Wy teraz przejmowali "kieraty" w dłoń. Smile Powodzenia i spotkania na szlaku Smile I liczę na zawsze wyciągniętą rękę na powitanie w trakcie mijania Smile Niby nic a miłe jak cholera Smile


Rzadko spotykane takie słowa od "starszych" maszynistów.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

EP07Budyn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2009

PostWysłany: 05-06-2014, 12:49    Odpowiedz z cytatem

U mnie zawsze kolego Smile

_________________
Kolejarze wszystkich spółek łączcie się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 05-06-2014, 16:58    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale jak się czyta czasami posty jak kolegi sheva to człowiek samemu sobie przestaje ufać Very Happy


Panowie, bez przesady Smile . Każdy z czasem nabiera doświadczenia. Moje uwagi odnosiły się do systemu szkolenia, który budzi pewne moje wątpliwości. Ktoś pociągami, ile by ich nie było, w końcu jeździć musi i to niekoniecznie Pendolino Smile . Pracy nie macie łatwej, jeszcze teraz doszły Wam te kamery, które mogą powodować dodatkowy stres.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

EP07Budyn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2009

PostWysłany: 05-06-2014, 17:54    Odpowiedz z cytatem

Panie@ sheva17 Smile Z całym szacunkiem do Pana ale nie będąc w tej branży, nie pracując na kolei i nie mając z nią nic wspólnego nie siej Pan defetyzmu proszę. Bo jak czytam na różnych forach że żyję i mam kasę tylko dlatego że mnie Polscy podatnicy utrzymują to mnie się po prostu nóż w kieszeni otwiera. Kurdę. Ile jeszcze takich internetowych troli będzie którzy będą mi wypominać że zarabiam pracując na kolei. Już 30 lat na kolei pracuję z czego 27 lat na lokomotywach. Kiedyś na ogólnie pojętej kolei, potem w PKP Cargo jak wszyscy maszyniści a obecnie w PKP Intercity. Niestety Panie @sheva17 zarabiam na siebie i żaden podatnik mnie nie utrzymuje. Nie jestem posłem ani innym tego typu typkiem. Więc Pan mnie nie utrzymuje Panie @sheva17. A jeśli system podatkowy w naszym kraju się Panu nie podoba to proponuję emigrację

_________________
Kolejarze wszystkich spółek łączcie się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

klimeu44 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009

PostWysłany: 05-06-2014, 23:56    Odpowiedz z cytatem

Panowie, przestańcie karmić to coś, co podpisuje się sheva17. To coś sfrustrowane, co nigdy nie będzie maszynistą i nie ma zielonego pojęcia o szkoleniu, jeździe, etc., a pewnie jest jakimś kadłubkiem, co nie sprawdził się w żadnej pracy.
Pewnie usłyszał coś od żalących się głąbów, którzy nie zdali kolejnego egzaminu i myśleli, że przyszli na kolej dla zabawy.
Można by było powiedzieć tylko jedno: dość pieniędzy wydawanych z naszych podatków na ulgi dla takiego indywiduum.

_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 10-07-2014, 13:59    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niestety Panie @sheva17 zarabiam na siebie i żaden podatnik mnie nie utrzymuje.


Nie ma Pan pojęcia o czym Pan pisze. Bez publicznej kroplówki dawno bylibyście na dnie. Zarabiają na siebie to Pana koledzy z Cargo, Pan wraz z koleżeństwem jest utrzymywany przez podatników w sporej części. Teraz dostaniecie kolejną kroplówkę, kasę za szlaki międzyanrosdowe. Proponuję najpierw się zorientować w temacie a potem opowiadać bajki.


Cytat:
A jeśli system podatkowy w naszym kraju się Panu nie podoba to proponuję emigrację


Przez rozdete wydatki socjalne i dotowanie wszystkiego co się rusza masa młodych ludzi trafia na emigrację. to jest rzeczywisty problem. Niech Pan modli sie by jak najdłużej zdrowie mi służyło i bym zarobił na Pana emeryturę. Fakty są takie, że świadczenia finansowane są ze składek pracujących.


Cytat:
To coś sfrustrowane, co nigdy nie będzie maszynistą i nie ma zielonego pojęcia o szkoleniu, jeździe, etc., a pewnie jest jakimś kadłubkiem, co nie sprawdził się w żadnej pracy.


Na swoją pozycję zawodową nie narzekam i nikt mnie z pracy wyrzucać nie chce, także pewnie z Tobą nie jest za dobrze Smile .

Cytat:
Pewnie usłyszał coś od żalących się głąbów, którzy nie zdali kolejnego egzaminu i myśleli, że przyszli na kolej dla zabawy.


W ZSRR z tych nieprawomyślnych robiono wariatów, teraz jak widać niektórzy mówią o głąbach. Dziwi ta chęć do lżenia innych ludzi, bez znajomości sprawy.


Cytat:
Można by było powiedzieć tylko jedno: dość pieniędzy wydawanych z naszych podatków na ulgi dla takiego indywiduum.


Akurat Ja z moich podatków dokładam się do tego prestiżowego cyrku, także trochę szacunku Smile .

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 10-07-2014, 16:00    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie ma Pan pojęcia o czym Pan pisze. Bez publicznej kroplówki dawno bylibyście na dnie.


Bez publicznej kroplówki pół Polski było by na dnie, IC nie jest żadnym wyjątkiem. Lot, Porty Lotnicze, Tanie linie Lotnicze(co na taśmach wyszło jakoś media tego nie podchwyciły),porty morskie,górnictwo,energetyka, cały sektor utrzymujący się z zamówień publicznych, dotacji unijnych, sektor bankowy, motoryzacyjny,handel (wszelkie ulgi podatkowe to też dotacja). Jedna z zasad gospodarki Euro pseudokapitalistycznegosocjalizmu jest "Jak się kręci opodatkuj, jak się jeszcze kręci bardziej opodatkuj, jak pada top subsydiuj''

Cytat:
Zarabiają na siebie to Pana koledzy z Cargo,


To raczej propaganda/kreatywna księgowość, co by się akcje na GPW lepiej sprzedawały. Nagle jakiś rok przed wejściem na giełdę kreuje się wizerunek Cargo jako potęgi europejskiej.

Cytat:
Akurat Ja z moich podatków dokładam się do tego prestiżowego cyrku, także trochę szacunku Smile .



Z szacunkiem proszę żeby Pan się łaskawie zamknął i przestał trollować.

Cytat:
Na swoją pozycję zawodową nie narzekam i nikt mnie z pracy wyrzucać nie chce, także pewnie z Tobą nie jest za dobrze Smile .


Bardzo się cieszymy, twoim sukcesem. Skąd podejrzenie, że z kolega klimeu44 nie jest za dobrze, mi się wydaje że jest całkiem ok?? Nie przyznałeś się nadal nam gdzie pracujesz ani w jakim harakterze może ciebie tez jakiś podatnik utrzymuje??

_________________
Ignorancja znacznie częściej wywołuje uczucie pewności siebie niż wiedza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 11-07-2014, 00:03    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
harakterze


Aby pracować w PKP IC wymagają chociaż skończonej podstawówki? Tamże zdaje się sporą wagę przywiązuje się do ortografii. Proponuję nadrobić braki i nie kompromitować się publicznie na forum. Jeżeli już udziela się rady innym warto chociaż posiadać umiejętności wymagane od osób kończących podstawówkę, niezbyt wygórowane przecież Smile . Fajnie jakby kasa podatników, a przede wszystkim życie i zdrowie pasażerów były powierzane osobom, które chociaż zasady ortografii opanowały. Opowiada się tutaj jakie to wymogi są na szkoleniu, tymczasem pierwszy lepszy maszynista ze stażem zalicza taką wtopę. Wstyd.


Cytat:
Nie przyznałeś się nadal nam gdzie pracujesz ani w jakim harakterze może ciebie tez jakiś podatnik utrzymuje??


Pewnie, że utrzymuje kupując usługę, bo siłą rzeczy podatnicy gdzieś muszą wydać to co im państwo pozostawi.


Cytat:
Z szacunkiem proszę żeby Pan się łaskawie zamknął i przestał trollować.


O Cargo jakoś nie rozmawiam, bo tam nie ma moich pieniędzy. O Pana spółce - finansowanej przez każdego z nas - jak najbardziej trzeba. Warto pochylić się nad sensem zatrudnienia kogoś na umowę o pracę, kto do tej pracy się nie nadaje, ale o tym PKP IC dowiaduje się po wielu miesiącach, a wylane towarzystwo zapewne pracuje już dla prywaciarzy. Ale to tylko jeden z dowodów na marnotrawstwo w Pana firmie. Skoro jest tak dobrze to dlaczego rząd organizuje dla Was nową kasę za połączenia międzynarodowe Very Happy?


Cytat:
To raczej propaganda/kreatywna księgowość, co by się akcje na GPW lepiej sprzedawały. Nagle jakiś rok przed wejściem na giełdę kreuje się wizerunek Cargo jako potęgi europejskiej.


To drugi przewoźnik towarowy w Europie. Pana firmę wyprzedza już nawet warszawska SKM Smile , skądinąd dobrze zarządzana.


Cytat:
Bez publicznej kroplówki pół Polski było by na dnie, IC nie jest żadnym wyjątkiem. Lot, Porty Lotnicze, Tanie linie Lotnicze(co na taśmach wyszło jakoś media tego nie podchwyciły),porty morskie,górnictwo,energetyka, cały sektor utrzymujący się z zamówień publicznych, dotacji unijnych, sektor bankowy, motoryzacyjny,handel (wszelkie ulgi podatkowe to też dotacja).


Tylko, że w ten sposób niszczymy zdrowe firmy, które same potrafią zapracować na zysk. Powinniśmy np. Pana firmie pozwolić zbankrutować. O ile jeszcze utrzymywanie i dotowanie kolei regionalnych ma sens, to transport dalekobieżny nie powinien być dotowany ze środków publicznych. Skoro pasażerowie mają dość Pana firmy i gremialnie odchodzą to o czymś świadczy. Może Pendolino zmieni ten trend, ale na to specjalnie bym nie liczył. Nie twierdzę, że to Pana wina, ale fakty są takie, że czas już najwyższy przestać dotować to całe dziadostwo. Właśnie przez te obciążenia podatkowe czy składkowe młodzi ludzie są zmuszeni pracować na umowach śmieciowych.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 11-07-2014, 09:47    Odpowiedz z cytatem

sheva17 To Ty nie dotuj i nie korzystaj z żadnych usług które oferuje poniekąd państwo i daj wszystkim spokój ze swoimi głupimi wywodami.

Jeżeli dla Ciebie ortografia = bezpieczeństwo na torach to żeś jest skończony baran i tyle!

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

buballo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sty 2013
Skąd: Kraina Oz

PostWysłany: 11-07-2014, 13:31    Odpowiedz z cytatem

No dobra "geniuszu", spójrz na to co sam napisałeś:

sheva17 napisał/a:
Aby pracować w PKP IC wymagają chociaż skończonej podstawówki? Tamże zdaje się sporą wagę przywiązuje się do ortografii. Proponuję nadrobić braki i nie kompromitować się publicznie na forum. Jeżeli już udziela się rady innym warto chociaż posiadać umiejętności wymagane od osób kończących podstawówkę, niezbyt wygórowane przecież. Fajnie jakby kasa podatników, a przede wszystkim życie i zdrowie pasażerów były powierzane osobom, które chociaż zasady ortografii opanowały.


...a tu parę Twoich ortograficznie poprawnych i bezbłędnych zdań z zaledwie paru postów wyżej:


sheva17 napisał/a:
Kwestia predyspozycji intelektualnych nie ma nic wspólnego z psychologią, chyba że wykarzesz mi tutaj ten związek i zaskoczysz świat polskiej nauki.


sheva17 napisał/a:
Płacimy za kszatałcenie kogś, kasa co miesiąc plus składki ZUS,


sheva17 napisał/a:
Teraz dostaniecie kolejną kroplówkę, kasę za szlaki międzyanrosdowe.


sheva17 napisał/a:
Przez rozdete wydatki socjalne i dotowanie wszystkiego co się rusza masa młodych ludzi trafia na emigrację. to jest rzeczywisty problem.


A zatem kolego moja rada jest prosta: powinieneś raz jeszcze trafić do podstawówki na lekcje gramatyki Idea
Szkoda, że polski system edukacji, na który także i ja płacę podatki, produkuje takich imbecyli jak Ty Zg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cinekcool Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2013

PostWysłany: 11-07-2014, 21:11    Odpowiedz z cytatem

Kto nigdy nie popełnił literówki pisząc szybko na klawiaturze, niech pierwszy rzuci się pod pociąg Wink
Panowie, szkoda nerwów. Południe właśnie skończyło warsztaty, tydzień rewidentów i idziemy na trzeciaków. I tego temat tyczy, więc się tego trzymajmy Smile buzi :*

_________________
http://maszynista.eu - moja droga do spełniania marzeń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 226 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 225, 226, 227 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl