Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
IC Karnet
Autor Wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 08-03-2012, 13:35    Odpowiedz z cytatem

Oferta cenowo atrakcyjna, ale terminy do wykorzystania mocno ograniczone. Przypomina mi to bilet wekendowy, z różnicą że można w dni robocze jeżdzić lub połączyć wekend z dniem pracującym. Ciekawa propozycja ale nie idealna.

_________________
na forum od 2005 roku:)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

miko frustratus
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-03-2012, 19:54   

Moim zdaniem, slabizna, z powodu 3 kolejnych po sobie dni korzystania.
Powrót do góry

Tomek-Gliwice
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 09-03-2012, 00:57   

Po pierwsze!!
Wystarczyłoby żeby to były 3 dowolnie wybrane dni a nie pod rząd , totalny bezsens!! Nawet do wykorzystania max w ciągu 2 tyg. sic!
Po drugie!
W ogóle nie widzę sensu ekonomicznego jechać na tym karnecie TLK-ą....za ~210 zł mam 3 bilety bez ulgi na najdłuższych relacjach np. Przemyśl Szczecin . Czemu nie można było zrobić IC Karnetu w wersji tylko na TLK-a?? Np. za 130-140 pln na 3 dowolnie wybrane dni nawet w ciągu dwóch tygodni do wykorzystania.

Dla mnie to totalnie chybiony pomysł, ci co tyle jeżdżą tylko EC EIC i EX to albo i tak nie jadą 3 dni pod rząd, albo firma im płaci za delegacje i mają KOlorowe Karty IC i oni mają to w zadku co i za ile...a szarak albo mały przedsiebiorca (np. jak ja pętający się po całej Polsce) nie skorzysta z IC karnetu. To nie ma żadnego uzasadnienia ekonomicznego ani praktycznego te 3 dni pod rząd...absolutny bezsens.
Gratuluje marketingowi IC...ludzie myślcie, bo od takich idiotycznych "promocji" skierowanych sam nie wiem do kogo??? To klientów wam nie przebędzie.

ehhh:( Neutral Zero sensownych rozwiązań dla klientów którzy dużo jeżdżą a nikt im za delegacje nie zwraca..
Powrót do góry

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 09-03-2012, 08:26    Odpowiedz z cytatem

A ja widzę sens jeżdżenia TLK. Jak mam się dostać do najbliższego miasta gdzie mogę przejechać sie pociągiem IC, EC??? Takie np. 250 km Neutral Jakby w tym TLK nie było to by zupełnie bez sensu było. Co prawda oferta nie zachwyca ale cóż, lepiej mieć taki wybór niz nie mieć wcale. Bym sie nie obraził jakby do takiego biletu można było dopkupic cos takiego jak Bilet Plus na Regio, przecież Polska nie kończy sie na trasach gdzie tylko pociągi firmy IC jeżdżą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 09-03-2012, 09:59    Odpowiedz z cytatem

Najbardziej w nowej ofercie podoba mi sie możliwość jazdy w EC na karnecie. Jest to plus, przykładowo trasa Katowice - Warszawa, gdzie często EC są puste na krajowym odcinku, ale jednocześnie nie rozumiem, dlaczego nie przywrócono obowiązywania wekendowego w EC. Każda nowa promocja cieszy, ale te co są od lat, powinny być dopracowane.
Również dziwi mnie, że bilet sieciowy tygodniowy, od lat jest prawie niereklamowany, mało kto wie o takim bilecie, a jest to napewno ciekawsza oferta od IC Karnet.

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomek-Gliwice
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 09-03-2012, 11:33   

Cena niech już sobie będzie, ale czy muszą to być 3 dni pod rząd??? Nie można wykorzystać tych 3 dni dowolnie np. w ciągu max 2 tygodni? Np. byłaby to świetna oferta dla ludzi którzy jeżdżą w wakacje dużo...spoko wybieram konkurencję... Twisted Evil
Powrót do góry

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09-03-2012, 11:53    Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to również jest bez sensu, że IC Karnet będzie można wykorzystać tylko w 3 następujące po sobie dni. Nie chcę być złym prorokiem ale jeżeli IC nie zmieni tego na wzór RegioKarnetu to ta oferta umrze śmiercią naturalną. Poza wakacjami i ewentualnie długimi weekendami nie znajdzie ona według mnie zastosowania, a ile tych długich weekendów jest w końcu w ciągu roku. Poza tym dzisiaj sporo ludzi pracuje również w dni wolne od pracy dlatego też moim zdaniem zainteresowanie tą ofertą będzie znikome.
Co do ceny: dla kogoś kto załóżmy w ciągu trzech następujących po sobie dni chce jeździć Ex/EIC/EC nie jest to jakaś wygórowana cena, bowiem przejazd Ex choćby z Warszawy do Krakowa czy Poznania to jednorazowo wydatek 120-130 zł. Ale już dla podróżujących TLK ta oferta jest w ogóle nieopłacalna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 09-03-2012, 12:07    Odpowiedz z cytatem

robertrush napisał/a:
Kolejna dodatkowa promocja/oferta to kolejny/dodatkowy plus dla IC.


Tak? Za Last Minute oferowaną od stacji, w której nie można jej nabyć bo... nie ma kas, też dostali do Ciebie plusa? ;-)

Jak już pisałem, moim zdaniem ta oferta to zło, bo namiesza ludziom w głowach - przez wadliwie dobraną nazwę. Nie można nazywać tą samą nazwą (KARNET) czegoś, co druga firma od lat oferuje na zupełnie innych zasadach - REGIOkarnet z dowolnie wybieranymi datami przejazdu.

Ode mnie - taaaaka krecha dla Intercity. Jak sobie chcą wprowadzać martwe oferty to niech wprowadzają do woli, ale nie kosztem dalszego skołowania pasażerów, do jasnej Anielki... Minimum odpowiedzialności!

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 09-03-2012, 12:33    Odpowiedz z cytatem

Czasem tylko przyjmij z lekka że istnieją bardziej świadomi konsumenci od Ciebie , nawet Ci podróżujący pociągami.

Twoja troska jest więc całkowicie zbędna w tym miejscu a o tym czy produkt będzie martwy czy też nie zadecydują pasażerowie i to nie Ci "skołowani".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomek-Gliwice
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 09-03-2012, 13:18   

Tak zdecydują pasażerowie, że oferta IC Karnet będzie żywym trupem. Wiem co piszę jeżdżąc pociągami na okrągło po całej Polsce... Twisted Evil Zresztą jak ma się monopol to można wszystkich olać ciepłym moczem...
Powrót do góry

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 09-03-2012, 13:29    Odpowiedz z cytatem

Powinni nazwe promocji zmienić na "Bilet 3 dniowy". A poza tym czas pokaże, czy ktoś to będzie kupował, czy podobnie jak sieciówka tygodniowa, będzie znikoma sprzedaż. Od lat promocje IC są mało ciekawe, a ograniczenia typu "wekendowy" bez EC, zupełnie niezrozumiałe. Czasem żal patrzeć w wekendy, jak garstka ludzi jedzie Sobieskim czy Polonią, ale wekendówka uniemożliwia skorzystanie.

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 10-03-2012, 14:50    Odpowiedz z cytatem

pospieszny, to nie ma znaczenia czy istnieją bardziej świadomi. Problemem jest, że istnieją mniej świadomi, i to nie tylko pasażerowie, ale również pracownicy - kasjerki, drużyny... tak jakbyś o tym nie wiedział...

Nawet teraz pie*$%^rzą im się bilety turystyczne, weekendowe, podróżniki, "kolej na rower", terminy ich obowiązywania i zasady honorowania. Teraz dojdzie im kolejne bezmyślnie utrudnienie. Takich rzeczy nie można ignorować, bo ludzie z powodu "poczucia bałaganu" też odsuwają się od kolei (mógłbyś mnie też przy okazji nie obrażać, chociaż w zasadzie mam to gdzieś).

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 11-03-2012, 16:20    Odpowiedz z cytatem

Tak pospieszny bardziej świadomi pasażerowie już wybrali IR. Po co płacić ponad 100 zł za podróż np. z Krakowa do stolicy Twoją umiłowaną spółką skoro można skorzystać z IR za jedyne 47 zł? Nie dla każdego jest tak ważne jak dla Ciebie, aby w wygodnym siedzisku wozić swój .... Very Happy .
A IC Karnet to bardzo słaba oferta. Narzucenie 3 kolejnych dni czyni ją w praktyce bezużteczną, pozwala jedynie na wcześniejszy wyjazd w piątek.A za 260 zł to Ja wolę samolotem polecieć a nie przez 3 dni wozić się pociągami spółki. O ile cena REGIO KARNETU jest sensowna ( 99 zł za 3 DOWOLNIE wybrane dni na całej sieci największego przewoźnika w kraju plus jeszcze w poc. kilku innych) o tyle oferta IC jest beznadziejna. Miałem nadzieję na zmiany na lepsze w spółce, ale się zawiodłem. Ten IC KARNET może uda się jedynie wcisnąć nieświadomym kibicom z za zachodniej granicy.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 11-03-2012, 19:51    Odpowiedz z cytatem

Oferta obowiązuje od dnia 12 marca 2012 r.

Od tego terminu bilet będzie można kupić zarówno w kasach biletowych, jak i przez Internet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

miko frustratus
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 11-03-2012, 22:01   

Tez najpierw pomyslalem, ze to dla kibicow na Ojro, ale jednak wciaz nie widze sensu, patrzac na kalendarz rozgrywek w Polsce, na poczatku co 2 dni. Baardzo wydumane, lepiej kupic 2 oddzielne bilety, a nie pilnowac terminow IC Karnetu. Mysle, ze kibice beda sie z tego smiac.
Powtarzam, slabizna. I wielki zawod, juz, juz czekalem na cos fajnego od Malinowskiego, a tu taaaaka lipa.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl