Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

Hetmann1992 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Sie 2016

PostWysłany: 06-08-2016, 16:28    Odpowiedz z cytatem

Nie ma różnicy które miasto klikniesz bo przenosi Cię i tak do tego samego formularza, w którym to dopiero wybierasz swoje preferowane miejsce zatrudnienia. Może to być jedno miasto, ale może być oczywiście 2,3,4 a nawet wszystkie jeśli byłbyś w stanie się przeprowadzić i w każdym z nich podjąć pracę. Zauważ, że jak wciśniesz Warszawa a później np. Szczecin to jak otworzy się formularz to on wygląda identycznie jak ten co kliknąłeś Warszawa Wink.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 07-08-2016, 18:50    Odpowiedz z cytatem

Tomek30 napisał/a:
W ogóle to się dziwię że zrobili taki duży nabór, bo szukają we wszystkich zakładach. Ludzie masowo odpadają ze szkoleń, czy co ???

Ludzi co raz mniej. Limit godzin nadliczbowych powoli się kończy choć podobno wydłużyli go do 250 godzin.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Cezary01 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Sty 2015

PostWysłany: 10-08-2016, 14:33    Odpowiedz z cytatem

Cześć, składał ktoś ostatnio papiery na świadectwo maszynisty do IC?

Ma ktoś jakieś informacje kiedy można się spodziewać telefonu? (Mam tu na myśli głównie zakład północny)

Drugi temat jaki mnie zastanawia to jeżeli teraz będą te rozmowy, to ewentualne przyjęcia do pracy (podpisanie lojalki) kiedy można się spodziewać? (jaki mniej więcej miesiąc)
Pytanie, nie żebym był pewny swojego przyjęcia ale jakby to nastąpiło ( a jakieś szanse na to są) to nie wiem czy sprawy rodzinne by i na to pozwoliły?

Jak macie jakieś informacje pewne lub mniej to proszę podzielcie się wiedzą.
Pozdrawiam serdecznie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

klimeu44 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009

PostWysłany: 10-08-2016, 21:54    Odpowiedz z cytatem

Panowie
rozmawiałem dzisiaj z dyr. Kosińskim z Ośrodka Szkoleń Zawodowych IC.Jestem sam zainteresowany, bo siostrzeniec chce być maszynistą.
Są teraz dwa nabory. Pierwszy na świadectwo, dla osób posiadających już licencję i tutaj do końca miesiąca będą spotkania i decyzje.
Drugim naborem jest szkolenie na licencje, które będzie robione przez CS, a potem IC będzie dalej szkoliło na świadectwo. Tak już kiedyś było.

_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomek30 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2016

PostWysłany: 11-08-2016, 13:06    Odpowiedz z cytatem

klimeu44 napisał/a:

Drugim naborem jest szkolenie na licencje, które będzie robione przez CS, a potem IC będzie dalej szkoliło na świadectwo. Tak już kiedyś było.


A wiadomo kiedy ruszą te szkolenia ??? Nie wiem czy to ma jakiś związek ze sprawą, ale na stronie CS-u pisze że szkolenie w Warszawie robią od 3 Października.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ukaszos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lut 2016

PostWysłany: 11-08-2016, 17:26    Odpowiedz z cytatem

Hej Koledzy ktoś jeszcze miał dziś telefon z Centralnego zakładu z zaproszeniem na rozmowę 17.08.16 w sprawie rekrutacji na Świadectwo Mszynisty. Ja właśnie dziś takie zaproszenie otrzymałem. Chciałem się upewnić czy dobrze zrozumiałem że test który będzie na tej rozmowie dotyczy głównie 3 tematów: hamulec, sygnalizacja świetlna i technika ruchu kolejowego. Dzięki za odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 11-08-2016, 19:06    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
hamulec, sygnalizacja świetlna i technika ruchu kolejowego.


Jeśli już to sygnalizacja w ogóle, nie sądzę żeby miała być tylko świetlna.

_________________
Ignorancja znacznie częściej wywołuje uczucie pewności siebie niż wiedza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 12-08-2016, 11:52    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Są teraz dwa nabory. Pierwszy na świadectwo, dla osób posiadających już licencję i tutaj do końca miesiąca będą spotkania i decyzje.


A mają na to pieniądze? Przecież PKP IC z roku na rok przynosi straty idące w miliony.... I Ci młodzi ludzie będą mieć gwarancję zatrudnienia skoro nowy rozkład może nie utrzymać obecnego ruchu? Polityki PKP IC za nic zrozumieć nie mogę. Z roku na rok straty idące w miliony, ciągłe wyciąganie łap po kasę do budżetu i jeszcze opowiadanie bajek o stabilnej i pewnej pracy u tego przewoźnika. Ciekawe co zrobią jak wejdzie konkurencja na tory i kroplówka nie będzie już mogła być podawana?

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

enstone Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2011
Skąd: Wlkp.

PostWysłany: 12-08-2016, 13:04    Odpowiedz z cytatem

O jakiej konkurencji mowa ?? .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 12-08-2016, 13:29    Odpowiedz z cytatem

Zagranicznej. Połączenia typu Praga - Katowice - CMK- Warszawa to kwestia kilku lat.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kamil20 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2010

PostWysłany: 13-08-2016, 02:57    Odpowiedz z cytatem

A jak mam inne pytanie ,jak to jest z tymi badaniami wymogi znam. Tylko te bajki siane w sieci ze stajesz te 5metrow i pani tak cicho gada ze z ruchu warg trzeba rozczytac i to przy otwartym oknie. Ze jak ktos sluchal muzyki na sluchawkach to nie ma co probowac ,to trzeba miec koncertowy sluch ehhh. Ze te testy ultra ciezkie itp. Niech sie ktos wypowie ale ktos to to przechodzil takie cos . A nie bez obrazy jakis MK gdzies sie czegos naczytal albo uslyszal. Poprostu chce rozwiac te plotki i watpliwosci. Bo sam zlozylem podanie o prace jestem po laserze oczu wiec wzrok spoko muzy slucham na slychawkach ale okresowe w mojej pracy przechodze elegancko na wykresie do 20db glosnosc wylapuje. Cukier mam ponizej 100 co jakis czas sam sobie badam w domu glukometrem , pic alko malo pije jak juz to piwko 2proc. Smakowe. Ktos tu pisal ze zadzwonili do niego i jakis test ma przejsc sygnalizacja itp. Czyli cos sie zapytaja napewno tylko czy musze to wszystko juz znac czy jak czegos nie bede wiedzial to odpadne ??.Dziekuje za odpowi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 13-08-2016, 12:04    Odpowiedz z cytatem

Na badania sa normy w rozpirzadzeniu spełniasz przechodzisz, co do wiedzy to masz licencje czy nie? Jesliposiadasz licencje to musisz miec wiedze z zakresu licencji, jesli pr,yjmujesz sie dopiero na szkolenie na licencje to rozróznienie lok Elektryczmej od Spalinowej i rozróżnianie kiliwatów od kilowoltów. to jest twój wymagany poziom wiedzy.

_________________
Ignorancja znacznie częściej wywołuje uczucie pewności siebie niż wiedza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

elektryket22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2015

PostWysłany: 13-08-2016, 12:04    Odpowiedz z cytatem

U nas ci co mieli korekcje laserową pokazywali tylko świstek i okulistę mieli z głowy. Tych badań nie ma sie co bać sam srałem w majty, a rzeczywistość okazała się łagodniejsza Wink jak chcesz wiedzieć coś więcej zapraszam priv
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 13-08-2016, 13:40    Odpowiedz z cytatem

sheva17 napisał/a:

A mają na to pieniądze? Przecież PKP IC z roku na rok przynosi straty idące w miliony.... I Ci młodzi ludzie będą mieć gwarancję zatrudnienia skoro nowy rozkład może nie utrzymać obecnego ruchu? Polityki PKP IC za nic zrozumieć nie mogę. Z roku na rok straty idące w miliony, ciągłe wyciąganie łap po kasę do budżetu i jeszcze opowiadanie bajek o stabilnej i pewnej pracy u tego przewoźnika. Ciekawe co zrobią jak wejdzie konkurencja na tory i kroplówka nie będzie już mogła być podawana?


Gwarację na bank będą mieli a to dlatego że KADRA jest już w podeszłym wieku.
Uważasz że lepiej ludziom płacić godziny nadliczbowe (sporo JUŻ ma wyjeżdzony limit roczne - 150 GN) i żeby ludzie sprzedawali swoje urlopy bo nie ma jak przerobić roboty czy lepiej w końcu mieć odpowiednią ilość osób?
Wyszkolenie jak dobrze wiesz nietrwa zbyt krótko na to potrzeba czasu.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ukaszos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lut 2016

PostWysłany: 13-08-2016, 20:22    Odpowiedz z cytatem

kamil20 napisał/a:
A jak mam inne pytanie


Hej ja robiłem w ubiegłym roku licencję w prywatnej firmie i badanie które musiałem przejść nie były specjalnie ciężkie, standardowo okulista, neurolog, laryngolog, prześwietlenie klatki, psychotechnika, krew i mocz. Ogólnie jeśli jesteś zdrowy to spokojnie przejdziesz. Badanie słuchu miałem w komorze audio metrycznej, więc nie obawiaj się że ktoś będzie mówił do Ciebie z daleka, też czasami słucham muzyki przez słuchawki i nie było z tym problemu. Test o którym wspominałem dotyczy kursu na świadectwo maszynisty i właśnie na rozmowę i test zostałem zaproszony do PKP IC. Być może przed licencją w IC też jest test ,ale to musi się wypowiedzieć ktoś kto robił licencję przez IC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 326 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 325, 326, 327 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl