Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 30-01-2015, 10:15    Odpowiedz z cytatem

Michal0707, Nie ma buntu Wink Bardzo polecam tą pracę młodym ludziom i z całego serca Wam zazdroszczę. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że zawaliłem na całej linii. Trza było iść do Technikum i szkolić się na mechanika a nie jak wszyscy studiować i żyć marzeniem o dyrektorowaniu po studiach Wink Takie mieliśmy czasy 10 lat temu, ze każdy chciał na te studia. Mnie na ten moment się ostatecznie nawet udało bo zarabiam powyżej średniej krajowej ale i tak nie robie tego co bym chciał. W moim wieku -29- lat to już za późno na zmiany. Młodzi nie róbcie błędów z mojego przykładu, studia Wam pracy nie dadzą a mechaników zawsze będzie potrzeba wielu. Także zacisnąć zęby i do roboty Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gowik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Sty 2015

PostWysłany: 30-01-2015, 12:12    Odpowiedz z cytatem

Katowicer..chopie, nie gadaj goopot Wink za stary? Ja w tym roku kończę 32 lata i zamierzam spełnić marzenie zapisując sie na szkolenie. W pewnym sensie Ci zazdroszczę, bo ja też jestem po studiach, ale nie mam nawet dwójki z przodu....mogę sobie pozwolić, bo nie mam rodziny i kredytu na głowie. Ty pewnie masz , co? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

en57-2000 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Mar 2011

PostWysłany: 30-01-2015, 12:14    Odpowiedz z cytatem

LoloPendolo napisał/a:
w IC nie było tego problemu. Licencja 0 PLN, Badania 0 PLN, dojazd - legitymacja pracownicza Smile wiec nie przesadzajmy Smile

Nie było, ale już jest, skandaliczna rekrutacja w tym roku jest, każą za wszystko płacić, to mogli by chociaż trochę wynagrodzenie podnieść. Jak ktoś sam płaci za licencje i tak policzyć dojazdy i wszystko to wychodzi, że prawie rok pracuje za darmo, a po tych dwóch latach, jak ktoś już wszystko zda i zastanie maszynistą to 2600zł, to mój kolegą wożący marchewki do Biedronki pracując 3 dni w tygodniu zarabia więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pzaj Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2015

PostWysłany: 30-01-2015, 13:52    Odpowiedz z cytatem

To prawda nidgy nie jest sie za starym ja jestem grubo po 30-stce i tak samo zapisalem sie na szkolenie a co z tego wyjdzie czas pokaze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MateuszR Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lis 2014

PostWysłany: 30-01-2015, 15:31    Odpowiedz z cytatem

katowicer napisał/a:
Ja swoją drogą podziwiam wszystkich aplikujących. Czy Wy nie macie własnego życia, rodziny ? Wszyscy mieszkają u rodziców ? Tylko na takich kandydatów stać PIC ? 1400 zł na rękę przez 2 lata ? Nie pozwoliłoby mi to opłacić rachunków w Katowicach. Nie mówiąc o jedzeniu i utrzymaniu rodziny. Ta praca jest tylko dla małolatów i osób bezrobotnych ? Trzymam za wszystkich kciuki aby Wam PIC chociaż trochę kasę podwyższył. Inaczej Was poniżają. I proszę nie mówić, ze mała kasa bo Was szkolą. A jakby nie szkolili to kto by prowadził ich pociągi ?


Kolego sam trzykrotnie chciałeś być poniżany za ta kasę, tylko nie przeszedłeś badań...
Dzięki, że nas podziwiasz, tylko powiedz mi co Ciebie obchodzi, kto z nas ma rodzinę i gdzie mieszka... ?????
I najlepsze .... Czy my nie mamy własnego życia ??? Zanim następnym razem zadasz tak idiotyczne pytanie zastanów się z dwadzieścia razy...

Jeżeli ktoś pragnie siedzieć za nastawnikiem to przeżyje bez problemu na te 1500 zł, bo tyle aktualnie IC będzie płacić kandydatom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mich4s4 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2014

PostWysłany: 30-01-2015, 16:02    Odpowiedz z cytatem

katowicer napisał/a:
Michal0707, Nie ma buntu Wink Bardzo polecam tą pracę młodym ludziom i z całego serca Wam zazdroszczę. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że zawaliłem na całej linii. Trza było iść do Technikum i szkolić się na mechanika a nie jak wszyscy studiować i żyć marzeniem o dyrektorowaniu po studiach Wink Takie mieliśmy czasy 10 lat temu, ze każdy chciał na te studia. Mnie na ten moment się ostatecznie nawet udało bo zarabiam powyżej średniej krajowej ale i tak nie robie tego co bym chciał. W moim wieku -29- lat to już za późno na zmiany. Młodzi nie róbcie błędów z mojego przykładu, studia Wam pracy nie dadzą a mechaników zawsze będzie potrzeba wielu. Także zacisnąć zęby i do roboty Wink



W 100% się z Toba zgadzam kolego Smile! teraz rownież olał bym studia gdyż uważam, że zmarnowalem 5 lat, lecz z drugiej strony Ci co studiowali mają co wspominac...Smile Szczerze powiedziawszy alat do dnia dzisiejszego ma problem wrocic do normy;p Również pracuje i nie zarabiam najgorzej, jednak uważam ze w dzisiejszych czasach trzeba szukac przede wszystkim pracy, której nie stracimy za 2 lub 3 lata. Lada dzien rozpoczynam kurs w Katowicach, za ktory sam place. Co do robienia czegos co bym chciał rownież nie ukrywam, że nie wykonuje pracy o ktorej marzyłem. Patrząc na dzisiejsze realia trzeba wykonywać zawód który zapewni byt rodzinie i zapewni w miarę stałe zatrudnienie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pajun Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Sty 2015
Skąd: Cekcyn

PostWysłany: 30-01-2015, 16:14    Odpowiedz z cytatem

kamil3836 napisał/a:
Zgłaszał ktoś się do PR w Bydgoszczy? Odzywali się?


Tak dzisiaj dostałem telefon i mam się wstawić 5 lutego na rozmowę Smile
Może ktoś się orientuje jak ta rozmowa wygląda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Orion1994 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2015

PostWysłany: 30-01-2015, 16:54    Odpowiedz z cytatem

Witam Smile

Wie ktoś może kiedy w PKP CARGO organizowane jest szkolenie na maszynistę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Michal0707 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2015

PostWysłany: 30-01-2015, 17:39    Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na innym forum wyczytałem że w lutym, ale podobno nie we wszystkich zakładach miało być to organizowane. Po za tym zauważyłem że na stronie Cargo zniknęła oferta kursu na maszynistę. Chyba 500 nowo zatrudnionych chwilowo ich "przytkało".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lrtp
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 30-01-2015, 17:57   

Orion1994 napisał/a:
Witam Smile

Wie ktoś może kiedy w PKP CARGO organizowane jest szkolenie na maszynistę?


Powinno coś ruszyć w I połowie roku, lecz jeśli kolega nie złożył papierów w 2014 to szans nie masz (w samym Poznaniu jest tyle złożonych CVałek, że mają ludzi na kilka lat do przodu)


Cargo deklaruje się, że w 2015 też ma być wyszkolonych ok 400-500 maszynistów.

@pajun - jesteś z Kujawsko-Pomorskiego?
Powrót do góry

przem12445315 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lut 2014

PostWysłany: 30-01-2015, 18:00    Odpowiedz z cytatem

Gdzie mają się odbywać rozmowy kwalifikacyjne w przewozach regionalnych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lrtp
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 30-01-2015, 18:03   

przem12445315 napisał/a:
Gdzie mają się odbywać rozmowy kwalifikacyjne w przewozach regionalnych?


Z tego co wiem to nie jest rekrutacja centralna - rekrutuje i szkoli zakład w Bydgoszczy. Jakiś czas temu rozmawiałem z Panią z Wielkopolskiego ZPR, oni szkolenia na licencję zaczynają w kwietniu i będzie to tylko kurs jedynie dla bezrobotnych z PUP. (lub płatność za kurs we własnym zakresie). Każdy zakład PR po prostu sam we własnym zakresie szkoli maszynistów.
Powrót do góry

przem12445315 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lut 2014

PostWysłany: 30-01-2015, 18:06    Odpowiedz z cytatem

to ja wiem Wink tylko te rozmowy będą się odbywać normalnie w siedzibie przewozów regionalnych w kujawsko-pomorskim?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pekap Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Sty 2015

PostWysłany: 30-01-2015, 18:51    Odpowiedz z cytatem

intercity dalej traci pasażerów :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawel2089 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sty 2015
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 30-01-2015, 18:53    Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dzwoniła do mnie miła pani z PR z Bydgoszczy. Rozmowę mam tak samo jak kolega wyżej 5 lutego. Ciekawe czy jeszcze ktoś idzie na rozmowę z tego forum.

Przem, tak rozmowa ma się odbyć w siedzibie w Bydgoszczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 267 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl