Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Przekręty IC Gdynia
Autor Wiadomość

freelander Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2009
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 08-05-2012, 11:03    Odpowiedz z cytatem

Na zmywaku to pewnie Ciebie by facet postawili . Ja akurat jeżdziłem sobie ciężarówka dla takiej firmy jak FED/EX ( pewnie nie wiesz co to jest bo tylko na tym portalu siedzisz ) i zarabiałem tygodniowo tyle co Ty miesięcznie. A wiesz czemu wróciłem ?! Bo zajebiście lubię to co robię i przynosi mi ta robota satysfakcję. W przeciwieństwie do Ciebie , bo Ty zadowolony jeszcze chyba nigdy nie byłeś ha ha.
Jeśli pisałem o Białogardzie ,to nie o drużynach konduktorskich tylko o trakcji. Wystarczy posłuchać Twoich kolegów jak to są Ci niebywale wdzięczni za wieczne mącenie . Sam strzeliłeś sobie w kolano i nie potrafisz się do tego przyznać . Jaki Ty masz cel w tym wszystkim to nie mam pojęcia , aha kumam -chciałeś dojeżdżać do Gdyni hi hi hi . Szkoda ,że dyro nie miał możliwości gdzieś do Katowic Cię przenieść - wszyscy byśmy odetchnęli
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 08-05-2012, 12:25    Odpowiedz z cytatem

Jak ja korzystałem z tej firmy kurierskiej to ty chodziłeś jeszcze do szkoły. Resztę pominę bo widzę, że Gumiś stoi ci kością w gardle a przecież to nie ja jestem "bohaterem" tego tematu a nie chcę abyś tu kontynuował swoje wspomnienia o tym jak powracając do Kraju uratowałeś IC od upadku. Happy
Może to nie przekręt ale pamiętam te podchody z przyjmowaniem do drużyn w Kołobrzegu. To zjawisko obejmowało całe IC więc zapytam - jakimi argumentami kierowali się przyjmujący do pracy w IC poza 23.1 dając im na wejściu więcej niż tym przyjętym w ramach OPM-ów? Dobieranie sobie załogi w postaci jednostkowych przypadków z dużo wyższym uposażeniem nie służy przecież dobrej atmosferze w zespole a i nie do końca jest zgodne z prawem pracy. Ciekawe czy gdyby zaproponowano ci 1200 z grupy to rzuciłbyś UK na rzecz "dobrze" płatnej pracy w IC? Ciekawe jest też i to, że teraz IC musi borykać się za sprawa takich przyjęć z lawina pozwów do sądów pracy o stwierdzenie dyskryminacji w wynagradzaniu pracowników.
Z innej beczki - skoro można było sprywatyzować manewry w Świnoujściu i Kołobrzegu to dlaczego nie można sprywatyzować manewrów na Łęgach i GP??? Bardzo upierdliwy temat dla kierownictwa bo i problem z maszynistami z dwoma prawami kierowania i problem z lokomotywami. Skoro "opłacało się" to w tych dwóch przypadkach to może trzeba iść na całość i rozważyć oddanie w całości manewrów w IC na rzecz podmiotu zewnętrznego. Wiele problemów zniknie.

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 01-06-2012, 18:43    Odpowiedz z cytatem

Wobec tego - jak nie masz nic ciekawego do przekazania - zajmij się lekturą GM - najlepiej zacznij od kawałów. Są często "pieprzne" - tak samo śmieszne jak reformatorskie pomysły redakcji i związku. Po lekturze przemyśl to co przeczytałeś i wyślij im maila ze swoimi propozycjami - pewnie wydrukują ale uważaj - na krytykę są nieczuli więc pisz tylko w superlatywach. Daj znać jak odpiszą.

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Punisher Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lut 2010

PostWysłany: 04-06-2012, 20:55    Odpowiedz z cytatem

Gumiś, a ja Cię będę chwalił, te pewnie po mnie nie pojedziesz. Masz rację, jesteś zajebisty, a czytanie Twoich tekstów to wielka przyjemność Shocked

_________________
Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd.
(August Bebel)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 05-06-2012, 11:58    Odpowiedz z cytatem

Punisher - szafa do łubu-dubu jest w świeżo poświęconej siedzibie leszka. Ja takiej nie mam więc spoko - nie musisz się wysilać -twój podpis tłumaczy wszystko.
Dyrektor wizytujący pomieszczenia w Słupsku obiecał wynająć dwa pomieszczenia dla maszynistów i co? Kolejne obiecanki- cacanki? I to nie dla jakiegoś związeczku tylko dla pracowników. Takie coś jak koło to może spotkać się bez wywieszki i osobnych kluczy. Dziwi mnie opór dyrektora bo w Białogardzie jest coś takiego i to za cięższe pieniądze - ok. 2.000,- a w Słupsku miało być coś koło 200,- za jedno i 200,- za drugie. Grosze. Jak na firmę z ISO to splunąć. Happy
Chyba, że w storpedowaniu obiecanek dyrektora bierze udział lokalny bonzo zzm w Gdyni, któremu Słupsk stoi ością w gardle. A może na pikiecie krzysio nastroił negatywnie? A ładnie tak przeciwko kolegom? Przecież łączy nas honor i więź zawodowa! Zapomniałem - to tylko hasło. Mam nadzieję, że więcej nie będzie pukał i naciskał dyrektora aby odkręcił "Słupsk". Ciekawe czy nie napisali jakiejś "petycji" wyżej aby "góra" nacisnęła gdzie trza. Stać ich na taki "gest".

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Punisher Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lut 2010

PostWysłany: 08-06-2012, 22:44    Odpowiedz z cytatem

@gumis, jeśli wrogowie…, ja nie jestem Twoim wrogiem, Tylko ja nie kierowałem Cię do Tymowskiego Misia, choć mój awatar jest stamtąd. Nic niczym nie wskazywałem też na ZZM, Miętka czy Krzysia. Komentując Twoje posty odniosę się do innego filmu. Wg Ciebie oni nie odpowiadają tylko za koklusz i gradobicie.

PS. @czytelnik, dzięki

_________________
Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd.
(August Bebel)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl