Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Petycja w obronie IR "Barbakan"
Autor Wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12-09-2012, 15:49   Petycja w obronie IR "Barbakan" Odpowiedz z cytatem

Pasażerowie korzystający z pociągu IR "Barbakan" przygotowali petycję o utrzymanie tego połączenia:

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=8909


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 26-09-2012, 21:01   

Niestety akcja się nie powiodła. Choć byłem współinicjatorem akcji, beton z centrali ani myśli odpowiedzieć. Śmiech
Przeciw podpisał się znany państwu wszem i wobec Andrzej Cichowicz Twisted Evil
Powrót do góry

Flanker Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Cze 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26-09-2012, 21:49    Odpowiedz z cytatem

Virakocha mógłbyś szerzej rozwinąć swoją wypowiedź? Rozumiem, że to definitywny koniec Barbakana tak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-09-2012, 11:49   

Trudno mi powiedzieć. Na chwilę obecną oczekuję maila z centrali. Ale czy się doczekam, trudno mi rzec.
Powrót do góry

xMICHCIOx Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Kwi 2011
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27-09-2012, 19:06    Odpowiedz z cytatem

Taa, mailem - jeszcze na główny adres? Jak zależy to lepiej przesłać listem do PRów lub wybrać się osobiście (nie koniecznie ty Virakocha ale ktoś kto ma bliżej).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-09-2012, 19:14   

Żaden z nas nie jest z Warszawy
Powrót do góry

MK_PŁASZÓW Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Maj 2012

PostWysłany: 27-09-2012, 20:50    Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś się wczytał dokładnie w treść tej petycjii? Ta petycja nie dotyczy zachowania "Barbakana" w obecnej formie, tylko tutaj chodzi o połączenie relacji nowego IR "Wały Chrobrego" z pociągiem Regio Poznań - Kluczbork, więc niech autorzy tej petycji nie wprowadzają w błąd.

Cytat:
My niżej podpisani zwracamy się z uprzejmą o utrzymanie kursowania IR Barbakan na odcinku Kluczbork- Poznań Główny.
Likwidacja tego pociągu na odcinku Poznań-Kępno-Kluczbork przyczyni się do pogorszenia oferty przewozowej na linii
Poznań Główny-Kluczbork
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-09-2012, 20:58   

Adams. Chodzi o dwie możliwości. Domyślnie o pozostawienie Barbakana ale jest i plan B - wydłużenie Wałów w razie niepowodzenia planu A. Kapewu? Smile
Powrót do góry

MK_PŁASZÓW Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Maj 2012

PostWysłany: 27-09-2012, 21:03    Odpowiedz z cytatem

Virakocha, tyle tylko że ten plan B, to dalszy plan i jestem przekonany że gdyby wypalił plan A to nikt by nawet palcem nie kiwnął żeby plan B wdrożyć w życie. Tak naprawdę chodzi tylko i wyłącznie o to żeby Ostrów miał bezpośrednie połączenie ze Szczecinem i to jak najtańszym kosztem. Przecież Ostrów to pępek świata, a reszta się nie liczy. Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-09-2012, 21:07   

Twoje prowokacje Adamie na nic się nie zdadzą. Popatrz lepiej na podpisy za: co to za ludzie i skąd są. To mówi samo za siebie.
Powrót do góry

MK_PŁASZÓW Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Maj 2012

PostWysłany: 27-09-2012, 21:15    Odpowiedz z cytatem

Virakocha, to nie są żadne prowokacje, tylko żywe fakty. Nie wiem czy tutaj to pisałem, ale gdyby petycja dotyczyła pozostawienia Barbakana w obecnej formie, lub przynajmniej w relacji Szczecin - Katowice to bez wahania bym ją podpisał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-09-2012, 21:20   

Czy ciebie Adamie ktoś zmusza do podpisu? Nie Smile Ale przynajmniej nie rób smrodu organizatorom. Maciek Smile
Powrót do góry

Rafaello1973 Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: ok. Wrześni

PostWysłany: 27-09-2012, 21:22    Odpowiedz z cytatem

Barbi powinien jeździć tak jak do tej pory o tej samej porze.Przynajmniej w wakacje ludzi w nim nie brak ,a nawet sadze że powinien mieć 5 wagonów , a nie trzy lub 4.Jechałem w nim , to wiem jaki tam jest sajgon.Po drugie ponieważ nie ma bezpośredniego połączenia ze Szczecina i Poznania oraz okolic do Częstochowy , zapewnia w Lublińcu dobre skomunikowanie z TLK "Oleńka" .Wiem bo 6 sierpnia jechałem . Smile Ja akurat mieszkam koło Wrześni ,stąd jestem dla linii kluczborskiej nieco neutralny ,ale od czasu do czasu z niej korzystam.Jednak tu nie chodzi o Ostrów Wlkp ,ale trzy regiony Polski.
Moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie by kursował "Barbakan" oraz te "Wały Chrobrego".
Jeden z nich by mógł jechać do Częstochowy i Kielc przez Wieluń , albo jeśli już Kluczborka lub dalej do Katowic w jakiś rozsądnych godzinach z dobrymi skomunikowaniami w Kępnie ,Kluczborku Lublińcu czy Bytomiu. Na tej linii prawie do cna ogołoconej z pociągów dalekobieżnych jest miejsce dla obu składów. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MK_PŁASZÓW Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Maj 2012

PostWysłany: 27-09-2012, 21:39    Odpowiedz z cytatem

Virakocha napisał/a:
Czy ciebie Adamie ktoś zmusza do podpisu? Nie Smile Ale przynajmniej nie rób smrodu organizatorom. Maciek Smile


Ja nie robię nikomu żadnego smrodu, tylko wyrażam swoją opinię co na ten temat myslę.

Rafaello1973 napisał/a:
Barbi powinien jeździć tak jak do tej pory o tej samej porze

Dokładnie jestem tego samego zdania. Nawet mógłby jechać przez Częstochowę do Katowic, tam szlakowa jest znośna, więc i czas przejazdu byłby dobry. Przy okazji Częstochowa zyskałaby dzienne połączenie z Poznaniem i Szczecinem którego temu miastu brakuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 28-09-2012, 09:24   

Twoja postawa wyraża zupełnie coś innego Adamie. Cóż, czekamy na odpowiedź.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl