Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
REGIOkarnet
Autor Wiadomość

thawku Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Lis 2011

PostWysłany: 09-11-2011, 12:06   REGIOkarnet Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam pytanie do ludzi którzy korzystali z Regiokarnetu. Cena za taki karnet który jest ważny na wszystkie pociągi interregio to 99 zł. W zamian możemy w ciągu dwóch miesięcy trzy dni wielokrotnie podróżować. Pytanko brzmi: Czy jeżeli wykorzystam szybciej taki karnet to mogę kupić następny czy dopiero po upływie dwóch miesięcy? Inaczej, czy mogę sobie kupić np. 5 takich karnetów na dwa miesiące?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 09-11-2011, 12:15    Odpowiedz z cytatem

Możesz kupić sobie pięć takich dokumentów przejazdowych na piętnaście np. dni, to już tylko zależy od Ciebie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thawku Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Lis 2011

PostWysłany: 09-11-2011, 12:24    Odpowiedz z cytatem

to ciekawe, a skad masz taka informacje? Teraz dzwonilem na infolinie i pani powiedziala ze nie mozna laczyc promocji... No i nie mozna kupic sobie kilku takich karnetow, wiec jak to jest w koncu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 09-11-2011, 12:38    Odpowiedz z cytatem

A stąd strona 141 par.45 Very Happy
A pani z infolinii nie słuchaj, ściemnia nie mając pojęcia o czym mówi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thawku Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Lis 2011

PostWysłany: 09-11-2011, 12:44    Odpowiedz z cytatem

pospieszny napisał/a:
A stąd strona 141 par.45 Very Happy
A pani z infolinii nie słuchaj, ściemnia nie mając pojęcia o czym mówi.



hmmm, no wlasnie czytalem ten regulamin i nie jest tam nic napisane, ze nie mozna sobie kilka karnetow takich zakupic w ciagu dwoch miesiecy. Po prostu nie ma zadnego ograniczenia, wiec czemu nie? Majac doswiadczenie ze paniom z infolinii nie nalezy ufac.... Rozumiem, ze kupowales takie karnety?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 09-11-2011, 12:50    Odpowiedz z cytatem

Polecałem... swoim znajomym tę ofertę i wielokrotnie z niej korzystali, kumasz widzę już - świetnie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thawku Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Lis 2011

PostWysłany: 09-11-2011, 13:03    Odpowiedz z cytatem

ok dzieki Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mestwin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2010
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 07-02-2014, 17:13    Odpowiedz z cytatem

Hej, orientujecie się, jak teraz wygląda sprawa z zakupem biletu na rower do RK? Kiedyś (na pewno jeszcze w 2012) kupowałem bilety na rower na cały dzień ważności RK. Mam jeszcze takie wklejone do książeczki Kolarskiej Odznaki Turystycznej. Dziś w kasie nie chciano mi tego sprzedać, oferując bilety na konkretną relację (czyli musiałbym kupić 2 zamiast 1). Akurat takie problemy w kasie IC to nie nowość (sam RK kobita sprzedawała mi 10 minut z wyrazem twarzy, jakby właśnie jadła kozią kupę), ale chciałem ją pogonić warunkami taryfowymi i ze zdziwieniem skonstatowałem, że zniknął z nich zapis o możliwości zakupu biletu na cały dzień kursowania, a kiedyś chyba był. Teraz znalazłem tylko zapis na podstronie "przewóz roweru": "Bilet na przewóz roweru kupuje się bez określania relacji, a termin ważności takiego biletu jest uzależniony od rodzaju biletu na przejazd, do którego został sprzedany, np. bilet na przewóz roweru kupiony łącznie lub do okazanego biletu turystycznego jest ważny w terminie określonym na bilecie turystycznym." Czyli inaczej niż mi chciano wcisnąć w kasie (bo wyraźnie kasjerka chciała mi sprzedać bilet właśnie z określeniem relacji), ale przydałby mi się wyraźny zapis dotyczący RK. Zna ktoś stosowny ustęp?

Ostatecznie kupiłem tylko RK, a bilet na rower będę kupował jutro u kierownika pociągu.

[ Dodano: 13-02-2014, 20:24 ]
Sam sobie odpowiem, może się komuś przyda: u kierownika zakupiłem bilet bez najmniejszego problemu, gdyby ktoś potrzebował, to mogę podesłać skan. Jutro po raz drugi spróbuję kupić taki bilet w kasie biletowej (w końcu we Wrzeszczu jest kasa i teoretycznie nie powinno się kupować biletów w pociągu), ciekawe, co powiedzą w kasie, kiedy pokażę im pierwszy bilet Cool

_________________
Polska - kraj, w którym samochód jest bogiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

daniel2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2009

PostWysłany: 17-02-2014, 11:23    Odpowiedz z cytatem

na relację w jedną stronę to bilet na rower można kupić na trasę - jak do każdego bilety jednorazowego;
dla RKarnetów prosić o ofertę 605 - bilet na rower na cały dzień - opłaca się jak chcemy wracać tego samego dnia albo w tę i w tamtą stronę jak to RKarnetem bywa; w kasach bywają zaskoczeni - kasa KW w Lesznie i PR w Kielcach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fajek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2013

PostWysłany: 17-02-2014, 16:20    Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar jechać pociągami Regio z rowerem. Rozumiem, że w jedną stronę wystarczy jeden bilet na rower, mimo tego że będę miał trzy przesiadki. Ale moje pytanie dotyczy takiego przypadku. Kolejnego dnia rano jadę z Tomaszowa Maz. do Łodzi -Połączenie w dobrej cenie. Wieczorem wracam z Łodzi do Tomaszowa. Oczywiście ktoś powie 7 zł za rower to żadne pieniądze, ale bilet za rower będzie droższy od biletu dla mnie.Posiadam RegioKartę, czy to robi różnicę jeśli chodzi o rower?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

daniel2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2009

PostWysłany: 18-02-2014, 10:23    Odpowiedz z cytatem

jeżeli stemplujesz RKarnet 2 dnia (czyli masz 2 bilet) to i na rower masz 2 bilet - w sumie to proste bo ważność RKarentu do 24.00 (albo do ostatniej stacji nawet po 24.00) to ważnośc biletu na rower (i na trasę i na cały dzień z oferty 605) jest taka sama jak ważność biletu podstawowego - czyli z RKarnetem do 24.00 (...)

plus ofert 605 jest taki, że jest ona tożsama jak RKarnetu - nieograniczona liczba dowolnych przejazdów-nieograniczona liczba dowolnych przewozów roweru (sztuk 1 zresztą)

[ Dodano: 18-02-2014, 10:28 ]
z TM do Łodzi jest PWDC (czy tam jak to się tam nazywa) to masz darmochę za 7PLN - normalny bilet byłby za ~15PLN; fantazja ustalenia ceny ryczałtowej (a kiedyś była kilometrówka za rower blisko 2PLN daleko do 13PLN) daje takie efekty; ryczałt za psa jest jeszcze wyższy ( w TLK albo PR tutaj nie pamiętam) - ryczałt to ryczałt

[ Dodano: 18-02-2014, 10:32 ]
TM-Łódź 7PLN + rower 7PLN powrót 7PLN+7PLN=28PLN

z RKarnetem się nie opłaca:

75PLN/3=25PLN + rower (na ofertę 605 czyli tylko raz) 7PLN=32PLN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

apaula Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Sie 2014

PostWysłany: 10-08-2014, 13:58    Odpowiedz z cytatem

Witam,
wiecie, czy można kupić RegioKarnet u konduktora? Na stronie PR jest informacja tylko o tym, że można go kupić w kasie, a w systemie sprzedaży internetowej nie widzę możliwości zakupu RK. U mnie na stacji kasa nieczynna, więc czy kupię go u konduktora?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dyżurny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009
Skąd: Tarnów Hauptbahnhof

PostWysłany: 10-08-2014, 16:50    Odpowiedz z cytatem

Kupisz go.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dinxles Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Maj 2010

PostWysłany: 10-08-2014, 19:48    Odpowiedz z cytatem

Kupipsz u konduktora, ale pamietaj, bo u mnie tak bylo ze terminal konduktorski byl wtedy nieczynny I byly problem z siecia to bylo rok temu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

apaula Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Sie 2014

PostWysłany: 11-08-2014, 07:04    Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informację Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl