Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 93, 94, 95  Następny
Przymusowe szczepienia
Autor Wiadomość

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 04-12-2020, 13:43    Odpowiedz z cytatem

Wielka operacja logistyczna pod kryptonimem „Narodowa lewatywa”

Mam to szczęście, że jestem ojcem i pośród morza szczęśliwości, trosk, nadziei i braku złudzeń, dorobiłem się wielu doświadczeń. Jednym z takich doświadczeń było szczepienie. Każde dziecko w Polsce ma obowiązkowy program szczepień, istnieją jeszcze przy tym dodatkowe wynalazki, na przykład można za odpowiednią cenę zaszczepić dziecko w pakiecie. Wiele troskliwych mam i teściowych szczególnie, namawiało na taki pakiet, bo po co „niunię” kłuć tyle razy, żeby cierpiała. Jeśli ktoś się uporał z tymi wszystkimi rodzinnymi dylematami, to niczym innym nie musiał się przejmować, łącznie z terminami szczepień.

Cały tekst:
https://www.kontrowersje.net/wielka_operacja_logistyczna_pod_kryptonimem_narodowa_lewatywa

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04-12-2020, 17:07    Odpowiedz z cytatem

W piątek po godzinie 9.30 rozpoczęła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, szefa KPRM Michała Dworczyka oraz głównego doradcy Prezesa Rady Ministrów do spraw COVID-19 profesora Andrzeja Horbana.

https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-szczepienia-dla-polakow-konferencja-ministra-adama-niedzielskiego-relacja-na-zywo-4767740


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05-12-2020, 11:32    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Ja się nie zaszczepię. Nawet pod przymusem, który prawdopodobnie rząd wprowadzi dla dobra koncernów farmaceutycznych. Bo przecież nie dla mojego dobra. Dobro obywateli to ostatnia rzecz o jaką podejrzewam rząd warszawski.

O tym dwa poniższe filmy. Warto posłuchać.




_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 05-12-2020, 13:54    Odpowiedz z cytatem

Ralny, już jakiś czas temu napisałam na forum, że plandemia będzie trwała do czasu aż zachodnie koncerny farmaceutyczne nie zarobią wielu miliardów dolarów na „szczepionkach”. Jeśli ludzie nie dadzą się zaszczepić dobrowolnie to się ich do tego zmusi. Hajs musi się zgadzać.

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=392621#392621

Już w mediach głównego ścieku trwa ustawiczna proszczepionkowa propaganda. A to dopiero początek. Będzie dużo gorzej! Będą młócić temat 24h na dobę we wszystkich mediach. Oczywiście część społeczeństwa da się urobić i pokornie się zaszczepi, ale generalnie Polacy – w przeciwieństwie do zachodnich społeczeństw – jeszcze nie zdurnieli do końca i zachowali resztki instynktu samozachowawczego. Myślę, że wykluje się z tego pokaźny ruch oporu i rząd będzie miał twardy orzech do zgryzienia.

https://wprawo.pl/katarzyna-ts-lud-przeciw-wladzy/

Obawiam się jednak, że rząd nie ustąpi (łapówki wzięte, mocodawcy wydali rozkazy) i czeka nas gorący okres. Pełnej dobrowolności szczepień nie będzie, a ten kto się nie zaszczepi będzie stygmatyzowany.

W tej chwili analizujemy różne warianty i jak pokażemy państwu tę strategię czy narodowy program szczepień covidowych, to tam elementem będą również takie zachęty, które będą powodowały, że osoby zaszczepione będą mogły nie podlegać obostrzeniom, albo obostrzeniom wybranym. Na tę chwilę nie ma jeszcze decyzji jakie to będą wskazania, także proszę o cierpliwość – powiedział minister Niedzielski. Czyli nie zaszczepisz się, nie masz prawa normalnie żyć.

Chyba jedyną szansą na powrót do normalności jest odsunięcie od władzy tych, którzy wprowadzili „nową normalność” i chcą tę „normalność” utrzymywać do końca świata. Morawiecki i Niedzielski nigdy nie pozwolą nam normalnie żyć! Nawet jeśli zgodzimy się na przyjęcie eksperymentalnego specyfiku, za który producent nie bierze żadnej odpowiedzialności. Pfizer sam przyznaje, że szczepionka na covid-19 nie była badana pod kątem interakcji z lekami. Co przerażające, zgodnie ze wstępnymi założeniami, jako pierwsze mają zostać zaszczepione osoby starsze, które najczęściej leki łykają garściami. Pfizer informuje także, że szczepionka nie powinna być podawana dzieciom poniżej 16 lat, matkom karmiącym i kobietom w ciąży. Czego nam koncern nie przekazał? Tego nie wiemy.

https://wprawo.pl/pilne-szczepionka-firmy-pfizer-nie-byla-badana-pod-katem-interakcji-z-lekami/


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05-12-2020, 17:31    Odpowiedz z cytatem


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 05-12-2020, 18:13    Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Polacy wolą chodzić w kagańcach, niż się szczepić?

Pojawiła się cała seria badań, co ważne z każdej strony, od lewa do prawa, zatem poza ubogą metodologią można wykluczyć planowaną manipulację. O czym mówią te badania? Wyniki są naprawdę bardzo ciekawe i jednocześnie zaskakujące, czyli mamy gratkę dla socjologów. Ponad 60% Polaków uważa, że „święte szmatki” chronią ich przed śmiercionośnym wirusem i mnie to akurat w ogóle nie dziwi. Skala prania mózgów i wyniesienia tego świeckiego kultu do rangi religii zrobiła swoje. Powstaje jednak arcyważne pytanie, dlaczego przy tym poziomie otumanienia, nie więcej niż 20% jest zdecydowana na przyjcie szczepionki? Podaną wartość uśredniłem, a nawet zawyżyłem i podkreślam, że mówimy o kategorii: „zdecydowanie tak”.

Cały tekst:
https://www.kontrowersje.net/dlaczego_polacy_woln_chodzi_w_kaga_cach_ni_si_szczepi

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 06-12-2020, 17:40    Odpowiedz z cytatem

Grupa lekarzy i naukowców napisała list otwarty skierowany do prezydenta i polskiego rządu. Ostrzegają, że szczepionka na COVID-19 może być niebezpieczna. Wśród imiennych adresatów listu znalazł się prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, minister zdrowia dr Adam Niedzielski oraz prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych dr Grzegorz Cessak. Gościem Karola Plewy w "Temacie Dnia" był dr Mariusz Błochowiak, fizyk, współautor książki "Fałszywa pandemia 1 i 2".


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 06-12-2020, 20:03    Odpowiedz z cytatem

Anna Maria Żukowska (Lewica): Szczepienia przeciwko COVID-19 powinny być obowiązkowe.
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-anna-maria-zukowska-szczepienia-przeciwko-covid-19-powinny-b,nId,4899076

Jakub Kulesza (Konfederacja): Pani poseł może być królikiem doświadczalnym.
https://dorzeczy.pl/kraj/163827/kulesza-pani-posel-moze-byc-krolikiem-doswiadczalnym.html

_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06-12-2020, 23:12    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Pfizer sam przyznaje, że szczepionka na covid-19 nie była badana pod kątem interakcji z lekami. Co przerażające, zgodnie ze wstępnymi założeniami, jako pierwsze mają zostać zaszczepione osoby starsze, które najczęściej leki łykają garściami. Pfizer informuje także, że szczepionka nie powinna być podawana dzieciom poniżej 16 lat, matkom karmiącym i kobietom w ciąży. Czego nam koncern nie przekazał? Tego nie wiemy.


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 07-12-2020, 18:48    Odpowiedz z cytatem

„Strategia szczepień” Niedzielskiego zakłada, że szczepienia i pandemia potrwają 6 lat!

Dziś poniedziałek, ciężki dzień dla wielu Polaków i dla mnie również, ale podejmuję się wyzwania, któremu nie jest w stanie podołać 40% maturzystów i 90% polityków. Zaprezentuję program szczepień Niedzielskiego w liczbach, bazując na podstawach matematyki, jednak ze względu na kondycję fizyczną i psychiczną mogę się gdzieś pomylić, dlatego zapraszam do sprawdzania wartości razem ze mną. Do jakichkolwiek obliczeń potrzebne są dane i tutaj wyjątkowo przydadzą się nam media, które od rana trąbią, jak według ministra zdrowia i premiera Morawieckiego ma wyglądać „strategia szczepień”?

Cały tekst:
https://www.kontrowersje.net/strategia_szczepie_niedzielskiego_zak_ada_e_szczepienia_i_pandemia_potrwaj_6_lat

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07-12-2020, 19:53    Odpowiedz z cytatem


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08-12-2020, 11:17    Odpowiedz z cytatem

Koronawirus. Specjalny kod QR potwierdzi, kto się zaszczepił

Michał Dworczyk zapewnił, że każda osoba, która się zaszczepi, dostanie potwierdzenie. - Można je otrzymać w wersji papierowej w punkcie szczepienia, ale również to będzie potwierdzane indywidualnym kodem QR - wyjaśnił.

Więcej:
https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus-specjalny-kod-qr-potwierdzi-kto-sie-zaszczepil-6583657041693344a.html


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 08-12-2020, 12:16    Odpowiedz z cytatem

Nie wiemy, kto zapłaci za skutki uboczne szczepionek

O odszkodowania za odczyny niepożądane po szczepieniach na COVID-19 pacjenci będą musieli walczyć w sądzie. Pomimo apeli środowiska medycznego oraz producentów rząd na razie nie zdecydował się na wprowadzenie nowego systemu ubiegania się o rekompensaty za ewentualne efekty uboczne. Jak jednak wynika z naszych informacji, trwają analizy prawne nad rozwiązaniami w tym zakresie.

Czytaj więcej:
https://forsal.pl/gospodarka/polityka/artykuly/8037374,nie-wiemy-kto-zaplaci-za-skutki-uboczne-szczepionek.html

---

Minister zdrowia ogłasza zwolnienie z części obostrzeń. Dla kogo?

Osoby, które zaszczepią się na koronawirusa, będą zwolnione z części obostrzeń epidemicznych. Nie będą poddawane kwarantannie, po kontakcie z osobą zakażoną, nie będą musiały przechodzić kwarantanny po powrocie z krajów, w których jest wysoki wskaźnik zakażeń. Nie będą też wliczane do limitów osób, które mogą się spotykać w jednym pomieszczeniu – zapowiedział we wtorek minister zdrowia Adam Niedzielski.

Czytaj więcej:
https://gazetawroclawska.pl/minister-zdrowia-oglasza-zwolnienie-z-czesci-obostrzen-dla-kogo/ar/c1-15334620

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 08-12-2020, 12:40    Odpowiedz z cytatem

Jeśli się zaszczepisz, to w nagrodę dalej będziesz nosił maseczkę

Wczoraj popełniłem felieton, w którym przedstawiam szczegółowe wyliczenie dotyczące przebiegu szczepień. Dziś Dworczyk potwierdził, że rząd jest w stanie zapewnić 180 000 szczepień tygodniowo. Z tego wprost wynika, że szczepienia będą trwały do końca świata i jeden dzień dłużej, jak mawia inny magik od propagandy „zdrowotnej” i to jest pierwsza dobra wiadomość. Drugi komunikat rozwiewa złudzenia i plotki, jakie krążyły przez ostatnie dni, że zaszczepieni nie będą musieli zakrywać ust i nosa, co wydaje się tak oczywiste, że nawet rządowi „eksperci” powinni to przyjąć do wiadomości. Nic z tych rzeczy fanatyczne wyznanie „pandemicznej” wiary jest silniejsze od elementarnej logiki. Ten sam Dworczyk brutalnie przeciął spekulacje i oświadczył, że szczepienie nie zwalnia z DDM.

Cały tekst:
https://www.kontrowersje.net/je_li_si_zaszczepisz_to_w_nagrod_dalej_b_dziesz_nosi_maseczk

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 09-12-2020, 09:55    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie wiemy, kto zapłaci za skutki uboczne szczepionek

9:40 i już wiemy
Co było do przewidzenia, wszyscy się zrzucimy.
Ale, czegóż się nie robi w imię bezpieczeństwa, prawda?
A'propos - ktoś chętny policzyć, ile razy pada to słowo z ust tych morderców?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 23 z 95 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 93, 94, 95  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl