Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 27, 28, 29  Następny
Sławomir Nowak ministrem transportu
Autor Wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-11-2013, 23:25    Odpowiedz z cytatem

Nowak podawał nieprawdę w pięciu kolejnych oświadczeniach majątkowych?

Tygodnik "Wprost" dotarł do wniosku, jaki w sprawie uchylenia immunitetu Sławomirowi Nowakowi, złożył w Sejmie prokurator Ryszard Rogatko. Głównym zarzutem jest to, że były minister transportu miał podawać nieprawdę w pięciu kolejnych oświadczeniach majątkowych składanych między 2011 i 2013 r.

Więcej TUTAJ

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 26-11-2013, 14:30    Odpowiedz z cytatem

Styl rządzenia Sławomira Nowaka najlepiej podsumowali jego koledzy z Platformy, mówiąc o bezczelności i arogancji. Ignorował problemy merytoryczne, nie traktując środowiska związanego z sektorem drogowym czy lotniczym, jako partnera do polityki konkretu – mówi w rozmowie z Wprost.pl poseł PiS Jerzy Polaczek:

http://www.wprost.pl/ar/426761/Posel-PiS-koledzy-Nowaka-mowili-o-jego-bezczelnosci/

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 26-11-2013, 17:08    Odpowiedz z cytatem

Niech się ten Polaczek nie wypowiada odnośnie sposobu rządzenia resortem transportu, sam nie lepiej kierował Evil or Very Mad ,

a co do Nowaka to fakt bardzo beznadziejny minister z nadania partyjnego, który objął resort nie mają kompletnie żadnego pojęcia odnośnie chociażby kolei Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

socjalista Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2013

PostWysłany: 26-11-2013, 17:19    Odpowiedz z cytatem

Polaczek: Program dopłat do mieszkań wyklucza 2/3 młodych małżeństw, bo jest integralnie związany z budownictwem deweloperskim.
Jak zwykle Polaczek pieprzy bez sensu. Właśnie o to chodzi, by nakręcać budowę nowych mieszkań i tym samym zmniejszać bezrobocie. Dopłacając do już istniejących mieszkań, tego celu by nie osiągnięto. I żadna to zasługa Nowaka. Ciekawe, jak były minister obliczył, że program dopłat wyklucza 2/3 młodych małżeństw? Skręca mnie, gdy czytam komentarze opozycji. Ostatnio idiotycznymi opiniami o osiągnięciach Elżbiety Bieńkowskiej jako ministra rozwoju regionalnego popisał się sam Kaczyński i powtarzający za nim jak małpa Krzysztof Tchórzewski.

Ciekawie sylwetkę i karierę Sławomira Nowaka opisał portal gazeta.pl:
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,15000370,Wszystkie_zegarki_posla_Nowaka___To_nie_jest_facet_.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26-11-2013, 20:06    Odpowiedz z cytatem

socjalista, Polaczek wcale nie pieprzy bez sensu. Developerzy budują tylko w dużych miastach. Siłą rzeczy wyklucza to ludzi z mniejszych ośrodków miejskich, o terenach wiejskich nie wspominając. A przecież nie każdy chce mieszkać w wielkim mieście!

Skonstruowano system, który premiuje prywatny biznes budowlany, bo dopłaty napędzają developerom klientów. A co z tymi, którzy na tzw. prowincji budują domy dla siebie we własnym zakresie? W czym ci ludzie są gorsi od młodych wykształconych z wielkich miast, że państwo wyklucza ich z dopłat?

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dak04 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Maj 2012

PostWysłany: 26-11-2013, 21:21    Odpowiedz z cytatem

Modliszka, jesteś SUPER. Wreszcie ktoś mnie zauważył. To nie jest żart, tylko ja byłem obywatelem drugiej kategorii (ze wsi, a nie rolnik), a teraz tak samo ma moja córka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

socjalista Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2013

PostWysłany: 26-11-2013, 21:23    Odpowiedz z cytatem

Modliszka, o ile wiem to państwowy "system budowlany" zdechł wraz z PRL. Poza tym nikt żadnego systemu nie wspiera tylko usiłuje na siłę tworzyć miejsca pracy. Obojętnie gdzie, byle były. Mój blok przez ostatnie prawie cztery miesiące remontowała firma z odległej o 80 km miejscowości. Na podwórku stare szroty z tamtejszą rejestracją stały, bo nikt im hotelu robotniczego nie fundował, jak za komuny. A czy na wsi deweloperzy budują? Tak, wokół dużych miast, do których ściągają ludzie za pracą. W PRL budowano miejsca pracy bliżej ludzi - mieszkania też - i na tym polegał równomierny rozwój regionów. Tyle na ten temat ode mnie.

Co zaś się tyczy Nowaka, to uważam, że to sam Tusk go wykończył, jak wielu innych. Chłopiec za bardzo urósł i wymknął się spod kontroli." Wielcy politycy" tak mają. Kaczyński też, choć niewielki. To jest walka o byt, jak przed wiekami. My zaś jesteśmy tylko głosami w wyborach, których każdy z "wielkich" próbuje do siebie przekonać obietnicami. Ot, cała demokracja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26-11-2013, 21:32    Odpowiedz z cytatem

socjalista, myślę, że nowe miejsca pracy to ostatnia rzecz, która interesuje ten rząd. Chyba, że mówimy o miejscach pracy dla Polaków np. w Anglii to tu owszem rząd Tuska odniósł niebywały "sukces"! Bo w ciągu paru lat zmusić do wyjazdu z kraju prawie 3 mln młodych ludzi... Takiego "sukcesu" nawet komuniści w PRL nie odnieśli.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

socjalista Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2013

PostWysłany: 26-11-2013, 21:45    Odpowiedz z cytatem

Pirat, miejsca pracy to głosy w wyborach. Tusk w 2007 roku obiecywał drugą Irlandię. Czyli co?- Miejsca pracy, bo do Irlandii Polacy za pracą wyjeżdżali, a ta zachłystywała się swoim rozwojem na kredyt. Wcześniej Wałęsa obiecywał idiotom drugą Japonię, choć pracy u nas było aż za wiele...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 26-11-2013, 21:59    Odpowiedz z cytatem

socjalista, obiecywał, ale w czasach boomu gospodarczego, a obecnie mamy jeszcze kryzys gospodarczy, który jeszcze w Europie i USA za sprawą tego komunisty Obamy potrwa

Pirat,
Cytat:
myślę, że nowe miejsca pracy to ostatnia rzecz, która interesuje ten rząd


bez przesady,rząd nie tworzy miejsc pracy tylko przedsiębiorcy,może jedynie w administracji publicznej Very Happy głównym celem rządu jest po pierwsze wprowadzanie ułatwień za pomocą przejrzystego bez mnóstwa ulg i wyłączeń prawa podatkowego, po drugie zmniejszenie obciążeń publiczno prawnych(zarówno przy umowach o pracę jak i cywilno-prawnych, po trzecie nie przeszkadzać!! i tak właśnie powstają miejsca pracy Smile
Cytat:
Bo w ciągu paru lat zmusić do wyjazdu z kraju prawie 3 mln młodych ludzi


nie długo wrócą Laughing , zobaczysz za sprawą silnego nacjonalizmu wśród Brytyjczyków,tylko kwestia czasu jeszcze w 2015 roku czeka ich referendum w sprawie pozostania w UE, obstawiam, że na 100 % wyjdą Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

socjalista Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2013

PostWysłany: 26-11-2013, 22:14    Odpowiedz z cytatem

Powracając do Nowaka, bo to jest temat, to młody, zdolny, przystojny i zadziorny picer musiał polec przy starym picerze Tusku. Takie jest prawo natury, dopóki Tusk jeszcze może. Ja też bym tak zrobił.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 26-11-2013, 22:21    Odpowiedz z cytatem

Nowak to po prostu zaufany człowiek Tuska, dlatego dostał tekę ministra infrastruktury, Premier znał go jaki szefa Młodzieżówki PO


Cytat:
Chłopiec za bardzo urósł i wymknął się spod kontroli." Wielcy politycy" tak mają.


Jaki z niego wielki polityk? Very Happy Zegarmistrz ? To nie kabaret Very Happy , tylko merytoryczna dyskusja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

socjalista Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2013

PostWysłany: 26-11-2013, 22:29    Odpowiedz z cytatem

Darthlol, nie wyrywaj zdań z kontekstu. "Wielkimi" nazwałem Tuska i Kaczyńskiego, czyli przywódców, a nie Nowaka, czy Hofmana, o którym zresztą nie wspomniałem. Obaj są skończeni, jak każdy dupek, który za życia wodza usiłuje się wybić. Krzysiu Tchórzewski to wie i inne Ziobra, Piskorskie i Schetyny.


Ostatnio zmieniony przez socjalista dnia 26-11-2013, 22:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26-11-2013, 22:33    Odpowiedz z cytatem

Darthlol napisał/a:
bez przesady,rząd nie tworzy miejsc pracy tylko przedsiębiorcy... głównym celem rządu jest po pierwsze wprowadzanie ułatwień za pomocą przejrzystego bez mnóstwa ulg i wyłączeń prawa podatkowego, po drugie zmniejszenie obciążeń publiczno prawnych

No przecież to miałem na myśli. Jako prywatny przedsiębiorca mogę tylko powtórzyć, że nowe miejsca pracy poza administracją państwową i samorządową to ostatnia rzecz, która interesuje ten rząd. Znam przedsiębiorców, którzy musieli zamknąć działalność, głównie przez ZUS. Wielu przenosi firmy za granicę (Niemcy, Wielka Brytania), gdzie system jest przyjazny przedsiębiorcom, a nie wrogi i represyjny jak w Polsce. Tak oto rząd Tuska sprzyja przedsiębiorcom, którzy mają tworzyć miejsca pracy...

Ale skupmy się na Nowaku!

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27-11-2013, 13:37    Odpowiedz z cytatem

Spółka znajomego Nowaka dołuje na giełdzie. Infoafera dobije kolegów eksministra?

W ciągu tygodnia akcje Cam Media potaniały na giełdzie o 30,5 proc., osiągając najniższą wartość w swojej historii - informują wirtualnemedia.pl. To m.in. efekt doniesień o infoaferze. Przypominamy, co o zaprzyjaźnionej spółce byłego już ministra Nowaka pisał Grzegorz Wierzchołowski w "Gazecie Polskiej".

Więcej:
http://niezalezna.pl/48793-spolka-znajomego-nowaka-doluje-na-gieldzie-infoafera-dobije-kolegow-eksministra

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl