Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Kilka pytań o Jan Kiepura / BWE
Autor Wiadomość

snajper Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lis 2009

PostWysłany: 03-04-2012, 13:54   Kilka pytań o Jan Kiepura / BWE Odpowiedz z cytatem

BILETY SPAR NIGHT EN JAN KIEPURA:

Czy jak przyjdę pod kasę o godzinie 0:00, 2 miesiące przed odjazdem, to rozumiem kupię któryś z kilku najtańszych biletów SparNight ?? Bo podobno jest bardzo mała pula biletów.

Czy niemiecka pula najtańszych biletów do kupienia przez internet jest większa niż polska ?

Czy jak chcę jechać Kiepurą do Kolonii to mam kupić do Amsterdamu i wysiąść wcześniej (tak jak kupuję LastMinute do Zakopanego a wysiadam w Chabówce) czy po prostu mam poprosić o SparNight do Kolonii ?

Jaki jest kod oferty (na wypadek nierozgarniętej pani w kasie)?

DARMOWY DOJAZD:

Czy darmowy dojazd do pociągu JanKiepura jest dla biletów SparNight za 29E lub SparNight kuszetka za 39E ??

Jeśli tak to rozumiem muszę kupić miejcówkę na pociąg dojazdowy na 2 kl EIC, albo na 1 klasę TLK albo wziąść jakieś poświadczenie na 2 klasę TLK ??

Czy dojazd za free jest też na bilety SparDay Berlin-Warszawa Ekspres ?

_________________
...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Skolmi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2012

PostWysłany: 03-04-2012, 16:16   Re: Kilka pytań o Jan Kiepura / BWE Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Czy jak przyjdę pod kasę o godzinie 0:00, 2 miesiące przed odjazdem, to rozumiem kupię któryś z kilku najtańszych biletów SparNight ??


W tym terminie bez problemu. Tzn. kilka razy mi się udało.

O ile dobrze pamiętam, to nie da się sprawdzić dostępności biletu (w PL) nie wystawiając go.
Tzn. jak Ci wyskoczy, że jest już tylko najdroższa pula i go nie chcesz, to kasjerka musi go anulować.
Więc lepiej kupuj w jakimś COK'u.


Cytat:

Czy jak chcę jechać Kiepurą do Kolonii to mam kupić do Amsterdamu i wysiąść wcześniej (tak jak kupuję LastMinute do Zakopanego a wysiadam w Chabówce) czy po prostu mam poprosić o SparNight do Kolonii ?


Poproś do kolonii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kond345.. Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2009

PostWysłany: 03-04-2012, 16:22   Re: Kilka pytań o Jan Kiepura / BWE Odpowiedz z cytatem

Do godziny bodajże teraz 1:30 jest blokada systemu rezerwacji i takiego biletu nie kupisz. Więc musisz być o 1:30. Zawsze możesz próbować przez stronę kolei niemieckich bahn.de, tam jest chyba przedsprzedaż 90 dni, ale nie jestem pewien. Możesz wysiąść wcześniej ale też poprosić o bilet do Kolonii i taki dostaniesz. Darmowy przejazd nie przysługuje do biletów z oferty SparNight/SparDay, tylko do taryf Normal, Senior, Junior, BahnCard/RailPlus jeżeli chodzi o EN Jan Kiepura. Jeżeli chodzi o BWE nie ma promocji na darmowy dojazd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gonza Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 03-04-2012, 18:16    Odpowiedz z cytatem

Właściwie to odpowiedzi na większość Twoich pytań znajdują się w Warunkach taryfowych EN Jan Kiepura na stronie IC, strona 11 w PDFie.

Kod oferty - 65.

Co do puli biletów SparNight, sam bym chciał wiedzieć ile ich jest, bo zastanawiam się nad miejscem w przedziale sypialnym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

p4402 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lip 2012

PostWysłany: 06-11-2013, 20:16    Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, według jakiej taryfy są sprzedawane na odcinek z Polski do Niemiec/Szwajcarii bilety na miejsca sypialne w wagonie relacji Moskwa - Bazylea dołączanym do EN Jan Kiepura. Ile może kosztować taki bilet z Warszawy do Bazylei?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Polrail Service Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2012

PostWysłany: 07-11-2013, 13:01    Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

p4402 napisał/a:
Mam pytanie, według jakiej taryfy są sprzedawane na odcinek z Polski do Niemiec/Szwajcarii bilety na miejsca sypialne w wagonie relacji Moskwa - Bazylea dołączanym do EN Jan Kiepura. Ile może kosztować taki bilet z Warszawy do Bazylei?


Można kupić bilet do Basel Bad Bf (DE) w ofercie Europa-Spezial i do tego miejscówkę na miejsce sypialne (inne wagony tam nie jadą). Przed chwilą sprawdziłem w systemie DB i np. na 12.12. jest rewelacyjna oferta EUR 39,- bilet + EUR 37,- miejsce w sypialnej 'trójce'.

Ale 14.12. br jest ostatnim dniem kiedy pojadą rosyjskie wagony. Od 15.12. nie będzie już bezpośredniego połączenia W-wa - Bazylea. Sad

Pozdrowienia,
Jarek Dworek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl