Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Bajkał na książeczce OSŻD
Autor Wiadomość

remig4 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2012

PostWysłany: 15-05-2012, 11:07    Odpowiedz z cytatem

Dzięki bardzo Małyniak, będę próbował
Pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

malyniak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2012

PostWysłany: 09-06-2012, 11:36    Odpowiedz z cytatem

Czy udało się coś ustalić w sprawie dopłat do OSŻD przy przejeździe płackartą w Rosji?
Szczególnie liczę na odpowiedź kol. FIP32 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

FIP32 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2010
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16-06-2012, 11:26    Odpowiedz z cytatem

Udało się, mam cennik. Wysyłam na priv. Od razu zaznaczam, że nie dotyczy to wszystkich relacji. Mam główne no i pod warunkiem, że ktoś w kasie w Rosji będzie umiał bądź chciał sprzedać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

m4rQeez Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2012

PostWysłany: 22-07-2012, 16:35    Odpowiedz z cytatem

Witam. Tak jak pisałem parę postów temu, wybieram się nad Bajkał i mam dosyć konkretny problem z biletem OSŻD. Jako że bilety musiałem kupić wcześniej, zanim dostałem mój OSŻD, bilety Lwów-Moskwa kupiłem normalny na Ukrainie. Bilety Moskwa-Irkuck normalne kupił mi znajomy w Moskwie z zamiarem oddania ich i wzięcia nowych już na mój OSŻD, takie po prostu przytrzymanie miejscówek, żeby nikt ich nie kupił. Wczoraj ten sam znajomy próbował kupować bilety powrotne, Irkuck-Moskwa i Moskwa - Lwów. Mieliśmy nadzieję, że wystarczy skan mojego biletu. Jednak okazało się, że musi być oryginał. Poza tym, nie zadziała to tak, że oddaję normalny bilet, i miejscówka jest od razu dostępna, i mogę ją kupić w tym samym momencie. Więc wychodzi na to, że mam teraz 2 normalne bilety (Lwów-Moskwa i Moskwa - Irkuck) i bilety powrotne też muszę wziąć normalne. Czy widzi ktoś możliwość tego uniknąć? Kolega w Moskwie proponuje, żebym przejechał na normalnych, a potem napisał skargę że miałem bilet OSŻD i zwrócą pieniądze. Ja do tego nie jestem przekonany. Może ma ktoś podobne doświadczenia albo jakiś pomysł? Dosyć słabo mi się podoba zapłacenie pełnej kwoty za 4 bilety mając bilet uprawniający do prawie darmowego przejazdu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nynuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 22-07-2012, 23:22    Odpowiedz z cytatem

m4rQeez, Zapytaj kolegi FIP32, to jest doskonały fachowiec w takich kwestiach Smile

_________________
PKP PLK - SWOJE KADRY BETONUJEMY PROFESJONALNIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jasiu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Gru 2010
Skąd: z betonu

PostWysłany: 23-07-2012, 17:29    Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o książeczkę, mogę się podzielić świeżymi spostrzeżeniami nt. Ukrainy. Generalnie jest ciężko - raz wsiadłem po prostu do wagonu i prowodnik przydzielił mi miejsce, bez wystawiania żadnego kwitka. Innym razem (Kowel) kasjerka się tak zakręciła, a było to 15 min. przed odjazdem pociągu, że dała mi cały bilet z miejscówką (pełnopłatny). Z kolei w Równem udało mi się dostać miejscówkę taką, jak trzeba, ale wymagało to ściągnięcia kasjerki z przerwy obiadowej i studiowania przez kolektyw kasjerski zawartości różnych kajetów i książek. Najlepsza akcja była w pewnej elektriczce, gdzie zrobiono mi wręcz wygawor, w wagonie pełnym rozbawionych całą sytuacją babuszek z siatami, że przyjechałem sobie z Polski, a szkoda mi 11 UAH na bilet (który w końcu kupiłem).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bokido Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 23 Wrz 2016

PostWysłany: 03-01-2017, 13:28    Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Czy od 2012 roku coś się zmieniło z miejscówkami w Rosji do biletów OSŻD? Nadal najlepiej załatwiać to na miejscu, w Moskwie?

Planuję wyjazd do Pekinu - ciężka sprawa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl