Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
IC Karnet
Autor Wiadomość

endrju Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Maj 2011
Skąd: Chełm

PostWysłany: 23-02-2012, 15:04   IC Karnet Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy było coś już na forum, ale w Internecie znalazłem filmik, jakoby Intercity od 1 marca wprowadziło promocję IC Karnet - coś na zasadzie Regio Karnetu. Więcej informacji tutaj:

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23-02-2012, 15:16    Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że pierwsze słyszę o czymś takim, chyba jesteś pierwszą osobą, która rozpropagowuje tą informację. Ale nie ukrywam, że byłoby to niezłe. Widać, że IC wreszcie rozumie że czasy monopolu się skończyły i że jeżeli chcą się utrzymać na rynku muszą wprowadzać własnie tego typu oferty itd, itd. Pytanie tylko ile by to kosztowało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

endrju Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Maj 2011
Skąd: Chełm

PostWysłany: 23-02-2012, 15:41    Odpowiedz z cytatem

No i niestety film został usunięty z profilu. A już miałem go ściągnąć na dysk twardy. Szkoda, i teraz nie wiadomo czy będzie wprowadzony ten IC Karnet czy nie. Dla tych co nie oglądali miałoby to wyglądać tak:

- karnet obowiązuje przez 3 dni
- obowiązuje w TLK (z miejscami do siedzenia, leżenia i sypialne), Ex, EIC, EC
- brak opłat za miejsca do siedzenia (z wyjątkiem EC powracających z zagranicy)
- na razie nie wiadomo jaka by była cena.

Mam jednak nadzieję, że jednak coś takiego wejdzie w życie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kms Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2009
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23-02-2012, 15:45    Odpowiedz z cytatem

Ta oferta promocyjna zostanie wprowadzona od 1 marca br. Wkrótce wydamy w tej sprawie oficjalny komunikat i rozpoczniemy kampanię reklamową. Zdjęliśmy filmik, bo omyłkowo został za szybko opublikowany, a nie chcemy informować o czymś "od drugiej strony", kiedy jeszcze regulacje nie zostały wysłane do kasjerów. Warunki oferty są takie jak wypisano w poprzednim poście, tyle że będą to 3 następujące po sobie dowolne dni tygodnia i możliwość bezpłatnego pobierania miejscówek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 23-02-2012, 19:59    Odpowiedz z cytatem

Czekamy na oficjalną premierę, ochy i achy.
Głosy konstruktywnej krytyki oczywiście też Smile
Najlepiej od znających i korzystających z produktu Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 23-02-2012, 20:00    Odpowiedz z cytatem

Czyli nie będzie można sobie jechać 5 marca, potem 8 i na koniec 11, tylko trzeba będzie 5, 6 i 7 marca jechać ? No i jaka cena tego cuda ?

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 23-02-2012, 20:24    Odpowiedz z cytatem

No raczej taniej, niż cena biletu weekendowego to nie będzie. Obstawiam ze 199 zł w klasie 2 Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kowal331 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Gdansk

PostWysłany: 23-02-2012, 20:36    Odpowiedz z cytatem

Taki IC Karnet powinien funkcjonować na tej samej zasadzie jak RegioKarnet tj.powinien być ważny w trzy dowolnie wybrane dni w ciągu np miesiąca,albo dwóch.Dlaczego właśnie tak?Otóż spowodowałoby to,że bylaby to dobra oferta dla turystów,którzy podróżując zatrzymują się w jakimś miejscu na kilka dni.W przypadku obowiązywania IC Karnetu tylko przez trzy kolejne dni robi się z tego oferta niemal wyłącznie dla "kółeczkowiczów".Do tego przydałoby się gdyby miał dwie wersje,tańszą obejmującą tylko pociągi TLK,jak i droższą na wszystkie pociągi.Tańsza wersja powinna kosztować nie więcej jak 120PLN,przy założeniu,że obowiązuje on w obu klasach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23-02-2012, 20:51    Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żeby miał on byc ważny przez 3 kolejne dni bo to trochę mijałoby się z celem. W dni powszednie i tak mało osób podróżuje, a w weekendy są Bilety Podróżnika i Weekendowy. Jezeli IC karnet miałby się sprawdzić i utrzymać na rynku powinien być tak jak Regio Karnet ważny 3 dowolnie wybrane dni w ciągu jakiegoś okresu czasu (w PR jest to 2 miesiące). Sam osobiście korzystałem już 4 razy z regio karnetu i tylko dlatego się zdecydowałem na kupno, że był ważny przez 3 wybrane dni.
Co do ceny jaką IC mogłoby zaproponować to też myślałem i uważam, że powinno być tak jak z biletami weekendowymi, dwie wersje i każda jeszcze podzielona na dwie składowe w zależności od klasy. Biorąc pod uwagę ceny biletów jednorazowych na pociągi kwalifikowane, to jak byłaby tylko jedna wersja to też obstawiam cenę na poziomie około 200 zł minimum, tym bardziej, że tu mają być bezpłatne miejscówki. I to wtedy dla wielu osób podróżujących TLK na niezbyt długich dystansach mogłoby być nieopłacalne. Pozostaje zatem czekać na oficjalną wersję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 23-02-2012, 20:55    Odpowiedz z cytatem

kowal331,
a najlepiej żeby był za free, co? Śmiech daj mu palca, łyknie całą łapę Exclamation

Zarąbisty pomysł. Fajnie, że w końcu jakaś całkiem nowa oferta/promocja. Z niecierpliwością czekam na szczegóły!

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

snajper Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lis 2009

PostWysłany: 23-02-2012, 21:13    Odpowiedz z cytatem

Powinna być też wersja tańsza tylko na TLK, bo jeśli nie będzie, to cena tej normalnej będzie prawdopodobnie dużo wyższa niż podróżnika, więc ja zostanę przy tym pierwszym.

_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 23-02-2012, 21:23    Odpowiedz z cytatem

RegioKarnet się opłaca i to nawet bardzo mocno, płacę 22 PLN (uśredniając) i mogę sobie zrobić ponad 1000 kilometrów dziennie Smile A normalnie ile bym wydał na taki kilometraż i to bez zniżek Smile ? IC Karnet może spowoduje że przestanę bojkotować PIC i skorzystam z ich usług po 4 latach niekorzystania, a bardzo chętnie zrobię sobie z ekipą kółeczko po kraju (Bo mam dość kibli i PESY) Smile

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz B. Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2008

PostWysłany: 23-02-2012, 21:41    Odpowiedz z cytatem

Nie będzie to przypadkiem oferta dla kibiców w ramach Euro? Jakoś dziwnym trafem pojawiła się tam mapka z trasami łączącymi np. Poznań z Gdańskiem, Wrocław z Warszawą, Warszawę z Poznaniem itd. Raczej Helu, Szklarskiej czy Zamościa na tym karneciku nie odwiedzicie :-D. Chyba ze się mylę ...

IC Karnet.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 6642 raz(y) 3.58 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

endrju Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Maj 2011
Skąd: Chełm

PostWysłany: 23-02-2012, 22:14    Odpowiedz z cytatem

Jak gdyby do była oferta dla kibiców to by nie wprowadzali jej od 1 marca, tylko od 1 czerwca. A poza tym kibice mają PolishPass. Zresztą fakt możliwości wykupienia miejsca sypialnego chyba powoduje, że chodzi tutaj o dłuższe dystanse do miejscowości typu Zakopane, Jelenia Góra, Kołobrzeg itp. Przynajmniej ja mam takie zdanie. A na mapce mamy jeszcze Szczecin i Kraków, które gospodarzami nie są ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kolejoman2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: 24-02-2012, 13:02    Odpowiedz z cytatem

LOL czyżby ziścił się mój dawny żart primaaprilisowy ? Razz

https://groups.google.com/group/pl.misc.kolej/browse_thread/thread/8e85bab74f0d18ec/fccbf24c795211d3?hl=pl&ie=UTF-8&q=kolejne+pomys%C5%82y+presti%C5%BCowej+sp%C3%B3%C5%82eczki+pl.misc.kolej

_________________
Pozdr.
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl