Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Kurs na maszynistę z urzędu pracy
Autor Wiadomość

miniTom Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Lis 2011

PostWysłany: 29-02-2012, 14:24    Odpowiedz z cytatem

Heh faktycznie hagans, mój błądWink Jeżeli chodzi o renomę ośrodka to nie wiem, ale wiem że chcą za kurs 6100zł jak dobrze pamiętam. W Krakowie zaśpiewali ponad 8000zł ;(
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 29-02-2012, 14:44   

miniTom, stać Cię na to żeby wywalić kasę w takie niby "szkolenie"? Jeśli tak to gratuluję... Takie szkolenie to tak mi się wydaje pieprzenie o niczym. Wydadzą Ci papierek a tak naprawdę nic się nie nauczysz.
Ir-1, Ir-9, instrukcje PLKi sama mogę ściągnąć, poczytać. Zrobię sobie kurs sama Very Happy... Za nastawnikiem też już siedziałam... Tak zwana nauka zdalna - a za egzamin zapłacę 8 tysiaków, za wydanie papierka - i już jestem maszynistą Very Happy...
Powrót do góry

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 29-02-2012, 19:44    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Za nastawnikiem też już siedziałam...


Szkolenie na licencje nie przewiduje samodzielnego prowadzenia pojazdu kolejowego z napędem przynajmniej z programu to nie wynika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 29-02-2012, 20:50    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Takie szkolenie to tak mi się wydaje pieprzenie o niczym

I niech już tak pozostanie, nikt nie będzie Cię przekonywał że jest inaczej bo temat tu nie o fobiach, zawiści i niespełnionych fantazjach Rolling Eyes

Wszyscy którzy chcą spełniać natomiast swoje marzenia i robią wszystko w tym kierunku , zasługują na słowa uznania i wsparcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

klimeu44 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009

PostWysłany: 29-02-2012, 21:08    Odpowiedz z cytatem

Oj Aaalisha, po kursie na licencję, to Ty dostaniesz najwyżej plastikową kartę, na której będzie Twoje zdjęcie i dane osobowe, a maszynistą, to będziesz dopiero, jak przejdziesz szkolenie na swiadectwo u jakiegos przewoźnika, który cię zatrudni, zdasz odpowiedzi egzamin (teoretyczny i praktyczny) i będziesz miała w ręku swiadectwo maszynisty (które tak na marginesie jest własnością pracodawcy i ważne jedynie u tego przewoźnika, który je wydał)... Very Happy

_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 29-02-2012, 21:26   

pospieszny, kolego drogi z tego co wiem to nie posiadam w sobie zawiści i żadnych fobii... Przynajmniej na badaniach tego nie stwierdzono... Proszę się tak nie oburzać - to była tylko moja prywatna refleksja i nic więcej ;-) A co do marzeń - żadne gadanie nie powinno przeszkodzić w realizacji ich...

klimeu44, ok przyjęłam do wiadomości.
Powrót do góry

elgonzalo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Gru 2011

PostWysłany: 01-03-2012, 04:38    Odpowiedz z cytatem

Kobieta jako mechanik..... mam nadzieje nie dożyć takiego dnia w POLSCE Razz Szczerze to jakiś przeciwwskazań fizycznych nie widzę, psychicznych jest multum. I są one wpisane w naturę Kobiecą. Kiedyś ojciec ( Maszynista po szkole a nie jakimś tam kursie za kasę) opowiadał mi o pewnych dyskusjach w gronie mechaników na temat przyjęć Kobiet do zawodu i spotkało się to z dużym niezadowoleniem wszystkich uczestników. Jako argumentacje podawali hipotetyczną sytuacje np z niesprawnością jakiegoś układu. Wiadomo faceci z natury są zawzięci więc pewnie honorowo szukali by wyjścia z sytuacji na własną rękę. A kobieta i mam tu 100 % pewność że rozkraczyła by się i wzywała pomocy. Nie mam uprzedzeń tylko uważam że ten zawód jest typowo męskim zawodem i niech kobiety się do niego w szpilkach nie wbijają. Ot co. Ale Aaalishy życzę powodzenia bo przyda jej się na bank:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-03-2012, 07:23   

elgonzalo, sory mam dość słuchania tych wszystkich bredni. Dla Ciebie wszystkie kobiety chodzą w szpilkach i ogólnie są słabiutkie. Ja osobiście chodzę w glanach i mam wredny charakter. Tu na forum obowiązuje netykieta, ale gdyby jej nie było napewno byłaby inna gadka...
Mówisz, że faceci są zawzięci - może i tak tylko zazwyczaj jak dochodzi do konfrontacji kobiety i mężczyzny - hmmm to zazwyczaj wymiękają w dyskusji z powodu braku argumentów.

Skoro kobiety jeżdżą na TIRach, radzą sobie na drodze (uważam, że na drodze jest tysiąc razy niebezpieczniej niż na torach) same robią wszystko. Trafiłam ostatnio na bloga Pani, która jeździ TIRem i całkiem nieźle sobie radzi.

Ok faceci - tkwijcie sobie dalej w tych poglądach - ja mam dość...
Powrót do góry

klimeu44 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009

PostWysłany: 01-03-2012, 16:22    Odpowiedz z cytatem

Pomijając wątek kobiet w zawodzie maszynisty, ciekaw jestem elgonzalo ilu tych maszynistów tak dyskutujacych o radzeniu sobie ze szwankującym układem dałoby sobie radę z naprawą, a przede wszystkim z własnym lenistwem.
Aaalisha, zapewniam cię, że nowoczesny TIR, to betka do obsługi w porównaniu z ET22, ale próbuj Very Happy

_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

en57-2000 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Mar 2011

PostWysłany: 01-03-2012, 18:31    Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, że na lokomotywy będą brać tylko brzydkie i grube kobiety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

karmelka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 19 Lut 2012

PostWysłany: 01-03-2012, 19:24    Odpowiedz z cytatem

en no coz przykro mi, ze Cie zawiode ale jestem szczupla i ladna kobieta;)
Sluchajcie pracodawca zapisal mnie na kurs! zaplacil za niego! za badania!i powiedzial ze po kursie podpisze umowe o prace! i ze on widzi mnie na jakims kierowniczym stanowisku z racji roznorodnosci wyksztalcenia. Od pazdziernika chc a mnie wyslac na studia podyplomowe!
Wtf?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-03-2012, 20:48   

karmelka, chyba jednak uznali, że jako kobieta nie nadajesz się na maszynistę. Będziesz następną biurwą kolejową, dyspozytorem albo innym wynalazkiem.
Powrót do góry

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 01-03-2012, 21:03    Odpowiedz z cytatem

I dlatego poniósł wydatkowanie niemałych środków na kurs Śmiech

A potem by uczynić z karmelka, "biurwę" zafunduje jej podyplomowe.
Zamiast się cieszyć i gratulować ciągle żółć , zawiść i dyskredytowanie Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 01-03-2012, 21:35    Odpowiedz z cytatem

Jeżeli aalisia jest "mocniejsza" od tej pały z tego linka - oryginał to PLK bierze ją z całym dobytkiem inwentarza nawet jako kobietę. IC zapłaci każdą cenę. To wersja ocenzurowana - oryginalnie władza PKP dostałaby szału słysząc -nawiasem mówiąc szczere - wyznanie tego kolejarza. Smile

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 02-03-2012, 07:57   

Ja pier...le nazwisko Napora - znam parę osób z PKP, które je noszą...
To znaczy jak "mocniejsza"... Sory tylko prawdziwy debil może uwierzyć w taką bzdurę, tylko ćwierć inteligent daje się wkręcić w takie idiotyzmy... Normalnie wstyd na wstydy... To jest kolejarz? Gumiś dajże spokój... Szkoda że tu przeklinać nie można - bo posypałyby się same epitety...

Wiele razy dostawałam dziwne telefony odnośnie np. stanu maszyn, które miały awarię. Zanim puściłam w obieg informacje musiałam ją najpierw potwierdzić, ot tak sama z siebie (z natury jestem ciekawska i uparta)... Ręce mi k...a opadły...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl