Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Bezdomny kolejarz czyli kto?
Autor Wiadomość

klimeu44 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009

PostWysłany: 06-04-2012, 19:48    Odpowiedz z cytatem

Twierdzisz, że się tylko domyśla?
To dlaczego robią, jak nie mają pewności?

_________________
Pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ofelia Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 19 Lut 2009

PostWysłany: 06-04-2012, 21:21    Odpowiedz z cytatem

Gumiś to czegoś nie rozumiem. Chcesz zmieniać ZZM za pomocą tego forum? Przecież oni tego nie czytają a jeżeli już to niczego z tego sobie nie robią. Śmieją się z Ciebie, niby kąsasz ich w każdej godziny doby ale na nich nie zostaja żadne ślady. Ba, Twoimi wpisami nie przejmuję się prawie nikt bo z samego pisania nic nie wychodzi. Zrób tak jak pisałam. Kandyduj, wygrywaj i zmieniaj ZZM. Jeżeli będziesz miał tyle energii do działania co do pisania to wkrótce o Tobie usłyszymy jako nowej twarzy ZZM. zycze powodzenia lub dalej bede czytac zalosne komentarze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 10-04-2012, 09:42    Odpowiedz z cytatem

Czytają a nawet piszą - w tym i mój ulubieniec.
Nie tylko się śmieją - bywa, że zgrzytają zębami i nie tylko.
Czy z tego pisania nic nie wychodzi? Nie chcę się chwalić ale jakieś tak małe lokalne sukcesiki są. Przede wszystkim jest taki sukcesik, że widząc moje utarczki z niepoprawnymi okraszone małymi sukcesami pokazują, że jak masz rację i potrafisz ją wyartykułować i uparcie dążysz do takich rozwiązań jakie powinny funkcjonować - i widzą efekt to coraz częściej dochodzą do wniosku, "że można i się da" i że indolencja i bezmózgowie ich przedstawicieli jest przerażająca i nie dająca żadnych efektów.
Jak już wspomniałem - mogę się zapisać do zzm w Gdyni - pod jednym warunkiem - dotychczasowy zarząd razem z szefem rodem z Iławy ustąpi i nie będzie już pełnił żadnej funkcji związkowej do emerytury. Mr. Green
Zmiana englera na obecnego to był tylko pic na wodę fotomontaż mimo jasno deklarowanych zmian - wyszło jak zwykle. Ta "ekipa" nie jest w stanie krzysiowi podskoczyć - a bez tego zmian w zakładzie północnym nie zobaczymy - chyba, że na gorsze.
Jak Członkowie tego związku w Gdyni do tego dojrzeją to kto wie - może trzeba będzie coś podpisać i do czegoś się przyłączyć...
A co do żałosnych komentarzy - gdybyś wiedziała kto je pisze nie nazwałabyś ich żałosnymi. Język

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nastawnik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Wrz 2010

PostWysłany: 10-04-2012, 16:48    Odpowiedz z cytatem

@gumis- zarząd i jego przewodniczącego wybrali wszyscy członkowie zzm w Gdyni. moze członkowie tego związku chcą byc pod zarządzaniem takich ludzi , moze dzieki nim mają konkretne profity oraz przywileje i jesli doszłoby do całkowitej zmiany zarządu to zabrakłoby członkow w tym związku a w konsekwencji doszłoby do rozpadu zzm w Twojej Smile Gdyni . Wtedy dopiero Gumis mógłby sie wykazac w IC , nie miałby najwiekszego swojego zyciowego wroga / nie licząc dawnego przyjaciela ze Stetina K.C/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 11-04-2012, 11:48    Odpowiedz z cytatem

Skoro jak piszesz "dół" widzi przywileje i profity to czym różni się od tych we władzach? Chyba niczym?
Firmowanie swoim nazwiskiem i składką takiego działania to przyzwolenie i "tumiwisizm".
Nie mam do zbysia jako człeka nic - powiem więcej, nawet go sobiście nie znam - ale to nie przeszkadza mi w krytyce jego nic nie robienia. W sprawie "bezdomności" i warunków pracy nie robi nic - w sprawie tak nagłośnionego ostatnio bezpieczeństwa również. Jest bo jest i mam uzasadnione obawy, że czeka go teraz "bój" z tymi co zostali pozbawieni możliwości dorabiania w LOTOSIE. Teraz wielu z nich będzie musiało się przyzwyczaić do tego, że na koncie będzie mniej a i zobaczą wtedy ile zarabia się "na sucho" w IC. Pewnie lada moment podniosą lament, że mało. Mr. Green Warszawki również nie widać a spacerki za psi grosz po Iławie na pewno nie wpłyną znacząco na wzrost wynagrodzenia. Może niektórzy obudzą się z tego letargu?
Na ostatnim spotkaniu z delegatami w Kamiennym Potoku lokalni od zbysia robili wszystko aby nie zaproszony nie pojawił się tam krzysio - mieli nadzieję, że leszek wysłucha ich żali i podpowie jak pozbyć sie tego lokalnego szkodnika. A tu dupa - nic z tego. Widocznie lesio ma inne wizje i wojenki mu nie w głowie a i zbysio wobec tego głowy nie podniesie bo różnie to bywa i trzeba będzie 170 godzinek odwalić na maszynie? To dopiero byłaby kara.
Lada moment na trzecim peronie stacyjki Gdynia zniknie barak kolejowy i mam nadzieję, że ktoś już dziś myśli co zrobić z pracownikami IC w czasie pracy na GO? Koszty tną więc spodziewać się można, że pałaców nie będzie ale chociaż kibelek będzie bo lada moment może sie kazać, że w lokalnej prasie zobaczymy zdjęcie kolejarza oddającego mocz na tory i będzie wstyd i afera a przecież wyszczać się gdzieś trzeba chyba, że wpadną na pomysł cewnikowania to wtedy ani chybi problem zniknie. Mr. Green A EURO 2012 tuż...tuż...

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl