Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Podróż KM za okazaniem legitymacji?
Autor Wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 03-11-2011, 22:53    Odpowiedz z cytatem

Szymek na pewno się zgłosił, takie ceny dla tej kobiety zaproponował, w IC może jest to 300zł u nich 320zł i u was jest kara na miejscu 90zł a u nich 110zł 20zł przybitki na wszystkim

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: IC: Zakład Zachodni

PostWysłany: 04-11-2011, 00:02    Odpowiedz z cytatem

Właśnie co jadę jakąś "Warszawę" to mam nadzieję że na nich trafie i wybadam co i jak.
Oni nie mogą mieć "swoich" cen, wykonują usługę na rzecz PKP IC, i muszą wystawiać wezwania zgodnie z TP-IC i RPO-IC a nie wg. "ich" coś mi tutaj naprawdę nie gra...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

ponio1984 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Wrz 2010

PostWysłany: 04-11-2011, 09:02    Odpowiedz z cytatem

Oni nie maja swoich cen ... Renoma używa Taryfikatora TP IC dlatego dziwi mnie podana cena... a co do ogolnie działania Renomy na poc TLK to są konkretne wytyczne co do ich pracy a nawet stroju...Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

FranzMaurer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2011

PostWysłany: 04-11-2011, 09:51    Odpowiedz z cytatem

zdarzyło się też że i w IR chodziła renoma w postaci dwóch typów ubranych po cywilu.. Mieli identyfikator i nie wiem czy można ich nazwać renomą.. ale tak by to wyglądało.. bardzo chciałbym zdradzić na jakiej trasie ale nie chcę niczego naruszyć.. Podam jedynie że to było pod koniec wakacji.. a pociąg "PORTOWIEC"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

witja Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2008

PostWysłany: 04-11-2011, 16:59    Odpowiedz z cytatem

Ale jak ktoś dalej jedzie np. do Łodzi i złapie go Renoma, to w zasadzie chyba może kupić u Renomiarza bilet już do samej Łodzi + 90 zł. Może cena biletu w to miejsce, gdzie jechała dana osoba (z ewentualną ulgą) dały te kwoty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 04-11-2011, 19:26    Odpowiedz z cytatem

danek88 napisał/a:
zdarzyło się też że i w IR chodziła renoma w postaci dwóch typów ubranych po cywilu.. Mieli identyfikator i nie wiem czy można ich nazwać renomą.. ale tak by to wyglądało.. bardzo chciałbym zdradzić na jakiej trasie ale nie chcę niczego naruszyć.. Podam jedynie że to było pod koniec wakacji.. a pociąg "PORTOWIEC"


to zapewne byli zwykli rewizorzy ze spółki.


Ponio jakies wymogi co do stroju ? Jeżdżą tak samo jak w KMach po cywilu:P

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 08-11-2011, 15:15    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na Żelaznej zapewniono nas że nie musimy posiadać biletu gdyż teoretycznie jesteśmy w pracy. rano z Wesołej jechaliśmy pociągiem KM i rewizorzy (nie KM) chcieli nas spisać. mimo że posiadamy identyfikatory.


Przejrzałem taryfę KM i nie zauważyłem, żeby jakiekolwiek identyfikatory uprawniały do bezpłatnych przejazdów.
Zgodnie z tym, jechaliście po prostu bez biletów i co prawda zwykle jest tak, że pracownicy wszystkich spółek przymykają na to oko, ale... Jak będziesz już pracować w KŚ, to zapewne w waszej taryfie będzie tak samo. Wejdzie ktoś "obcy", kto będzie kontrolował waszą pracę (np rewizor) i może się przyczepić.

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

neospazmina Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Lis 2011
Skąd: Sulejówek - Miłosna

PostWysłany: 09-11-2011, 07:25    Odpowiedz z cytatem

przewoz Ja wiem Confused ale z drugiej strony pomyśl że jestem w obcym mieście do pracy z hotelu dojeżdżam kilkadziesiąt minut, pociągiem...więc chyba powinni mi wydać zaświadczenie, bilet, kartę cokolwiek (oczywiście Ci u których się szkolę, czyli IC)

a w PKP IC się szkolę i jak przejdę szkolenie to w nich zostaję..i będę musiała się przenieść do Warszawy :/

_________________
http://www.petycjeonline.com/eurowizja_2012polska - moi drodzy podpisujemy petycję w sprawie ESC 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 09-11-2011, 10:29    Odpowiedz z cytatem

Jak już się przeniesiesz do Warszawy, to takich problemów nie będzie Smile

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ponio1984 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Wrz 2010

PostWysłany: 09-11-2011, 11:37    Odpowiedz z cytatem

Siwy ... jeśli na pociąg "Renoma" przyjdzie ubrana w jeansy i t-shirt kierownik może odmówić im pracy gdyż są ubrani niezgodnie z wymogami... po cywilu są ubrani ale w umowie z firmą Renoma jest konkretnie zapisane jak mniej wiecej powinni być ubrani
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

neospazmina Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Lis 2011
Skąd: Sulejówek - Miłosna

PostWysłany: 09-11-2011, 16:35    Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję że jednak uda mi się dostać na to stanowisko o które walczę...i zostanę w Wa-wie a swoją drogą wtedy się załamię :/ bo NIE ZNAM TU NIKOGO!!!!

_________________
http://www.petycjeonline.com/eurowizja_2012polska - moi drodzy podpisujemy petycję w sprawie ESC 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: IC: Zakład Zachodni

PostWysłany: 09-11-2011, 19:52    Odpowiedz z cytatem

ponio1984, a ja nie widziałem w tym zarządzeniu dot. Renomy właśnie nic odnośnie ich stroju... ale może nie zauważyłem Smile

neospazmina, Czegoś nie rozumiem... Pracujesz w K.Ś? tak? i robisz szkolenie w PKP IC? to K.Ś. powinno Ci kupić bilet na przejazd ewentualnie bo to jest Twój pracodawca...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 10-11-2011, 09:25    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zostanę w Wa-wie a swoją drogą wtedy się załamię :/ bo NIE ZNAM TU NIKOGO!!!!


Czasem trzeba wiele zmienić, a IC w Wawie jest duże, znajomych można pewnie tak też połapać.

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

neospazmina Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Lis 2011
Skąd: Sulejówek - Miłosna

PostWysłany: 10-11-2011, 10:11    Odpowiedz z cytatem

Szymek nie!
jestem zatrudniona na stanowisku w KŚ od początku istnienia spółki, na początku byłam rzecznikiem teraz pracuję w biurze, czasami spotkać można Mnie tylko w pociągu Zg

teraz staram się przenieść do IC, w KŚ wzięłam urlop bezpłatny na 3 miesiące i jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to zostanę tutaj, i wtedy pożegnam KŚ i przywitam IC...wolę w 1% naprawić IC w Polsce niż 3 OSOBÓWKI Gliwice - Częstochowa...które i tak mają powodzenie

_________________
http://www.petycjeonline.com/eurowizja_2012polska - moi drodzy podpisujemy petycję w sprawie ESC 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ponio1984 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Wrz 2010

PostWysłany: 10-11-2011, 11:02    Odpowiedz z cytatem

Szymek ... jest zapis że muszą być ubrani w "spodnie materiałowe i koszule" jakoś tak mniej więcej to brzmi.. wiec jeansy i tshirt i adidaski odpadaja:) tu mi o to chodziło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl