Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 383, 384, 385 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

LoloPendolo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-06-2017, 01:33   

Ostatnio jechałem z maszynista stażystą. Podczas jazdy zwracając mu uwagę: "hamuj!" Usłyszałem: "wiem kiedy mam hamować"... To normalne? Połowa osób z którymi miałem przyjemność jechać jest zapatrzonych w siebie. Oczywiście nie chcę wszystkich wsadzać do jednego wora, ale widać różnice w stosunku do poprzednich licencji...
Przejdź na dół

mateuszrat
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-06-2017, 02:24   

A Ty Lolo z ktorego jestes naboru ??
Powrót do góry

Ptrrk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2017

PostWysłany: 16-06-2017, 07:23    Odpowiedz z cytatem

Ja rozumiem ze maja Panowie doswiadczenie (i mam do was szacunek) oraz wiem ze nowe pokolenie to inne pokolenie. Ale mnie pokory nigdy nie brakowalo i dlatego urazil mnie ten atak na nowych szkolencow bo przeciez sam nim bede. To ze pacanow nie brakuje to wiem bo sam widze ze niektorym ludziom ciezko dzis powiedziec cokolwiek ale mysle ze duzy odsetek ludzi to nie Ci z sianem zamiast mozgu ale Ci co chca sie nauczyc tego zawodu. Very Happy Co do rozmowy kwalifikacyjnej to rozmowa tego niestety nie mozna nazwac. Shocked I pacanami sie nie przejmowac bo jak ktos swiadomie nic nie robi zeby sie nauczyc tylko zgrywa bossa to sam idzie na zatracenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ocelot Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Sie 2009
Skąd: Tutejszy

PostWysłany: 16-06-2017, 08:17    Odpowiedz z cytatem

Ptrrk, Niestety ale przed Tobą było już tylu Asów że człowiekowi się odechciewa wszystkiego jak ma szkolić , więc się nie dziw że napisałem tak jak napisałem, choć to nie jest Twoja wina.
Dlatego też wspomniałem że jak pokażesz że kumasz baze, potrafisz reagować i rozumiesz co się do Ciebie mówi to proces szkolenia przejdziesz gładko i nie będziesz miał się czego bać.

A co do reszty co napisałem czyli dyspozycyjności, wsparcia rodziny i dziewczyny : są to czyniki ważne szczególnie do momentu zakończenia szkolenia a w szczególności wsparcie bo trafiasz do specyficznego Zakładu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 16-06-2017, 09:52    Odpowiedz z cytatem

[quote=Ocelot"]

Co do ludków którzy składali podania do IC - Panowie, przynajmniej niektórzy z Was najpierw się napalacie, wiercicie dziury w brzuchu a potem nie przychodzicie na spotkania rekrutacyjne......[/quote]

A inni skladaja i składają i nic...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ocelot Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Sie 2009
Skąd: Tutejszy

PostWysłany: 16-06-2017, 09:55    Odpowiedz z cytatem

Nie wiem gdzie składałeś ale uzbrój się w cierpliwość. Nasza Władza ma nie tylko obowiązki rekrutacyjne. A pisze tu już na poziomie poszczególnych Zakładów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jakubiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2012

PostWysłany: 16-06-2017, 11:25    Odpowiedz z cytatem

LoloPendolo napisał/a:
Ostatnio jechałem z maszynista stażystą. Podczas jazdy zwracając mu uwagę: "hamuj!" Usłyszałem: "wiem kiedy mam hamować"... To normalne? Połowa osób z którymi miałem przyjemność jechać jest zapatrzonych w siebie. Oczywiście nie chcę wszystkich wsadzać do jednego wora, ale widać różnice w stosunku do poprzednich licencji...

Poważnie tak powiedział?😁, pewnie wyjeździł całe gimnazjum na symulatorze EU07-424 i obejrzał wszystkie filmiki pana Ryszarda i Sylwestra to i wie kiedy hamować, grzech takiemu zwracać uwagę, ale ty sam nie tak dawno ukończyłeś szkolenie i już Ci dają świerzaków, to już tak kadry się wykruszyły. Może by dołożyli pare złotych więcej pensji na szkoleniu, wtedy by było może więcej lepszych kandydatów, Cargo jednak więcej płaci na szkoleniu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

LoloPendolo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-06-2017, 11:57   

mateuszrat napisał/a:
A Ty Lolo z ktorego jestes naboru ??
Zachowam to dla siebie Smile

[ Dodano: 16-06-2017, 11:59 ]
jakubiec napisał/a:
LoloPendolo napisał/a:
Ostatnio jechałem z maszynista stażystą. Podczas jazdy zwracając mu uwagę: "hamuj!" Usłyszałem: "wiem kiedy mam hamować"... To normalne? Połowa osób z którymi miałem przyjemność jechać jest zapatrzonych w siebie. Oczywiście nie chcę wszystkich wsadzać do jednego wora, ale widać różnice w stosunku do poprzednich licencji...

Poważnie tak powiedział?😁, pewnie wyjeździł całe gimnazjum na symulatorze EU07-424 i obejrzał wszystkie filmiki pana Ryszarda i Sylwestra to i wie kiedy hamować, grzech takiemu zwracać uwagę, ale ty sam nie tak dawno ukończyłeś szkolenie i już Ci dają świerzaków, to już tak kadry się wykruszyły. Może by dołożyli pare złotych więcej pensji na szkoleniu, wtedy by było może więcej lepszych kandydatów, Cargo jednak więcej płaci na szkoleniu
No niestety takie coś usłyszałem. Tutaj pieniadze nic niestety nie dadzą. Zawsze się trafią takie przypadki. Później niektórzy się dziwią, że mechanicy nie chcą dawać młodym jeździć. Ja już straciłem cierpliwość...
Powrót do góry

3000V Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2015

PostWysłany: 16-06-2017, 14:53    Odpowiedz z cytatem

Ocelot napisał/a:
Nie wiem gdzie składałeś ale uzbrój się w cierpliwość. Nasza Władza ma nie tylko obowiązki rekrutacyjne. A pisze tu już na poziomie poszczególnych Zakładów.




..Składałem na ostatni nabór poprzez aplikację z ogłoszeniem,do centralnego, ale jak ponoć kurs ma ruszyć z początkiem lipca to chyba już na 99 ℅ nikt się nie odezwie. A i kolejnego ogłoszenia w najbliższym czasie też nie ma co się spodziewać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateuszrat
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-06-2017, 15:35   

[quote="LoloPendolo"]
mateuszrat napisał/a:
A Ty Lolo z ktorego jestes naboru ??
Zachowam to dla siebie Smile

To Panie Maszynisto z kilku miesiecznym doswiadczeniem, powiem Ci tak, sam jeszcze dobrze nie umiesz hamowac a bedziesz uczyl innych... na przyszlosc radze powstrzymywac sie od takich komentarzy poniewaz osmieszasz sie przed kazdym kto to czyta. Nie trudno sie domyslec ze jestes z 3 naboru wiec jezdzisz dopiero kilka lub kilkanascie miesiecy. Stary Majster z Ciebie.
Powrót do góry

LoloPendolo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-06-2017, 16:32   

O widzę, że jesteś jasnowidzem. Powiem Ci jedno. Nie masz prawa kogoś oceniać jesli nie masz pojęcia o czym gadasz. Jazdę znasz z symulatora i będziesz poprawiać kogoś kto ma styczność z tym ciężko tematem. To raz. Dwa: Powstrzymaj się od takich komentarzy, bo właśnie takimi docinkami tylko mnie utwierdzasz w przekonaniu (jak i innych) iż "buta" większości nowo przyjmowanych jest na wysokim poziomie.Nic nikomu nie można powiedzieć, ani doradzić, bo to ja jestem panem na pokładzie. Ja w okresie szkolenia, gdybym tak się odezwał do mojego mechanika to dostałbym po gębie. Czy osoba jeździ miesiąc, czy kilkanaście lat, osoba szkoląca się, ma obowiązek słuchać tego co mówi, do niego maszynista. Ja nie mam obowiazku nikomu dawać siadać za nastawnik. To ja odpowiadam za to jak przerzniesz semafor, a nie Ty. To ja będę odsunięty od jazdy, a nie Ty. Ma robić to tak jak ja uważam za stosowne, a nie odwrotnie.
Powrót do góry

mateuszrat
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-06-2017, 17:22   

Nie jestem jasnowidzem. Ty natomiast nawet nie masz jaj zeby sie przyznac ze jezdzisz dopiero parenascie miesiacy.
Odpowiedzi: 5755
Wyświetleń: 854067
PostForum: Praca i nauka
Wysłany: 28-02-2015, 01:30 Temat: Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
szkole się i jestem na etapie końcowym.

To Twoje slowa. Data nie klamie. Wtedy 3 licencja konczyla szkolenie. Piszesz mi o tym ze nie mam prawa Ciebie oceniac a sam mnie oceniasz ze znam jazde tylko z symulatora. Rozumiem ze Ty mozesz a inni nie moga. Ty chcesz cos komus doradzac jak dopiero co sam zaczales jezdzic milosniku kolejowy? I nie mam obowiazku sluchac swiezaka ktory dopiero co zaczal jezdzic. Sluchac to moge doswiadczonego maszynisty ktory ma cos do powiedzenia.
Powrót do góry

mateuszrat
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-06-2017, 17:22   

Nie jestem jasnowidzem. Ty natomiast nawet nie masz jaj zeby sie przyznac ze jezdzisz dopiero parenascie miesiacy.
Odpowiedzi: 5755
Wyświetleń: 854067
PostForum: Praca i nauka
Wysłany: 28-02-2015, 01:30 Temat: Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
szkole się i jestem na etapie końcowym.

To Twoje slowa. Data nie klamie. Wtedy 3 licencja konczyla szkolenie. Piszesz mi o tym ze nie mam prawa Ciebie oceniac a sam mnie oceniasz ze znam jazde tylko z symulatora. Rozumiem ze Ty mozesz a inni nie moga. Ty chcesz cos komus doradzac jak dopiero co sam zaczales jezdzic milosniku kolejowy? I nie mam obowiazku sluchac swiezaka ktory dopiero co zaczal jezdzic. Sluchac to moge doswiadczonego maszynisty ktory ma cos do powiedzenia.
Powrót do góry

LoloPendolo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-06-2017, 17:39   

Nie musze się przyznawać, bo każdy kto chce sobie sprawdzi od kiedy jeżdżę. To żadna tajemnica. I ja nie doradzam. Ja wymagam, bo sam nie jeżdżę długo, ciągle się uczę (to może być dla ciebie szokiem, ale tak. Maszynista uczy się całe życie) i nie mam zamiaru tłumaczyć się przed instruktorami ze zdawanych taśm, a tak było niejednokrotnie. I ich nie obchodzi, to że jechał stażysta. Dostałbyś kilka razy po premii, to zmieniłbyś zdanie i każdemu się patrzył na ręce podczas jazdy.
Powrót do góry

laciatyEP Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lut 2015

PostWysłany: 16-06-2017, 22:11    Odpowiedz z cytatem

Lolopendolo szkoda nerwów na takich ludzi. Niech słuchają starszych doświadczonych mechaników, niech uczą się od starego narzekać, zostawiać syf za sobą, jak spierdolić maszynę itd. Robimy swoje, zgodzę się z Tobą że jesteśmy pewni za swoje taśmy. Nowe gwiazdy myślą tylko o jeździe ale czy woda na maszynie jest albo czyste poręcze to już ich przerasta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 384 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 383, 384, 385 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl