Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Taryfikator Kolei Śląskich
Autor Wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 08-11-2011, 13:25    Odpowiedz z cytatem

danek88 napisał/a:
a żeby odpowiedzieć na moje pytanie dlaczego w jej spółce nie honorują biletów pracowniczych to już widać jej się nie chciało


Ten wątek jest o czym innym, więc proszę daruj sobie. Mój stosunek do KŚ nie jest szczególnie pozytywny, i widzę w tej spółce niestety dużo arogancji czy wręcz histerii, ale również wkurza mnie już powszechne obwinianie każdego napotkanego pracownika KŚ o wszelkie możliwe problemy przewoźnika, i żądanie by się z nich tłumaczył.

Tak się nie robi. Ci ludzie też pracują na kolei, akurat w takiej a nie innej firmie. To nie powód, żeby traktować ich jak wrogów.

pospieszny napisał/a:
Super, uf to mamy już spokój na zawsze...


Nie byłbym taki przekonany. Widywałem już bilety wystawione z kas PR i z kas IC na tę samą relację, z tymi samymi stacjami "przez", ale... z różnym kilometrażem. Nie znam szczegółów jak to jest rozwiązane od strony systemowej, ale nic mnie już nie zaskoczy.


Ostatnio zmieniony przez rumburak dnia 08-11-2011, 13:32, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

FranzMaurer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2011

PostWysłany: 08-11-2011, 13:31    Odpowiedz z cytatem

rumburak, wątek wątkami.. szanowna koleżanka pisze do każdego tematu i pozostawia pytanie bez odpowiedzi.. ja chcę tylko odpowiedzi..

Wiesz nie będe się zniżał do Twojego poziomu.. ignorancją? heh.. chyba nie rozumiesz tego słowa.. dlatego Twoje słowa dla mnie to jedynie czysty bełkot pseudopasażera.. albo jeszcze inaczej.. krzyk dziecka, któremu odebrano lizaka..


Ostatnio zmieniony przez FranzMaurer dnia 08-11-2011, 13:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 08-11-2011, 13:33    Odpowiedz z cytatem

To chciej tej odpowiedzi w odpowiednim wątku. Nie rób syfu. W tym miejscu zastanawiamy się, czy możliwe jest by jeden system kasowy liczył kilometry inaczej, niż inny.

Moim zdaniem jest to bardzo niewykluczone, bo to tylko komputer, a komputer jest programowany przez człowieka. Dla jasności sprawy, chciałbym zobaczyć taki bilet, jaki autor wątku twierdzi że ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

FranzMaurer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2011

PostWysłany: 08-11-2011, 13:38    Odpowiedz z cytatem

rumburak napisał/a:
Nie rób syfu.


to się nie wtrącaj jak nie wiesz o co chodzi... i po problemie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 08-11-2011, 13:39    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Twoje słowa dla mnie to jedynie czysty bełkot pseudopasażera.. albo jeszcze inaczej.. krzyk dziecka


To do mnie?!

[ Dodano: 08-11-2011, 13:41 ]
Szkoda gadać...

Powtarzam po raz ostatni: ten wątek jest o liczeniu kilometrów przez różne systemy kasowe. Myślę że obsługa forum będzie uprzejma zgodzić się ze mną. Z mojej strony EOT do czasu okazania biletu.

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

neospazmina Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Lis 2011
Skąd: Sulejówek - Miłosna

PostWysłany: 08-11-2011, 17:29    Odpowiedz z cytatem

danek88

nie ja ustalam cennik, taryfę, rozkład, zniżki, honorowanie biletów więc raczej nie wiem dlaczego nie można... a pisałam DRUKOWANYMI literami bo przez 3 strony ktoś kto nie ma racji wypowiadał się w dość nieprzyjemny sposób na temat spółki w której pracuję...

spokojnie poprosiłam aby zamieścił bilet tutaj (skan, zdjęcie) i kolega zamilkł...

poza tym ja wypowiadam się tylko w tematach w których mam coś do powiedzenia...pytania o honorowaniu biletów pracowniczych nie zauważyłam więc nie odpowiedziałam...

_________________
http://www.petycjeonline.com/eurowizja_2012polska - moi drodzy podpisujemy petycję w sprawie ESC 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

alienoil Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Lis 2011

PostWysłany: 08-11-2011, 23:23    Odpowiedz z cytatem

@neospazmina
Zakupiłaś bilet w Warszawie?
Ja swojego szukam, co jest dość trudne, zważywszy, że nie kolekcjonuję biletów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mikiyee Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2009

PostWysłany: 08-11-2011, 23:51    Odpowiedz z cytatem

nie no, dajcie koleżance spokój. Miała prawo się wkurzyć, w końcu tłumaczymy czemu tak jest na spokojnie. Czemu cena jest tak liczona, a @alienoil nie dość że nie chce zrozumieć jak działa zaokrąglanie to jeszcze wszystkich wyzywa od złodziei. Gada, że ma w głębokim poważaniu, gada o okradaniu, bezprawiu i że @neospazmina go też okrada bo pracuje dla tej złej spółki. No szanujmy się ...

Ze swojej strony deklaruję, że jutro zapytam w kasie PR ile to jest kilometrów i napiszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

alienoil Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Lis 2011

PostWysłany: 09-11-2011, 00:02    Odpowiedz z cytatem

@mikiyee
Personalnie nikomu tu nie napisałem per "złodziej", więc daruj sobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

neospazmina Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Lis 2011
Skąd: Sulejówek - Miłosna

PostWysłany: 09-11-2011, 06:46    Odpowiedz z cytatem

alienoil zakupiłam... 61 słownie SZEŚĆDZIESIĄT JEDEN jutro go tutaj zamieszczę...

KŚ, TLK i PR mają tyle samo...kupiłam na TLK i PR...

_________________
http://www.petycjeonline.com/eurowizja_2012polska - moi drodzy podpisujemy petycję w sprawie ESC 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 09-11-2011, 10:25    Odpowiedz z cytatem

neospazmina, szacunek za determinację, ale to jeszcze niczego nie dowodzi. Terminal z którego dostawał bilety alienoil mógł z jakiegoś powodu korzystać z innej wersji WOT. Ja dalej czekam na bilet od autora wątku.

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mikiyee Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2009

PostWysłany: 09-11-2011, 13:57    Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to sprawdziłem dziś w kasie PR w Gliwicach i Katowicach Ligocie. W obu przypadkach 61km.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

neospazmina Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Lis 2011
Skąd: Sulejówek - Miłosna

PostWysłany: 09-11-2011, 16:24    Odpowiedz z cytatem

już bym zamieściła te bilety na pociągi TLK oraz REGIO z odległością która liczy 61 kilometrów!, jednak korzystam z internetu w telefonie i nie mam jak...w każdym razie ja też czekam na bilet z PRZEWOZÓW REGIONALNYCH zakupiony na trasę Katowice - Myszków Nowa Wieś, tudzież Myszków Nowa Wieś - Katowice, na którym widoczne będzie 60 kilometrów, chciałabym aby jakość zdjęcia, skanu była zadowalająca bo przerobić w paint'cie też można...

_________________
http://www.petycjeonline.com/eurowizja_2012polska - moi drodzy podpisujemy petycję w sprawie ESC 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mikiyee Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2009

PostWysłany: 09-11-2011, 17:05    Odpowiedz z cytatem

Ja bym się wcale nie zdziwił, jakby był taki bilet np sprzed roku, dwóch kiedy był inny system liczenia odległości albo jakiś stary soft w kasie. Mam nadzieję, że główny zainteresowany przyzna że go nikt nie okrada tylko po prostu jest taka odległość i już.

Jako ciekawostka, w roku 1995 odległość Katowice - Myszów Nowa Wieś wg. taryfy wynosiła 59km.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 09-11-2011, 17:11    Odpowiedz z cytatem

Żeby było ciekawiej, granice zakresów kilometrowych PR i KŚ są różne.

W PR mamy:
54-59
60-67

W KŚ mamy:
56-60
61-70

Więc nawet gdyby PR drukowały na bilecie 60 km, to i tak trafiałoby to do tego samego zakresu cenowego co 61 km. Śmiech

Oczywiście w takim wypadku "dołożenie" 1km byłoby dla KŚ korzystne (a dla PR nie), bo powodowałoby wskoczenie na wyższy próg ich taryfy. Jednak póki co nie widzieliśmy tego biletu z odległością 60 km.

_________________
Dzień dobry!


Ostatnio zmieniony przez rumburak dnia 09-11-2011, 17:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl