Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 267, 268, 269 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

przem12445315 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lut 2014

PostWysłany: 30-01-2015, 18:57    Odpowiedz z cytatem

Dzięki Paweł, też będe 5 lutego Wink czy ktoś jest z poza granic województwa kujawsko-pomorskiego?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Orion1994 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2015

PostWysłany: 30-01-2015, 18:59    Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za informację Smile papiery składałem w tym i tamtym roku lecz jak na razie telefon milczy. Wiem jedno że na pewno się nie poddam i będę wysyłał dotąd aż mi się uda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Cezary01 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Sty 2015

PostWysłany: 30-01-2015, 23:36    Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów i koleżanki (jak są) Smile

Mam pytanie odnośnie przyjęcia na stanowisko maszynisty. Chciałbym zapytać jak jest z służbą wojskową i kategorią uzyskaną na komisji wojskowej?

Czy podczas rekrutacji, badań lekarskich takowa książeczka jest potrzebna, czy trzeba się spowiadać z kategorii uzyskanej na komisji wojskowej?

Powiedzmy, że kiedyś chorowałem na jakąś chorobę (niezbyt groźną, byłem po prosu pod obserwacją lekarza specjalisty, robiłem kontrolne badania, a z czasem dorośnięcia moja przypadłość się sama wyleczyła, ustała.). Na Wojskowej komisji lekarskiej otrzymałem kategorię D i zostałem przeniesiony do rezerwy.
Teraz już jak wspomniałem, nie mam żadnych problemów z dawną przypadłością z lat młodzieńczych, robiłem nawet kilka lat temu badania kontrolne które to potwierdziły.
Obecnie nie jestem pod żadną opieka lekarza specjalisty.

Ogólnie mam otwarta drogę do zaczęcia kariery jako maszynista i trochę mnie nie pokoi ta dawana uzyskana kategoria? Czy w jakimś stopniu może mi to pokrzyżować plany, czy ktoś to sprawdza?
Proszę o wszelkie informacje na ten temat.

Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mskl Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Sty 2015

PostWysłany: 30-01-2015, 23:48    Odpowiedz z cytatem

Jak tam Panowie po rozmowach 23.01 w Warszawie? Dzwonili do Was? Obiecali zadzwonić z wynikiem rekrutacji tak/nie do dzisiaj a u mnie cisza jak makiem zasiał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Horror Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Gru 2011
Skąd: 3miasto

PostWysłany: 31-01-2015, 08:40    Odpowiedz z cytatem

Cezary01, przecież po to idziesz na badania lekarskie, zanim przystąpisz do kursu, prawda? Nikt nie będzie oglądać Twojej książeczki wojskowej a Ty nie spowiadaj się nikomu z tego epizodu w Twoim życiu. I będzie ok.

_________________
Ignorancja->ksiazka. Glupota->strzelba+szpadel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szewczykluk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Wrz 2014
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 31-01-2015, 09:21    Odpowiedz z cytatem

Odnośnie książeczki wojskowej - niedawno robiłem badania na licencje a potem na świadectwo i manewrowego, Katowice;) przy licencji nikt nie sprawdzał książeczki natomiast przy świadectwie lekarz orzecznik dokładnie ją sobie obejrzał... więc różnie może być ale na zdrowy rozsądek jeśli choroba nie miała podłoża psychicznego to bez obaw idźWink, liczy się twój stan zdrowia na teraz, sorki że wspomniałem o podłożu psychicznym ale w tym przypadku istnieje możliwość remisji i nawrotu - i kiszka;( , no można jeszcze trzymać buzię na kłódkę i za dużo nie gadaćWink wbrew pozorom badania to nie pikuś czasem można się zdziwić że polegniesz na ciemni czy psychotestach ważne by faktycznie iść na luzie i bez stresu...pozdro i powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Orion1994 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2015

PostWysłany: 31-01-2015, 10:35    Odpowiedz z cytatem

mskl napisał/a:
Jak tam Panowie po rozmowach 23.01 w Warszawie? Dzwonili do Was? Obiecali zadzwonić z wynikiem rekrutacji tak/nie do dzisiaj a u mnie cisza jak makiem zasiał...


U mnie niestety też cisza niby rozmowa wypadła dobrze ale nie odzywali się. Podobno dzwonili już w sprawie badań wiec niestety nie udało się i trzeba próbować za rok, lub próbować w innych spółkach np KM w połowie tego roku planuje rekrutacje. Warto spróbować! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mskl Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Sty 2015

PostWysłany: 31-01-2015, 11:18    Odpowiedz z cytatem

Orion1994 napisał/a:
mskl napisał/a:
Jak tam Panowie po rozmowach 23.01 w Warszawie? Dzwonili do Was? Obiecali zadzwonić z wynikiem rekrutacji tak/nie do dzisiaj a u mnie cisza jak makiem zasiał...


U mnie niestety też cisza niby rozmowa wypadła dobrze ale nie odzywali się. Podobno dzwonili już w sprawie badań wiec niestety nie udało się i trzeba próbować za rok, lub próbować w innych spółkach np KM w połowie tego roku planuje rekrutacje. Warto spróbować! Smile


hmmm mnie mówili, ze zadzwonią powiadomić o każdym wyniku rekrutacji, pozytywnym jak tez negatywnym ale jak widać "olali" sprawę

trudno...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cinek9311 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2015

PostWysłany: 31-01-2015, 13:55    Odpowiedz z cytatem

Czy są na forum osoby które maja w przyszłym tygodniu pierwsza część badań w Warszawie do cs szkolenie i doradztwo z ic? Jeśli tak to proszę o priv Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mich4s4 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2014

PostWysłany: 31-01-2015, 14:26    Odpowiedz z cytatem

Cezary01 napisał/a:
Witam kolegów i koleżanki (jak są) Smile

Mam pytanie odnośnie przyjęcia na stanowisko maszynisty. Chciałbym zapytać jak jest z służbą wojskową i kategorią uzyskaną na komisji wojskowej?

Czy podczas rekrutacji, badań lekarskich takowa książeczka jest potrzebna, czy trzeba się spowiadać z kategorii uzyskanej na komisji wojskowej?

Powiedzmy, że kiedyś chorowałem na jakąś chorobę (niezbyt groźną, byłem po prosu pod obserwacją lekarza specjalisty, robiłem kontrolne badania, a z czasem dorośnięcia moja przypadłość się sama wyleczyła, ustała.). Na Wojskowej komisji lekarskiej otrzymałem kategorię D i zostałem przeniesiony do rezerwy.
Teraz już jak wspomniałem, nie mam żadnych problemów z dawną przypadłością z lat młodzieńczych, robiłem nawet kilka lat temu badania kontrolne które to potwierdziły.
Obecnie nie jestem pod żadną opieka lekarza specjalisty.

Ogólnie mam otwarta drogę do zaczęcia kariery jako maszynista i trochę mnie nie pokoi ta dawana uzyskana kategoria? Czy w jakimś stopniu może mi to pokrzyżować plany, czy ktoś to sprawdza?
Proszę o wszelkie informacje na ten temat.

Pozdrawiam serdecznie




Witam,

Najlepiej zadzwon do osrodka wczesniej i sie zapytaj. Robiłem w Krakowie badania 3 miesiące temu i bez ksiazeczki wojskowej powiedziano mi że nie wydadzą badań. Lekarz medycyny pracy nawet do niej nie zajrzał.. więc łud szczęscia z Twojej strony. Nie wiem natomiast jak ze swiadectwem czy ponownie jest potrzebna, bo podobno takie same badania tylko bez narkotestu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 31-01-2015, 15:30    Odpowiedz z cytatem

W Sopocie nikt nie pytał o książeczkę.

_________________
Ignorancja znacznie częściej wywołuje uczucie pewności siebie niż wiedza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawel2089 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sty 2015
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 31-01-2015, 19:10    Odpowiedz z cytatem

Możecie się podzielić informacją jak mniej więcej wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jakie pytania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pekap Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Sty 2015

PostWysłany: 01-02-2015, 14:26    Odpowiedz z cytatem

jak się przygotujesz do rozmowy to źle wypadniesz, sztucznie, będziesz szukał odpowiedzi, którą wcześniej sobie ułożysz. luz, uśmiech, swobodna rozmowa - to mój klucz do sukcesu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DamianUKF Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sty 2015

PostWysłany: 01-02-2015, 19:12    Odpowiedz z cytatem

Panowie z okręgu centralnego. Dostał ktoś już terminy badań?
Do mnie mieli dzwonić w piątek co dalej, wcześniej (środa?) dostałem telefon że umówią mnie na badania i na razie żadnego odzewu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maszynista KUBA Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2015

PostWysłany: 01-02-2015, 22:16    Odpowiedz z cytatem

Czy jest ktos na forum do kogo odzewali sie z PR?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 268 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 267, 268, 269 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl