Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Kurs na maszynistę z urzędu pracy
Autor Wiadomość

jakubiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2012

PostWysłany: 02-03-2012, 16:08    Odpowiedz z cytatem

Idź klnąc na ulice, a nie tu zaśmiecasz temat, wnoszę o przywołanie Aaalishy do porządku
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 02-03-2012, 16:49   

Przepraszam poniosło mnie...
Powrót do góry

karmelka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 19 Lut 2012

PostWysłany: 02-03-2012, 17:20    Odpowiedz z cytatem

ZAMYKAM TEMAT, gdyż poziom wypowiedzi większości osób jest żenujący.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

en57-2000 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Mar 2011

PostWysłany: 07-03-2012, 11:43    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie o co chodzi, że na liście podmiotów uprawnionych do szkolenia i egzaminowania osób ubiegających się o licencje maszynisty i świadectwa maszynisty są ośrodki Przewozy Regionalne" sp.z o. o ?. , a po zadzwonieniu do jednego z zakładów PR pani mi powiedziała, że oni tylko tylko na kurs biorą kolejarzy, którzy są w rezerwie kadrowej i że jak nie jestem kolejarzem to mam spadać na drzewo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

JakubWędrowycz Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 27 Gru 2011

PostWysłany: 07-03-2012, 15:17    Odpowiedz z cytatem

en57-2000 napisał/a:
Czy ktoś wie o co chodzi, że na liście podmiotów uprawnionych do szkolenia i egzaminowania osób ubiegających się o licencje maszynisty i świadectwa maszynisty są ośrodki Przewozy Regionalne" sp.z o. o ?. , a po zadzwonieniu do jednego z zakładów PR pani mi powiedziała, że oni tylko tylko na kurs biorą kolejarzy, którzy są w rezerwie kadrowej i że jak nie jestem kolejarzem to mam spadać na drzewo.


To oznacza nic innego jak to, że PR są uprawnione do prowadzenia szkoleń i organizowania egzaminów lecz korzystają z tego jedynie na własne potrzeby i nie szkolą usługowo ludzi z przysłowiowej "ulicy".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

klimeu44 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009

PostWysłany: 07-03-2012, 20:09    Odpowiedz z cytatem

en57-2000 możesz spróbować w CS-ie lub u H. Skwarki, chociaż pewnie usłyszysz, że jak zbierze się kilka osób, to zorganizują kurs. Jeżeli masz trochę cierpliwości, to poczekaj, aż znowu będzie organizować kurs IC, albo jakis inny przewoźnik (moze Cargo).

_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

austenit Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2011
Skąd: Poznań

PostWysłany: 12-05-2012, 16:50    Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to że mamy pierwszą panią maszynistkę.

maszynistka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Horror Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Gru 2011
Skąd: 3miasto

PostWysłany: 13-05-2012, 07:25    Odpowiedz z cytatem

Droga tej pani do do bycia Panią Maszynistą jest, jak wynika z artykułu, ciekawa i dość daleka.
1. Otrzymała licencję maszynisty. A jak wiadomo licencja nie upoważnia do prowadzenia pojazdów trakcyjnych.
2. Już w czerwcu poprowadzi?? To jakoś BARDZO ma przyspieszony kurs uprawniający do podejścia do egzaminu na świadectwo maszynisty. Chyba że w czerwcu 2013 roku, to rozumiem.
3. Czy Pani Michalina zda egzamin to inna bajka, ale życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Cały artykuł jest zlepkiem niedomówień, półprawd i faktów. Ale hurraoptymizm jest najważniejszy.

_________________
Ignorancja->ksiazka. Glupota->strzelba+szpadel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

klimeu44 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009

PostWysłany: 13-05-2012, 07:34    Odpowiedz z cytatem

Wcale bym sie nie zdziwił, gdyby Koleje wielkopolskie wpadły na "genialny" pomysł. żeby po 3 miesiącach dać tej pani prowadzić pociąg. Chociaż z drugiej strony to tylko autobus szynowy, a więc niewielkie różnice od tego, czym pewnie jeździła w MPK. Ciekaw jednak jestem jaka firma szkoli na świadectwo tę panią, bo KW nie są ośrodkiem szkolacym?

_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Horror Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Gru 2011
Skąd: 3miasto

PostWysłany: 13-05-2012, 07:37    Odpowiedz z cytatem

Nie, nie są. chyba że coś się zmieniło na stronie UTK. Nie sprawdzę bo właśnie wychodzę Smile

_________________
Ignorancja->ksiazka. Glupota->strzelba+szpadel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Domio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Maj 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 30-05-2012, 16:57    Odpowiedz z cytatem

Widzę że tu się panie na byka pchają Very Happy Tak na serio jak koleżance się wydaje że to prosta robota wsiadasz i prowadzisz elektrowóz, to się grubo myli...jak posiedzisz z 3 miechy na warsztacie to ci się odechce, robota maszynisty to ciężki owoc. Nie wiem czy nie lepiej iść tą starą drogą na maszynistę niż licencją albo prywatnie wtedy jesteś nie zależny i takie IC cię z miłą chęcią zatrudni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl