Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Warszawa - Kiszyniów
Autor Wiadomość

knulp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Cze 2011

PostWysłany: 31-10-2011, 11:03   Warszawa - Kiszyniów Odpowiedz z cytatem

Witam,

Macie może informacje na temat tego połączenia. Pytałem PKP o cenę, w jedną stronę 299 zł + miejscówka. Czy powrtony kupowany w Kiszyniowie byłby tańszy? Widziałem wagon dołaczony w drodze powrotnej do pociągi z Kijowa, wagon był mołdawski. Ktoś jechał? Jaki standard? Jężdżą tylko mołdawskie, czy też polskie wagony?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 31-10-2011, 19:34    Odpowiedz z cytatem

Tylko mołdawskie, wagony PKP nigdy nie jezdziły do mołdawii, sypialki PKP jezdza tylko do Kijowa, Odessy, Lwowa i Moskwy przez Minsk Białoruski jezeli chodzi o wschód to wszystkie relacje wagonów sypialnych PKP. Jechać nie jechałem, ale to wagon mołdawski typu kupe 4 łozka w przedziale, podobny do tych które jezdza w byłych panstwach które kiedyś należały ZSRR. Standard raczej gorszy od ukrainskich czy rosyjskich wagonów kupe, z tego co widziałem przez szybę. Co ciekawa koleje CD, ZSR, MAV, CFR juz jakis czas temu przestały wysyłac swoje wagony sypialne do rosji czy na ukraine. PKP jest obecnie jedynym przewoźnikiem z UE ktory jeszcze te kilka wagonów sypialnych wypuszcza do rosji i na ukrainę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl