Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 379, 380, 381 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

Ptrrk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2017

PostWysłany: 23-05-2017, 22:45    Odpowiedz z cytatem

Ja z poludnia i w czwartek mam rozmowe.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Railman Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2016
Skąd: Kielce

PostWysłany: 23-05-2017, 23:36    Odpowiedz z cytatem

3000V napisał/a:
Wiedza tez nie pomoże jak im nie podpasisz na rozmowie z fejsa ,zresztą wcale nie muszą zadawać technicznych pytań,aczkolwiek mogą....

To znaczy, że nie dzieje się dobrze. Wiadomo, że jest czas na naukę podczas licencji i świadectwa, jak się humanista weźmie to i zda ale nie może brakować technicznego pomyślunku. To tylko moje zdanie.

Wygląda na to, że osoby z miejscowości oddalonych od wskazanych w ofercie nie były brane pod uwagę. Szkoda.

_________________
Celebruj to, czego chcesz być godnym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 24-05-2017, 07:18    Odpowiedz z cytatem

..ciężko powiedzieć czy miejsce zamieszkania jest jakimś ważnym dla nich wyznacznikiem, toż może jeszcze benda wzywać, niby kurs miał 1 lipca ruszyć ale czy wszyscy ze wszystkim sie wyrobią... Hmm sam nie wiem..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ptrrk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2017

PostWysłany: 24-05-2017, 08:33    Odpowiedz z cytatem

Railman napisał/a:
3000V napisał/a:
Wiedza tez nie pomoże jak im nie podpasisz na rozmowie z fejsa ,zresztą wcale nie muszą zadawać technicznych pytań,aczkolwiek mogą....

To znaczy, że nie dzieje się dobrze. Wiadomo, że jest czas na naukę podczas licencji i świadectwa, jak się humanista weźmie to i zda ale nie może brakować technicznego pomyślunku. To tylko moje zdanie.

Wygląda na to, że osoby z miejscowości oddalonych od wskazanych w ofercie nie były brane pod uwagę. Szkoda.


Sa brane.. ja mieszkam pomiedzy Krakowem a Rzeszowem i zadzwoili do mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

en57-2000 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Mar 2011

PostWysłany: 24-05-2017, 11:17    Odpowiedz z cytatem

Fajne praktyki dla studentów się pojawiły na stronie IC, aż chciało by się zgłosić gdyby człowiek byłby 30 lat młodszy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

miyagi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Maj 2017

PostWysłany: 24-05-2017, 14:11    Odpowiedz z cytatem

do mnie dzwonili z numeru Warszawskiego w tym roku 30 lat i pracuje w firmie kolejowej prywatnej rozmowa Wrocław 2 czerwca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Railman Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2016
Skąd: Kielce

PostWysłany: 24-05-2017, 15:07    Odpowiedz z cytatem

Ptrrk napisał/a:
Railman napisał/a:
3000V napisał/a:
Wiedza tez nie pomoże jak im nie podpasisz na rozmowie z fejsa ,zresztą wcale nie muszą zadawać technicznych pytań,aczkolwiek mogą....

To znaczy, że nie dzieje się dobrze. Wiadomo, że jest czas na naukę podczas licencji i świadectwa, jak się humanista weźmie to i zda ale nie może brakować technicznego pomyślunku. To tylko moje zdanie.

Wygląda na to, że osoby z miejscowości oddalonych od wskazanych w ofercie nie były brane pod uwagę. Szkoda.


Sa brane.. ja mieszkam pomiedzy Krakowem a Rzeszowem i zadzwoili do mnie.


Zawsze to inaczej między dwoma miastami w których są poszukiwani kandydaci.
Ja mam ponad sto kilometrów do najbliższego miasta z ogłoszeń.

_________________
Celebruj to, czego chcesz być godnym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 24-05-2017, 16:30    Odpowiedz z cytatem

Ich nie obchodzi ile ma się do miejsca pracy,. Tego raczej nie biorą pod uwagę. Jak mają zadzwonic to zadzwonią,zawsze możesz zadzwonić do CS w Warszawie i zapytać czy jeszcze przeglądają CV, czy już zakończyli i mają komplet. Trzeba się pogodzić z tym że już mogą nie zadzwonić....Chyba że dużo odpadnie po rozmowach , część może zrezygnować po oferowanych warunkach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

en57-2000 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Mar 2011

PostWysłany: 24-05-2017, 17:10    Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Zakład Centralny to już dzwonią z odpowiedzią czy ktoś się zakwalifikował po rozmowie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 24-05-2017, 18:04    Odpowiedz z cytatem

..To pewnie już po rekrutacji w centralnym, już pewnie umawiać nie będą,chyba że mylę się, zresztą raczej do samego centralnego nie nabiorą setek ludzi,a wybierać też maj w kim. Kogo chcieli to wezwali, i kropka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mielcar122 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Maj 2017

PostWysłany: 24-05-2017, 22:02    Odpowiedz z cytatem

en57-2000 napisał/a:
Jeśli chodzi o Zakład Centralny to już dzwonią z odpowiedzią czy ktoś się zakwalifikował po rozmowie


Można wiedzieć z ciekawości, jakie pytania zadawali na rozmowach, czy jakoś się przygotować do tego ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

en57-2000 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Mar 2011

PostWysłany: 25-05-2017, 09:44    Odpowiedz z cytatem

Na rozmowie trzeba się uśmiechać i powiedzieć dlaczego chce się byś maszynistą i czy napewno jest się zdecydowanym na tą prace i tyle, rozmowa była po 3 osoby jednocześnie, nie ma się co przygotowywać, można jedynie wypić melise
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sunday Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Cze 2010
Skąd: Małopolska Zachodnia

PostWysłany: 25-05-2017, 10:14    Odpowiedz z cytatem

Do mnie zadzwonił jeszcze na etapie składania aplikacji pan z centrali w Warszawie, ponieważ jeszcze w kwietniu napisałem maila na sekretariat z pytaniem czy będzie rekrutacja w celu uzyskania licencji maszynisty.

Pan z PKP IC powiedział mi, że generalnie nastawiają się na szkolenie w trybie stacjonarnym, natomiast dostali sporo aplikacji od osób, które pracują tak jak ja i jedynie mogą się szkolić w trybie weekendowym w związku z tym mają rzekomo również rekrutować na kurs weekendowy. Mam się z nim skontaktować 5.06 być może dowiem się czegoś więcej choć nie liczę, że mi się uda.
Z tego co jeszcze się dowiedziałem PKP IC będzie negocjować warunki z CSiD Sp z o.o. aby koszt kursu był poniżej 5.000,00 zł. Natomiast nie wiem czy ewentualny kurs weekendowy będzie w kilku miastach czy jedynie w Warszawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 25-05-2017, 10:16    Odpowiedz z cytatem

..Po 3 osoby jednocześnie przepytywali,to nieźle.. raz dwa trzy wypadasz ty i ty..

[ Dodano: 25-05-2017, 10:24 ]
..A to ciekawe ,tak czy siak będzie to rekrutacja z CV które już są złożone,. Raczej następnej na stronie IC nie będzie, poprost jedni zostaną wczesniej przyjęci po szkoloeni przez IC a pozostali pyźniej

[ Dodano: 25-05-2017, 10:39 ]
Może uda się dowiedziec jszcze czegoś , co do ceny to każdy grosz się przyda tym co idą na kurs,zwłaszcza jak musza zakwaterować się na czas kursu zdala od domu... Kurs + inne koszty i wyjdzie, fajna sumka. miły gest od ic,chyba że wszyscy dostaną dofinansowanie z UP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

speedy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Maj 2017

PostWysłany: 25-05-2017, 11:38    Odpowiedz z cytatem

sunday napisał/a:
Do mnie zadzwonił jeszcze na etapie składania aplikacji pan z centrali w Warszawie, ponieważ jeszcze w kwietniu napisałem maila na sekretariat z pytaniem czy będzie rekrutacja w celu uzyskania licencji maszynisty.

Pan z PKP IC powiedział mi, że generalnie nastawiają się na szkolenie w trybie stacjonarnym, natomiast dostali sporo aplikacji od osób, które pracują tak jak ja i jedynie mogą się szkolić w trybie weekendowym w związku z tym mają rzekomo również rekrutować na kurs weekendowy. Mam się z nim skontaktować 5.06 być może dowiem się czegoś więcej choć nie liczę, że mi się uda.
Z tego co jeszcze się dowiedziałem PKP IC będzie negocjować warunki z CSiD Sp z o.o. aby koszt kursu był poniżej 5.000,00 zł. Natomiast nie wiem czy ewentualny kurs weekendowy będzie w kilku miastach czy jedynie w Warszawie.



Pozwolę sobie, zapytać kolega pracuje w branży? Jeśli rzeczywiście jest tak jak mówił Pan z IC, jeszcze nic straconego "rzekomo" Zg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 380 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 379, 380, 381 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl