Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 27, 28, 29  Następny
Bilet PKP IC przez Internet
Autor Wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04-12-2013, 13:20    Odpowiedz z cytatem

Ja z godzinę temu normalnie zakupiłem na najbliższą niedzielę do Gdyni na "Neptuna", zapłaciłem, wydrukowałem, bez żadnego problemu.
Wczoraj z kolei kupowałem na 30.XII do Poznania tam i z powrotem i też bez problemów, także może coś z Twoim komputerem się dzieje.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 04-12-2013, 17:22    Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa, po przeczytaniu Twojego posta spróbowałem kupić używając Internet Explorer (normalnie korzystam z Chroma) i się udało. A z Chroma dalej nie idzie. Kumpla prosiłem żeby sprawdził to u niego na Chromie też nie działa. Z jakiej korzystasz przeglądarki?

[ Dodano: 04-12-2013, 23:12 ]
Edit: dziś pod wieczór wszystko wróciło do normy bez żadnej ingerencji w przeglądarkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Skolmi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2012

PostWysłany: 22-12-2013, 09:32    Odpowiedz z cytatem

Jakoś specjalnie na ten system nie narzekałem, to teraz sobie muszę ponarzekać.
Kupowałem 10 biletów (5 osób TAM/POWRÓT), ale każdy z inną zniżką.
Wiadomo, że chcemy siedzieć w jednym przedziale, a nie wiadomo czemu
po zaznaczeniu opcji rezerwacja obok miejsca już zajętego wyskakiwał brak miejsc.
No to jedziemy z opcją wskazywania miejsc indywidualnie (na szczęście teraz coś takiego jest),
ale nie chcę płacić od razu, jeśli nie będę pewny czy uda się kupić w jednym przedziale.
Udało się TAM, więc zabieram się za POWRÓT. Niestety wyskakuje komunikat, że mam 5 biletów nieopłaconych, więc system mnie blokuje. W sumie 40 minut mi zeszło, ale udało się Smile

Nie chce mi się teraz sprawdzać, czy we wzorcowym dla mnie DB jest opcja wyboru różnych zniżek,
na jednym bilecie, ale coś takiego ułatwiłoby mi życie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28-02-2014, 21:16    Odpowiedz z cytatem

PKP IC obiecuje zmiany w internetowym systemie sprzedaży biletów. Efektów nie widać.

Dzieci, które nie ukończyły 4 roku życia mogą podróżować pociągami PKP Intercity za darmo. Rodzice lub opiekunowie muszą jednak posiadać odpowiedni bilet, którego nie da się kupić przez Internet. Pozostają im długie kolejki do kas biletowych na dworcach i stacjach, co w wypadku podróżny z małym dzieckiem, może być dość uciążliwe.

Czytaj dalej...

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Brajdak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Sty 2009
Skąd: z Polski

PostWysłany: 01-03-2014, 09:00    Odpowiedz z cytatem

>Pirat>, nie muszą stać w kolejkach. W pociągu, okazując bilet internetowy dla siebie, uzyskają bilet dla dziecka bez dodatkowych opłat. Oczywiście,to też jest jakiś kłopot.

_________________
W czasach zakłamania, mówienie prawdy, jest czynem rewolucyjnym - Orwell
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-03-2014, 10:07   

A na bilet rodzinny jest jakiś pomysł?
Powrót do góry

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-03-2014, 11:29   

W tym szaleństwie jest metoda. Nie da sie kupic biletu dla dziecka do lat 4 czy podroznika przez internet czy w biletomacie bo zaraz znajdą sie typy, które będą pobierały bezpłatne miejscówki żeby mieć pusty przedział.
Powrót do góry

anas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Wrz 2009
Skąd: kalisz

PostWysłany: 01-03-2014, 15:24    Odpowiedz z cytatem

Obecnie wszelkie dopłaty,bilety100%,przejazdy dalsze można dokupić u konduktora bez dopłat i potrzeby zgłoszenia w poprzednim pociągu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 03-03-2014, 10:29    Odpowiedz z cytatem

Jakoś w PR można pobrać bilet dla dziecka do 4 lat kupując jednocześnie np. bilet normalny. Dlaczego w PKP IC takie ,,cuda" są niemożliwe?

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dudzio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Kobyłka

PostWysłany: 03-03-2014, 10:40    Odpowiedz z cytatem

Bo w PR nie ma obowiązkowych miejscówek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-03-2014, 11:00   

@sheva17


Wszystko przez amatorów różnorakich "kółeczek", cwaniaków którzy pobieraliby darmowe rezerwacje. Nie trudno zorientowac sie, ze przez neta nie da sie kupic takich biletow, ktore dawałyby bezpłatną rezerwacje (Podroznik, Wekendowy, bilet dla dziecka do lat 4)właśnie po to by komuś nie przyszedł do głowy taki genialny pomysł. Już teraz mikolska gawiedź chwali sie, że pobiera sobie do Podroznika 8 miejscówek w 8 różnych kasach i jedzie w pustych przedziałach a ludzie stoją na korytarzu. W ten sposób dając spółczynie IC pretekst do zlikwidowania tej świetnej oferty jaka jest Bilet Podroznika.
Powrót do góry

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 03-03-2014, 11:39    Odpowiedz z cytatem

Dobrze, ale jedną patologię zwalczamy drugą. Przy zakupie miejscówki do Biletu Podróżnika powinno wymagać się wprowadzenia numeru biletu, możliwość pobrania ponad 1 miejscówkę powinna być blokowana. W przypadku dzieci sprawa faktycznie się komplikuje, może być ich przecież więcej niż jedno, ale zakup biletu dla jednego dziecka przy zakupie np. biletu normalnego powinien być możliwy. Obecny system umożliwiający wydanie nieodpłatnie takie biletu dla dziecka przy posiadaniu innego biletu jest jednkaże równiez sensowny.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mestwin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2010
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 22-05-2014, 10:48    Odpowiedz z cytatem

Juzef napisał/a:
Ktoś się orientuje, jak wygląda sprawa dokupienia biletu na rower do biletu internetowego? Tzn. czy za dokupienie go w pociągu powinna być brana opłata?


A w kasie da się to zrobić? Orientuje się ktoś?

_________________
Polska - kraj, w którym samochód jest bogiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siudmy7 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Maj 2013

PostWysłany: 30-06-2014, 17:29    Odpowiedz z cytatem

witam zakupiłem bilet na stronce PKP IC,wszystko pieknie, ale nie moge zapisac pdf'a na dysku twardym, brak odnosnika z napisem 'zapisz'.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

darian Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2010
Skąd: Warszawa/Nysa

PostWysłany: 02-07-2014, 14:14    Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo to jesli bilet jest na kuszetkę , sypialny albo jest biletem miedzynarodowym wtedy nie ma opcji zapisz . O bilecie miedzynarodowym jest napisane w instrukcji do E-IC na koncu punktu "Zakup biletu"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl