Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rozkład jazdy 2011/2012 w Świętokrzyskim
Autor Wiadomość

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 10-12-2011, 15:21    Odpowiedz z cytatem

Nie miałem racji z tym kozłowem, już w tym rozkładzie TLKi tam nie stawały, bo teraz sprawdziłem, w sumie to mnie troche zaskoczylo, bo juz od bardzo dawna nie jechalem do krakwa przez kielce bo zawsze CMK, wiec nie byłem w temacie linii numer 8.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

stmichal Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lut 2010

PostWysłany: 14-12-2011, 11:22    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Regio 4.42 z Jędrzejowa w Kielcach 5.23, a TLK do Wawy odjazd 5.21. To ma być skomunikowanie?

Dostałem właśnie odpowiedź od PR, że to rozkomunikowanie nie leży po ich stronie ponieważ, to IC zmienił godzinę wyjazdu TLK do Warszawy Wschodniej na wcześniejszą godzinę już po zatwierdzeniu rozkładu. Zapewniono mnie, że ta poprawka będzie wzięta pod uwagę i od marca zapewnione zostanie skomunikowanie. Ile w tym prawdy zobaczymy.

Cytat:
Kielce znowu odcięte od pociągów jadących na Kraków i Katowice po 5.00 z Sędziszowa.

Cytat:
ostatni z Katowic do Sędzszowa o 20.03 powinien być zgrany z tym o 21.34 z Krakowa /wydłużyć jeden z nich do Kielc/ gdyż z Kraka ostatni 19.19.

Interweniowałem również w tych sprawach. Zapewniono mnie, że wezmą to pod uwagę przy układaniu rozkładu na przyszły rok. Po otrzymaniu odpowiedzi napisałem właśnie do PR w sprawie skomunikowania na IR Bursztyn, o Włoszczowie gdzie przeoczyłem to rozkomunikowanie około godziny 16 oraz w sprawie przesunięcia R 614 na bardziej odpowiednią porę. Co z tego wyniknie się okaże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 18-12-2011, 13:37    Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że TLK-a z Przemyśla do stolicy w Ostrwocu i w Starachowicach jest tak późno, w kierunku powrotnym ze stolicy mogłaby odjeżdżać przynajmniej 40 minut później. Warto dodatkowo wprowadzić postój w Starachowicach Zachodnich.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 05-01-2012, 12:25    Odpowiedz z cytatem

W odstępstwie od obowiązujących do 29.02.br. zmian w kursowaniu pociągów, w dniach od 14-17.01.br.:
- pociąg nr 23149 relacji Kielce - Kraków Gł. będzie odjeżdżał ze st. Kielce o godz. 18.50 (+7 minut), przyjazd do st. Kraków Gł. g.20.59 (+5 minut).
- pociąg nr 42039 relacji Częstochowa - Kielce przyjedzie do st. Kielce o godz. 18.47 (+ 7 minut).


źródło: Przewozy Regionalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

stmichal Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lut 2010

PostWysłany: 29-01-2012, 18:28    Odpowiedz z cytatem

Moje prośby zostały wysłuchane. Odpowiedzi żadnej nie uzyskałem ale na stronie PR pojawiła się taka wiadomość:
Cytat:
Od 1 lutego br. wprowadza się zmianę rozkładu jazdy dla niżej wymienionych pociągów :
6620 relacji Sędziszów - Kielce i 22031 relacji Kielce - Włoszczowa.
Pociąg 6620 będzie odjeżdżał 8 minut wcześniej ze stacji Sędziszów tj. o godz.4.17, przyjazd do stacji Kielce 5.15.
Pociąg nr 22031 będzie odjeżdżał 22 minuty wcześniej ze stacji Kielce tj. o godz. 15.43, przyjazd do stacji Włoszczowa 16.35.
Pociąg nr 22031 został skomunikowany na stacji Włoszczowa z pociagiem nr 24041 relacji Włoszczowa - Częstochowa , odjazd godz. 16.40.

Źródło: Przewozy Regionalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jaworek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Sie 2009

PostWysłany: 07-02-2012, 17:50    Odpowiedz z cytatem

I mamy kolejne połączenia na linii numer 25. Od 1 marca mamy 2 dodatkowe połączenia między Skarżyskiem a Ostrowcem. Pojawiły się w miejscu dzisiejszych ,,dziur", co pozwala rozszerzyć ofertę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Artutitu82 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Sie 2011

PostWysłany: 08-02-2012, 11:28    Odpowiedz z cytatem

jaworek napisał/a:
I mamy kolejne połączenia na linii numer 25. Od 1 marca mamy 2 dodatkowe połączenia między Skarżyskiem a Ostrowcem. Pojawiły się w miejscu dzisiejszych ,,dziur", co pozwala rozszerzyć ofertę.


A nawet mogli pójść krok dalej, i ostatni nowy Rego z Kielc do Skarżyska wydłużyć do Ostrowca, i żeby wracał do Skarżyska koło 4 nad ranem, bo zawsze to dodatkowa opcja wydostania się wcześniejszego czy to na północ czy południe kraju
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

conen Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 22 Gru 2009

PostWysłany: 20-02-2012, 14:30    Odpowiedz z cytatem

Czy Sędziszów 5.00 - Kozłów 5.10 jedzie dalej do Katowic o 5.15 czy też trzeba się fizycznie przesiadać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

stmichal Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lut 2010

PostWysłany: 20-02-2012, 14:53    Odpowiedz z cytatem

Trzeba się przesiadać Confused ta jednostka jedzie jako 6624 o 5:55 do Kielc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 22-02-2012, 17:35    Odpowiedz z cytatem

Od 1 marca zmieniają się godziny odjazdu niektórych pociągów Przewozów Regionalnych kursujących na w/w liniach.
Na linii Kielce – Częstochowa dotyczy to wcześniejszego o 4 minuty odjazdu pociągu interREGIO nr 26121 relacji Kielce – Wrocław Gł. Ponadto do stałego rozkładu jazdy, odjazd ze stacji Kielce godz. 16.05 powraca pociąg nr 22031 relacji Kielce – Włoszczowa.
Na linii Kielce – Kraków/Katowice nadal o 8 minut wcześniej odjeżdża ze stacji Sędziszów pociąg nr 6620 tj. o godz.4.17, przyjazd do stacji Kielce godz.5.15.
Natomiast ze st. Kielce o godz. 11.10 odjeżdża opóźniony pociąg nr 2431 do Katowic. W celu zapewnienia skomunikowania na stacji Sędziszów w kierunku Krakowa później będzie odjeżdżał pociąg nr 23129 o godz. 12.17.
Pozostałe zmiany w kursowaniu pociągów zostały zamieszczone w rozkładach zamieszczonych poniżej.
Zmiany są związane z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę sieci kolejowej.
Za utrudnienia w podróży przepraszamy.
Informacje o aktualnej sytuacji dotyczącej pociągów REGIO (dawnych osobowych) kursujących na terenie województwa świętokrzyskiego można uzyskać pod numerem telefonu: 782 555 576.
Szczegółowy rozkład jazdy pociągów na odcinku:
Kielce – Częstochowa

Kielce – Kraków – Kielce.


Od 1 marca Świętokrzyski Zakład Przewozów Regionalnych w Kielcach uruchamia dodatkowe pociągi na zamówienie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.
Na linii Kielce – Skarżysko Kamienna oferta przewozowa wzbogaci się o 3 pary połączeń,
na linii Skarżysko Kam. – Ostrowiec Św. przybędzie 2 pary pociągów.
Ponadto należy zwrócić uwagę na zaplanowany wcześniejszy odjazd o 22 minuty pociągu nr 924 relacji Ostrowiec Św.( odj.7.30) – Skarżysko Kam., przyjazd 8.23.
Wystąpią również niewielkie zmiany w godzinach odjazdów pociągów nr :
926 ( odj. 13.34), przyjazd do Skarżyska Kam. 14.27,
925 odjazd ze Skarżyska Kam. 12.33 tj. 8 minut później, przyjazd do Ostrowca Św. 13.24
625 odjazd ze Skarżyska Kam. z 46 minutowym opóźnieniem tj. o godz. 20.01, przyjazd do Kielc godz. 20.47.
Za utrudnienia w podróży przepraszamy.
Informacje o aktualnej sytuacji dotyczącej pociągów REGIO (dawnych osobowych) kursujących na terenie województwa świętokrzyskiego można uzyskać pod numerem telefonu: 782 555 576.
Szczegółowy rozkład jazdy pociągów na odcinku:
Kielce – Skarżysko Kam. – Ostrowiec Św.

Ostrowiec Św. – Skarżysko Kam. –Kielce



źródło: Przewozy Regionalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl