Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
[KŚ] Oferty pracy
Autor Wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 14-08-2012, 06:56    Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans żeby okulary ci spadły z nosa . No chyba że nie umiesz ich nosić .
Ja mam okulary od 3 roku życia i jest normalne że je czuje , i wiem kiedy się coś dzieje niepokojącego . Trzeba nie wiem jakim ignorantem być by nie zauważyć że coś się dzieje nie tak .
Poza tym po to ustawiam z optykiem pewne szczegóły żeby okulary się "trzymały" jak należy . Mi przez 23 lata ani razu nie spadły okulary , więc tłumaczenie ograniczeń "możliwością zjechania z nosa okularów" jest kolejnym "polskim absurdem"
A wiele razy wchodziłem na lokomotywy (np. Dzień Kolejarza w Krakowie ), wychylałem się jako ankieter by policzyć pasażerem, czy obserwowałem peron przy wjeździe pociągu (jak się liczyło tłuszczowską to tak trzeba było zrobić , bo dużo ludzi tam jeździ )
Tyle jeśli chodzi o okulary . Smile

[ Dodano: 03-09-2012, 09:14 ]
Wiem że post pod postem , ale jest to dość istotna sprawa i chcę żeby było to widoczne
/ jeśli administracja uzna inaczej , to proszę połączyć /

Zauważyłem że obniżono wymagania w ofertach na stanowisko kasjera .
W najnowszych wersjach nie ma warunku o dobrym stanie zdrowie , pojawiło
się za to doświadczenie w usługach . Myślę że to korzystna zmiana .
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15-12-2012, 21:28    Odpowiedz z cytatem

Po pozbyciu się Stanisława Biegi - "speca" od rozkładów jazdy, Koleje Śląskie, za pośrednictwem agencji rekrutacyjnej, szukają nowego planisty rozkładu jazdy na... Gumtree.

Zobacz ogłoszenie

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 16-12-2012, 00:47    Odpowiedz z cytatem

W tym burdelu nic się nie zmieni. Myślałem, że v-ce prezes pozyska kogoś z dawnego ŚZPR. To, że rozkład da się ułożyć pokazały PR przy połączeniach stykowych i to w 72h.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16-12-2012, 01:40    Odpowiedz z cytatem

Po co Kolejom Śląskim rozkładowiec z wyższym wykształceniem? Ten wymóg jest idiotyczny! Moim zdaniem nawet 95% stanowisk pracy na kolei nie wymaga żadnego przygotowania wyższego. Zresztą każdy student powie, że wszystkiego uczy się praktycznie od podstaw w pracy. Średnio rozgarnięty, doświadczony pracownik po zawodówce wie dziś więcej, niż magister inżynier prosto po dostaniu dyplomu.

Polska edukacja dogorywa, poziom nauczania uległ całkowitej degradacji, uczelnie masowo produkują półanalfabetycznych magistrów. Nie chęć poznania, nie chęć pogłębienia swojej wiedzy, nie chęć pogłębiania własnych zainteresowań, ale zrobienie na siłę "papierka" tylko po to, by pracodawca przyjął do pracy za godziwą wypłatę.

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 30-01-2013, 13:12    Odpowiedz z cytatem

Na Rynku Kolejowym dziś zobaczyłem, że nadal KŚ poszukują pracowników na różnych stanowiskach. Prowadzą nabór ciągły, czy aż tylu ludzi potrzebują? Sam chętnie bym się zgłosił ale nie mam czym dojeżdżać Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 30-01-2013, 17:06    Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenie cały czas wisi. Z rozmów z starymi/zewnetrznymi pracownikami KŚ wynika, ze teraz nie ma szans sie dostać na żadne stanowisko prócz może maszynisty. Przyjmują tylko pracowników SZPR.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MaRcin1987 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Lis 2008

PostWysłany: 31-01-2013, 20:45    Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście też już nie widzę szans na pracę w KŚ . Wydaje mi się , że przyjmowani będą już tylko byli pracownicy Przewozów Regionalnych .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl