Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Projekt RJ 2012/2013 w Lubelskiem
Autor Wiadomość

Sebcio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2007
Skąd: Lublin

PostWysłany: 10-12-2012, 20:45    Odpowiedz z cytatem

Czy w związku z tym że IR "Cisy" jeździ przez Otwock zostania obniżona na niego cena (będzie naliczana na 175km)?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

endrju Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Maj 2011
Skąd: Chełm

PostWysłany: 10-12-2012, 20:57    Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, by cena była obliczana na podstawie odległości tak jak przez Sulejówek. Jeśli kasjerki sprzedają inaczej to trzeba natychmiast składać reklamację zarówno do PR jak i do UTK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

musia Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Sty 2013

PostWysłany: 22-01-2013, 12:06    Odpowiedz z cytatem

Chciałabym powrócić do RE 62122 BOLKO.

W youtobe znalazłam filmik z końca 2012 z tego pociągu.

Wagon bezprzedziałowy z fotelami w jedną stronę. Zakładam , że to jest 2 kl.

Jak w takim razie wygląda 1 kl. i czy wogóle jest ona w tym składzie.

Trasa Katowice - Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tellchar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Chełm

PostWysłany: 22-01-2013, 20:52    Odpowiedz z cytatem

endrju napisał/a:
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, by cena była obliczana na podstawie odległości tak jak przez Sulejówek. Jeśli kasjerki sprzedają inaczej to trzeba natychmiast składać reklamację zarówno do PR jak i do UTK.

Do Warszawy jest cena przez Otwock, do Chełma - przez Sulejówek, czyli 2zł drożej Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sebcio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2007
Skąd: Lublin

PostWysłany: 22-01-2013, 21:09    Odpowiedz z cytatem

Wg mnie liczenie odległości przez Sulejówek jest bez sensu - to nie wina pasażera, że przewoźnik jedzie sobie okrężną trasą, ale to temat chyba nie do tego wątku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

tellchar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Chełm

PostWysłany: 24-03-2013, 22:29    Odpowiedz z cytatem

Hm, co do biletów na IR Cisy, to jednak nie miałem racji. Cena jest taka sama. To że wówczas zapłaciłem więcej wynikało z tego, że w kasach na dworcach Wwa Zach czy Wwa Centr nie uwzględnia się promocji "Tani bilet"...

A teraz do meritum - chciałem zapytać, jak wygląda sprawa z połączeniem do Bełżca - będzie w weekend majowy? W hafasie jest, a na nowych plakatach z rozkładem od 13 kwietnia - już nie...

_________________
(...) I am traveler of both time and space, to be where I have been (...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wiktorwektor Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lip 2010

PostWysłany: 25-03-2013, 13:58    Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że będą - http://rozklad.plk-sa.pl/. Z tym, że rozkład jest kompletnie odrealniony i służy potwierdzeniu, że ludzie nie chcą jeździć pociągami Smile Mistrzostwo to brak połączenia Jarosławia i Roztocza z ostatnim pociągiem Zamość - Lublin (do Lublina pociąg z Zawady odjeżdża o 19:17, a z Jarosławia przyjeżdża o 19:19). Piękne jest też to, że po weekendzie majowym "Odrodzenie" do Lublina przez kilka dni będzie odjeżdżało 10 minut później...

Zwracałem już jakiś czas temu i PR, i UM uwagę na to, ale pociągi chyba są po to, żeby po prostu jeździły a nie woziły pasażerów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ibonek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Maj 2008
Skąd: Rudnik

PostWysłany: 26-03-2013, 06:59    Odpowiedz z cytatem

musia napisał/a:
Chciałabym powrócić do RE 62122 BOLKO.
Wagon bezprzedziałowy z fotelami w jedną stronę. Zakładam , że to jest 2 kl.
Jak w takim razie wygląda 1 kl. i czy wogóle jest ona w tym składzie.

Na Bolku i Warcie nie ma 1 klasy.
Co do rozkładu:
w poprzedniej wersji z początku lutego na linii 68 miała się pojawic dodatkowa para pociągów Lublin - Szastarka - Lublin. Tydzień później już tej pary nie było. I jak tu sie nie w^&%*$#ć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pendolino Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2009
Skąd: Lublin

PostWysłany: 26-03-2013, 08:08    Odpowiedz z cytatem

Po prostu jeden z wielu szumnie zapowiadanych pociągów które zostały uwalone zanim zaczęły kursować Mad
Może od czerwca się uda uruchomić nową parę na tej linii. Udało by się rozwiązać problem powszechnie występujący na innych liniach typu wydostanie się gdziekolwiek po 21:
Szastarka 21:16 - Lublin 22:18/22:28 - Szastarka 23:23. Kursowanie w (D) lub (E)

_________________
2012 - 16464 km
2013 - 25289 km
2014 - 03715 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

ibonek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Maj 2008
Skąd: Rudnik

PostWysłany: 26-03-2013, 20:49    Odpowiedz z cytatem

pendolino, wątpię. No chyba, ze UMWL nagle zostanie obdarzony jakąś większą ilością kasy.
Dla mnie i nie tylko dobrym rozwiązaniem była by para:
Lublin o. 22:30/40 - Szastarka p. 23:30/40 wtedy śmiało można dojechać z Czechowa czy nawet Zadębia. Zaznaczam, ze ostatni bus do Kraśnika odjeżdża o 22:15.
Szastarka o. 4:20 - Lublin p. 5:20. I dalej skomunikowania do Chełma, Dęblina czy Lubartowa. Nie ukrywam, że według mnie dobrym rozwiązaniem były by ze dwa pociągi wyjeżdżające z Lublina w Kierunku Dęblina po 21 i 22.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tellchar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Chełm

PostWysłany: 27-03-2013, 08:24    Odpowiedz z cytatem

wiktorwektor napisał/a:
Mistrzostwo to brak połączenia Jarosławia i Roztocza z ostatnim pociągiem Zamość - Lublin (do Lublina pociąg z Zawady odjeżdża o 19:17, a z Jarosławia przyjeżdża o 19:19). Piękne jest też to, że po weekendzie majowym "Odrodzenie" do Lublina przez kilka dni będzie odjeżdżało 10 minut później...

Zwracałem już jakiś czas temu i PR, i UM uwagę na to, ale pociągi chyba są po to, żeby po prostu jeździły a nie woziły pasażerów.

Może dałoby się coś zrobic w sprawie tego skomunikowania. Dopóki nowy rozkąłd nie rozpocznie obowiązywac - piłka jest w grze Smile
Może by tak kacja z pisaniem maili do UMWL i PR?

[ Dodano: 27-03-2013, 21:44 ]
wiktorwektor napisał/a:
Mistrzostwo to brak połączenia Jarosławia i Roztocza z ostatnim pociągiem Zamość - Lublin (do Lublina pociąg z Zawady odjeżdża o 19:17, a z Jarosławia przyjeżdża o 19:19). Piękne jest też to, że po weekendzie majowym "Odrodzenie" do Lublina przez kilka dni będzie odjeżdżało 10 minut później...

Zwracałem już jakiś czas temu i PR, i UM uwagę na to, ale pociągi chyba są po to, żeby po prostu jeździły a nie woziły pasażerów.

Twoja uwaga była chyba skuteczna, bo teraz Odrodzenie odjeżdża o 19:21 Very Happy
Ale na plakatach plk nadal brak jest wzmianki o Bełżcu - wysłałem w tej sprawie maila do UMWL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 29-03-2013, 00:19    Odpowiedz z cytatem

ibonek napisał/a:
musia napisał/a:
Chciałabym powrócić do RE 62122 BOLKO.
Wagon bezprzedziałowy z fotelami w jedną stronę. Zakładam , że to jest 2 kl.
Jak w takim razie wygląda 1 kl. i czy wogóle jest ona w tym składzie.

Na Bolku i Warcie nie ma 1 klasy.


W RE jest pierwsza klasa. Problem jest tylko taki że sa dwa składy które jeżdza na Bolku i Warcie.
Jeden składający sie z 3 wagonów przedziałowych, 6 miejscowych zdeklasowanych jedynek plus taki bezprzedziałowy z przedziałem dla rowerów ( tam nie ma oficjalnie jedynki)
a drugi skład, jeden wagon przedziałowy 6 miejscowy plus 3 wagony bezprzedziałowe (tam jest oficjalnie pierwsza klasa)

To nie wiadomo na co sie trafi. Czyli kupno biletu na 1 klase jest troche bezcelowe, tym bardziej że te przedziałowe 6 miejscowe wagony maja i tak lepsze siedzenia od tej pierwszej klasy w wagonie bezprzedziałowym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wiktorwektor Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lip 2010

PostWysłany: 07-04-2013, 08:54    Odpowiedz z cytatem

tellchar napisał/a:
Twoja uwaga była chyba skuteczna, bo teraz Odrodzenie odjeżdża o 19:21 Very Happy


Otrzymałem genialną odpowiedź od UMWL. Wynika z niej, że oni zaplanowali przesiadki w Zawadzie a jeśli ich nie ma to są zmiany czasowe Śmiech Kapitalne "zmiany czasowe", przez które nie byłoby skomunikowania przez cały okres kursowania pociągu w maju Smile I cóż za "zmiany czasowe", które w rozkładach opublikowanych przez PLK uznane zostały za normę Smile Zresztą dobrze to widać na rozkładzie ze strony PR, gdzie pod [11], czyli Odrodzenie o 19:17 jest napisane - "kursuje codziennie oprócz 1-5.V, 20-22.V"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tellchar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Chełm

PostWysłany: 10-04-2013, 06:45    Odpowiedz z cytatem

Mi UMWL napisał, że pociagi do Bełżca będą w tym roku w dniach 1 - 5 maja i 28 czerwca - 1 września. Ale zmiany na plakatach nie widziałem Rolling Eyes

_________________
(...) I am traveler of both time and space, to be where I have been (...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 10-04-2013, 08:36    Odpowiedz z cytatem

Bo te plakaciki od PLK to jest paranoja. Wystarczy pierwszy lepszy przykład. IR Łysica co 2 razy w tygodniu jedzie na trasie Chełm - Wrocław, u nas pisze że jest do Lublina , a z drugiej strony od Wrocławia podane że jedzie do Lublina, poza jednym wyjątkiem Wrocławiem, gdzie jest podane dobrze. Od grudnia to misja niewykonalna dla PLK zrobić rozkład zgodny z prawda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl