Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
W Kielcach na dworcu obejrzysz TV
Autor Wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 09-05-2012, 12:49   W Kielcach na dworcu obejrzysz TV Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni na dworcu PKP w Kielcach podróżni oglądać mogą TVN24, albo muzyczne teledyski.

O nowym telewizorze, który zawisł na drugim peronie kieleckiego dworca PKP, poinformowała nas pani Kasia, która w nocy z poniedziałku na wtorek przyjechała pociągiem z Krakowa. - Wychodzę z pociągu o północy, na dworcu pustka, a tu rozlega się głos Jarosława Kuźniara. Byłam pozytywnie zaskoczona - mówi czytelniczka.

Okazuje się, że telewizory to wynik umowy, jaką jedna z firm podpisała z Polskimi Liniami Kolejowymi. Zawisły one na kilkunastu dworcach w całym kraju. Naprzemiennie wyświetlane są w nich programy stacji TVN24 oraz krótkie muzyczne teledyski i reklamy.

Czy telewizorów będzie więcej? - Wszystko zależy od firmy wynajmującej na naszym dworcu powierzchnię. Jeśli będzie zadowolona z tej formy reklamy, to być może będą kolejne telewizory - mówi Adam Młodawski, dyrektor Zakładu Linii Kolejowych w Kielcach.

źródło: gazeta.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rafał Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2011
Skąd: Świdwin/Koszalin

PostWysłany: 09-05-2012, 19:07    Odpowiedz z cytatem

W Koszalinie już od jakiegoś czasu można oglądać TVN24. Dawniej były jeszcze dwa inne telewizory, na których wyświetlane były plansze reklamowe, ale one zostały w zeszłym roku zdemontowane. Smile

_________________
2010: 27 560 km
2011: 29 580 km
2012: 28 310 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 09-05-2012, 22:54    Odpowiedz z cytatem

Już wiem po co te telewizory. Jak ludzie będą czekać na opóźnione pociągi to żeby nie tracili czasu a oglądali jedynie słuszne media.

A co jak komuś np. przeszkadza TVN na dworcu? Bo ja nie ukrywam że nie przepadam za tą stacją, a chętnie bym obejrzał coś innego.

Zresztą ciekawe czy PLK ma prawa do puszczania publicznie TVN24 bo z tego co wiem to jest kodowana stacja i aby ją oglądać to trzeba płacić haracz którejś z platform cyfrowych(Cyfra +, Cyfrowy Polsat, N). Jestem ciekaw jak oni to zrobili, bo ja słyszałem o przypadku że jakaś knajpa z piwami dostała karę za to że na jej terenie były puszczane mecze z Canal + Sport(to jest też kanał kodowany). Podobno płaciła jak zwykły abonent. A jak się płaci zwykły abonament to nie można pokazywać treści programu publicznie(można sobie go oglądać tylko do własnych celów a nie pokazywać publicznie).

Przecież to mogą obejrzeć ludzie z zagranicy co będą na dworcu, a stacje TV typu TVP, Polsat, TVN kodują sygnał który nie może wyciekać w Europę(i dla obcokrajowców również tak mi się zdaje).

Po za tym to by oznaczało że nie muszę płacić za oglądanie TVN24, mogę sobie przyjść na dworzec i oglądać. Tylko to trochę nie uczciwe w stosunku do ludzi którzy płacą ciężkie pieniądze żeby mogli sobie obejrzeć tą stację.

Żeby się nie okazało potem, że wyłączą te telewizory, o zgrozo!. Za te pieniądze co poszły na TV można by zamontować dodatkowy monitoring, albo postawić automat biletowy.

Albo to jakieś powiązania PLK z TVN-em obym się mylił.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

filip39 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 11-05-2012, 22:40    Odpowiedz z cytatem

Skoro jakaś firma podpisała z PLK-ą umowę to z pewnością ona zajmuje się wszelkimi kwestiami związanymi z tym, czy mogą to zgodnie z prawem nadawać. Z pewnością ta firma zarabia na nadawanych reklamach i w ten sposób jej się działalność bilansuje. Tak uważam i myślę że nie ma sensu snuć żadnych teorii spiskowych.

_________________
2010 - 4564 km
2011 - 8993 km
2012 - 5090 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 14-05-2012, 20:07    Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy jest ten telewizor i są najświeższe informacje z TVN24 oraz co 10 minut teledyski lecą, głośność jest nawet dobra. Minusem jest to, że przeszkadza to w usłyszeniu zapowiedzi pociągu, ale to zależy od p. dyżurnej (jedna ma "mocniejszy" głos, druga słabszy hehe...)
Jak by ktoś chciał obejrzeć wieczorny wjazd do stacji Kielce to zapraszam:

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

endrju Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Maj 2011
Skąd: Chełm

PostWysłany: 14-05-2012, 20:16    Odpowiedz z cytatem

W Lublinie też jest. I powiem, ze o ile z tym TVN24 to nawet dobry pomysł, to z tymi teledyskami trochę zepsuli. Nikt nie będzie stał i oglądał klipu tylko gdzieś pójdzie i będzie słuchał muzyki z niego. A do tego TV nie trzeba. Natomiast program na żywo, typu TVN24 zainteresuje każdego. O ile wiem zarabiają na reklamach, więc teledyski puszczają jako substytut programu informacyjnego.

To tylko moja opinia. Ale czasami to potrafi denerwować człowieka, bo oglądam sobie TVN24 czekam na jakiś program, np. Kropka nad i. Już leci czołówka, a tu nagle wjeżdżają z jakąś muzyką nie wiadomo skąd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14-05-2012, 21:25    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Okazuje się, że telewizory to wynik umowy, jaką jedna z firm podpisała z Polskimi Liniami Kolejowymi.

Ta firma to Privil Polska Sp. z o.o. z Warszawy.

Ich strona internetowa:
www.platformchannel.pl

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Artutitu82 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Sie 2011

PostWysłany: 15-05-2012, 21:17    Odpowiedz z cytatem

W Kielcach telewizja peronowa:) funkcjonowała już 22 kwietnia- choć nie wiem od kiedy jest dokładnie- ale co mi się spodobało to antena na końcu tej długiej wiaty peronowej-na potwierdzenie fotka mojego autorstwa.

P1070101.jpg
Plik ściągnięto 17 raz(y) 99.45 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 29-05-2012, 19:50    Odpowiedz z cytatem

Telewizor "peronowy" na stacji Kielce.

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Diken Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lut 2012
Skąd: Szczecin/Radom

PostWysłany: 29-05-2012, 20:39    Odpowiedz z cytatem

Takie telewizory na peronach to dobra sprawa, nie można się nudzić, gdy wyczekuje się na pociąg.

_________________
Kolejowa pasja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl