Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 389, 390, 391 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

Wiar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2017

PostWysłany: 04-09-2017, 09:46    Odpowiedz z cytatem

Witam
Czy ktoś wie ile się czeka na teflon od Ic po zdaniu Licencji?? Dzwonili juz moze do kogoś
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MAZUREK Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2017

PostWysłany: 04-09-2017, 13:52    Odpowiedz z cytatem

A że się spytam , to kiedy intercity będzie prowadziło jeszcze nabór na świadectwo ? Bo za 2 miesiące kończę licencję weekendowa i chciałbym się dowiedzieć jak to u nich wygląda ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wiar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2017

PostWysłany: 04-09-2017, 13:56    Odpowiedz z cytatem

Tego nie wiem. Wiem ze teraz kursy sie skończyły na licencje i robili je ludzie ktorym gwarantowali zatrudnienie. No ale jeszcze nikt telfonu nie dostal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Amadeus Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Paź 2016
Skąd: z Lasu

PostWysłany: 04-09-2017, 16:00    Odpowiedz z cytatem

Zapytam czy przegląda ten wątek ktoś z pracujący jako maszynista w PolRegio ? PILNE Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

patrycjusz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2014

PostWysłany: 13-09-2017, 12:46    Odpowiedz z cytatem

I jak tam panowie zaczęliście już szkolenie na świadectwo czy znowu trzeba czekać pół roku jak dwa lata temu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wiar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2017

PostWysłany: 13-09-2017, 16:06    Odpowiedz z cytatem

Nadal. Nic pewnie czekają na ludzi co poprawki będa mieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Piotruss Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Paź 2017

PostWysłany: 03-10-2017, 18:42    Odpowiedz z cytatem

Czy kontaktowali się już z kimś w sprawie dalszego szkolenia ? A drugie pytanie mam takie : Z informacji otrzymanych od komisji rekrutacyjnej wiem,że nabór dla ludzi z licencją miał ruszyć pod koniec sierpnia,ale tak się nie stało.Przypuszczam,że to przez to że czekają na ludzi którzy kończą kurs na licencję w trybie weekendowym,i dopiero wtedy wszystkich razem wyślą na dalszy etap szkolenia .Czy w ogóle ruszyły takie szkolenia weekendowe na licencję u nich ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bobek1523 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2016

PostWysłany: 03-10-2017, 21:35    Odpowiedz z cytatem

Ruszyły ale dla pracowników IC. Tego dowiedziałem się z góry Polskich Kolei Panstwowych Intercity S.A. a z jakiego zakładu jesteś ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Piotruss Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Paź 2017

PostWysłany: 03-10-2017, 22:15    Odpowiedz z cytatem

Jeszcze z żadnego,ale aplikowałem na zakład zachodni z miejscem pracy Wrocław. W skrócie to moja sytuacja wygląda tak,że złożyłem aplikację na kurs na licencję do ICC ,ale w momencie gdy już zacząłem swój prywatny,i mimo zaproszenia na rozmowę nie zostałem zakwalifikowany z w.w powodu,jednak zapewniano mnie,że kurs dla osób z licencją ruszy z końcem sierpnia,jednak tak się nie stało. Stąd moje pytanie czy szkolą kogoś weekendowo,bo jeśli tak,to to tłumaczyło by (wg mnie) fakt że jeszcze nie ogłoszono naboru na świadectwo oraz nie kontaktowano się z ludźmi,którzy robili licencję z gwarancją zatrudnienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

miyagi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Maj 2017

PostWysłany: 04-10-2017, 04:33    Odpowiedz z cytatem

wszyscy ktorzy robili kurs stacjonarny lipiec/sierpien zarowno prywatnie jak i przez up otrzymali juz informacje o zatrudnieniu i sa juz na etapie badan na swiadectwo - jesli chodzi o zaklad Zachodni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jakubiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2012

PostWysłany: 04-10-2017, 10:46    Odpowiedz z cytatem

Piotruss, nie będą ogłaszać oficjalnego naboru na świadectwo, już niektóre zakłady wybrało kilku łebków z licencją którzy się sami zgłosili i ich dołaczą do grupy która robiła licencje w wakacje i tak ich jest za dużo i są nikomu nie potrzebni, także ogłaszanie znowu naboru nie ma sensu, tym bardziej jak za ponad miesiąc znowu kolejna weekendowa grupa do IC skończy kurs na licencje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wiar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2017

PostWysłany: 04-10-2017, 10:54    Odpowiedz z cytatem

Hmm a czemu są nikomu nie potrzebni? Skoro ich wzięli to jest zapotrzebowanie. Skąd takie info posiadasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Piotruss Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Paź 2017

PostWysłany: 05-10-2017, 22:41    Odpowiedz z cytatem

No faktycznie,dziwne jest to że nowi kandydaci na maszynistów nie są do niczego nikomu potrzebni.Przecież tak wszędzie się słyszy że brakuje młodych maszynistów,nawet UTK na swojej stronie na podstawie swoich sprawdzonych danych podaje dokładnie ilu maszynistów w 2018 roku zyska prawo do przejścia na emeryturę .Więc coś nie chce mi się wierzyć że w PKP ICC nie będzie w najbliższym czasie ( za pół roku ? za rok? ) żadnych naborów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

annazwanawanda Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 04 Paź 2017
Skąd: stacja MK

PostWysłany: 07-10-2017, 13:04    Odpowiedz z cytatem

Piotruss napisał/a:
No faktycznie,dziwne jest to że nowi kandydaci na maszynistów nie są do niczego nikomu potrzebni.Przecież tak wszędzie się słyszy że brakuje młodych maszynistów,nawet UTK na swojej stronie na podstawie swoich sprawdzonych danych podaje dokładnie ilu maszynistów w 2018 roku zyska prawo do przejścia na emeryturę .Więc coś nie chce mi się wierzyć że w PKP ICC nie będzie w najbliższym czasie ( za pół roku ? za rok? ) żadnych naborów.

zamiast inwestować w nowych ludzi IC woli zatrudniać emerytów na zlecenie i ma święty spokój.
Koszty pracy też niższe. Same zyski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thriller Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Gru 2013

PostWysłany: 07-10-2017, 13:55    Odpowiedz z cytatem

Piotruss IC naszkoliło sobie już tylu ludzi, że gdy przychodzi chudy miesiąc pod względem pracy trakcyjnej jak teraz to z tą pracą tak jest na styk. Jak pozdają chłopaki z tych kursów co są prowadzone obecnie, to chyba po trzech będziemy jeździć Po prostu rynek się nasycił.

_________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 390 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 389, 390, 391 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl