Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

cinek9311 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2015

PostWysłany: 18-06-2015, 08:25    Odpowiedz z cytatem

My na centralnym od 20 kwietnia praktycznie do teraz bo w poniedziałek idziemy pierwszy dzień.. Także trochę czasu mieniło Wink Ale na kolei wszystko po kolei, nie jest żle;p
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jakubiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2012

PostWysłany: 26-06-2015, 13:31    Odpowiedz z cytatem

Jak panowie dostaliście w końcu te umowy i czy wszyscy którzy mieli obiecane je dostali?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Yokus Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2015

PostWysłany: 08-07-2015, 10:20    Odpowiedz z cytatem

Panowie pytanie dla tych którzy sami robili licencję maszynisty. Jak jest później z ewentualnym przyjęciem na świadectwo? Mam 30 lat mam kasę żeby zainwestować ją w kurs, ale fajnie byłoby mieć chodź jakąkolwiek pewność że będę miał po tym pracę maszynisty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 08-07-2015, 11:47    Odpowiedz z cytatem

Spółek jest wiele, także gdzieś miejsce na pewno się znajdzie.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cinekcool Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2013

PostWysłany: 08-07-2015, 12:33    Odpowiedz z cytatem

Yokus napisał/a:
Panowie pytanie dla tych którzy sami robili licencję maszynisty. Jak jest później z ewentualnym przyjęciem na świadectwo? Mam 30 lat mam kasę żeby zainwestować ją w kurs, ale fajnie byłoby mieć chodź jakąkolwiek pewność że będę miał po tym pracę maszynisty.

Bez problemu zostałem zatrudniony w IC (oczywiście musiałem poczekać na rekrutację), dzwonili też z DB Schenker, żebym u nich się szkolił. Także na pewno ułatwisz sobie tym drogę na kolej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Yokus Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2015

PostWysłany: 08-07-2015, 13:22    Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za szybka odpowiedź. A jak sądzicie warto czekać na rekrutację na szkolenie do KM za 6500zl po której jest gwarancja zatrudnienia czy zrobić w Csid za 5500zl?z tego co wiem Csid robi rekrutację dla IC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 08-07-2015, 13:29    Odpowiedz z cytatem

Ja bym wybrał to co pewne, ale to kwestia indywidualna. EZT mogą Ci nie do końca odpowiadać.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MateuszR Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lis 2014

PostWysłany: 08-07-2015, 16:39    Odpowiedz z cytatem

Yokus napisał/a:
Dziękuję za szybka odpowiedź. A jak sądzicie warto czekać na rekrutację na szkolenie do KM za 6500zl po której jest gwarancja zatrudnienia czy zrobić w Csid za 5500zl?z tego co wiem Csid robi rekrutację dla IC.


CS udziela tylko sali w której przeprowadzane są rozmowy kwalifikacyjne. Komisja składa się z maszynisty instruktora z IC, Pani, która prowadzi rozmowę, która też jest z IC i z Pana dyrektora CS-u, który nie mówi w sumie nic Smile rozmawiasz z Panią i z instruktorem z IC. Dlaczego rozmowy w CS-ie ?? Ponieważ jak zostaniesz wybrany i przejdziesz badania, to licencje robisz w CS-ie. W tym czasie nie jesteś nigdzie zatrudniony. IC daje gwarancje zatrudnienia po pozytywnym wyniku z egzaminu na licencje.

Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 08-07-2015, 16:39    Odpowiedz z cytatem

Jakby co to znowu IC poszukuje maszynistów.
Dla ludzi którzy chcą być maszynistami i mają coś w głowie to ogłoszenie wisi na ich stronce.

Dla ludzi posiadających ograniczony umysł podaje adres.
www.intercity.pl

A dla ludzi którzy już nie potrafią logicznie myśleć
http://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/praca/aktualne-oferty-pracy/

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Yokus Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2015

PostWysłany: 08-07-2015, 18:21    Odpowiedz z cytatem

Dróżnik dokładnie widziałem że ogłoszenie dziś zawisło. Jednak oferta z tego co widzę już dla ludzi ze świadectwem, więc zrobienie u nich licencji raczej odpada.

Ok Mateusz R czyli w sumie warto zainteresować się licencją w CS. Raczej powinni preferować ludzi którzy zrobili u nich licencję...czy się mylę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kamil3836 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2015

PostWysłany: 08-07-2015, 18:45    Odpowiedz z cytatem

Dyskutowalem ostatnio z maszynista o zarobkach w IC zaraz po zdaniu egzaminu na świadectwo, stwierdził, że zarobki są na poziomie 3100-3200? To prawda? Bo porównuje z PR i zupełnie inaczej to wygląda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

LoloPendolo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-07-2015, 19:14   

kamil3836, maszynista zarabia od 1000 do 10 000.

Na przyszłość Smile gentelmani nie rozmawiają o pieniądzach Smile
Powrót do góry

MateuszR Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lis 2014

PostWysłany: 08-07-2015, 20:02    Odpowiedz z cytatem

Yokus napisał/a:
Dróżnik dokładnie widziałem że ogłoszenie dziś zawisło. Jednak oferta z tego co widzę już dla ludzi ze świadectwem, więc zrobienie u nich licencji raczej odpada.

Ok Mateusz R czyli w sumie warto zainteresować się licencją w CS. Raczej powinni preferować ludzi którzy zrobili u nich licencję...czy się mylę?


Żeby mieć gwarancje zatrudnienia od IC musisz dostać się na kurs, który organizuje IC. O takim kursie nie dowiesz się ze strony CS-u tylko ze strony IC. Jeżeli chcesz możesz oczywiście zrobić kurs w CS-ie na licencje i czekać, aż IC ogłosi nabór i wtedy startować. Wybór należy do Ciebie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jakubiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2012

PostWysłany: 13-07-2015, 10:58    Odpowiedz z cytatem

Ciekawe dlaczego we wcześniejszym ogłoszeniu na szkolenie nie było miejsca pracy Lublin, a dla osób z uprawnieniami już jest... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cinekcool Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2013

PostWysłany: 13-07-2015, 11:27    Odpowiedz z cytatem

jakubiec napisał/a:
Ciekawe dlaczego we wcześniejszym ogłoszeniu na szkolenie nie było miejsca pracy Lublin, a dla osób z uprawnieniami już jest... Sad

Bo nie opłaca się szkolić jednego pracownika dla Lublina, skoro można zatrudnić już przeszkolonego. Wybacz, ale taka smutna prawda. Dlatego też wyjechałem z Lubelszczyzny. To fajne miejsce, ale nie dla osób chcących pracować i rozwijać się w branży pozahandlowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 298 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl