Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Brak pociągów specjalnych na koncert Coldplay
Autor Wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 19-09-2012, 14:27   Brak pociągów specjalnych na koncert Coldplay

Nie pojmuje, jak kolej, uruchamiajaca często pociagi na Targi Ksiazki czy inne wydarzenia kulturalne, totalnie olała wielkie wydarzenie w ktorym wezmie udzial nie kilkadziesiat osob ale kilkanascie tysiecy mlodych (i nie tylko) osob. Mowa o koncercie Coldplay na Stadionie Narodowym w dn. 19 wrzesnia 2012. Z samej Łodzi przyjezdza podobno cos koło 2 000 osób, pociagu poznowieczornego brak.

Moim zdaniem w PKP Intercity powinno byc stanowisko dla osoby obeznanej w wydarzeniach kulturalnych, meczach, koncertach, etc. I to ta osoba powinna odpowiadac za oferte specjalna, czyli pociagi specjalne wlasnie na takie wyjatkowe okazje. Niestety, jest to wciaz pobozne zyczenie i niewykorzystany potencjał.
Przejdź na dół

xMICHCIOx Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Kwi 2011
Skąd: Poznań

PostWysłany: 19-09-2012, 16:37    Odpowiedz z cytatem

Hmm, były koncerty Madonny, J Lo i nic się jakoś nie działo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dudzio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Kobyłka

PostWysłany: 20-09-2012, 08:50    Odpowiedz z cytatem

No cóż - Coldplay to nie U2 Very Happy I było to widać także na stadionie (byłem i całkiem nieźle się bawiłem) - koncert nawet nie sprzedał się w całości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 20-09-2012, 10:18    Odpowiedz z cytatem

Kurde, a ja chcę mieć własny pociąg-taksówkę no i co? Nie da się bo nie mam kasy. Ludzie chcą żeby kolejarze wozili ludzi za darmo i chcą odebrać ulgi bo niby nie ma pieniędzy, a jak kolej nie puści pociągu na koncert bo się nie opłaca to ludzie krzyczą i mają pretensję tylko do kolei. Typowo roszczeniowa postawa, kali musi, kali chce, kali może zabraniać wszystkiego innym.

Ja myślę że wcale by się to komercyjnie nie dopięło. Jakby była zła pogoda to pojedzie mało ludzi. I jeszcze skąd mają wziąć wagony jak ich nie mają tylko wszystko stoi w krzakach? A może po prostu większość miłośników Coldplay(nie jestem ich fanem, ale lubię sobie posłuchać ich czasami)woli transport drogowy?

A wiecie jak to jest z ludźmi, jak zła pogoda i pociąg się spóźni(PKP Intercity zawsze się spóźnia)to pójdą na busy albo prywatne auta i środkowy palec pokażą kolei i to wszystko, dlatego uważam że PKP Intercity słusznie postąpiło.

PS: To ja np. chcę pociąg REGIO o 1 w nocy żeby z imprez wracać a nie tylko 1 stycznia. No i co? I nie da i nie robię z tego problemu. Cieszcie się, że jeszcze pociągi jeżdżą do Tarnowa tak to skwituję.

Temat według mnie do zamknięcia, albo utworzyć temat: "koncert życzeń Mkoli" w Duperelach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-09-2012, 13:51   

Cytat:
. Typowo roszczeniowa postawa, kali musi, kali chce, kali może zabraniać wszystkiego innym.


Posluchaj, gościu. Nigdy niczego nie chcialem ani dla siebie, ani dla swojej miejscowosci. W przeciwienstwie do mikolskiej gawiedzi, ktora ty rowniez reprezentujesz, nigdy nie lobbowalem za pociagiem do swojej miejscowosci, przekonujac jak bardzo moje miasto zostalo pokrzywdzone i ile osob by bylo chetnych. Na koncercie Coldplay tez mnie nie bylo. Nie dla siebie chcialbym tego pociagu, ale dla ludzi. Kolej powinna wychodzic na przeciw pasazerom, klientom, ale ty tego nie rozumiesz. Więc odwal sie ode mnie i idź pofocić pociagi, bo do tego sie nadajesz głównie. A i idź ucałuj załoge kolei za te pociagi do Tarnowa.
Powrót do góry

JakubWedrowycz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Lip 2011

PostWysłany: 20-09-2012, 21:28   Re: Brak pociągów specjalnych na koncert Coldplay Odpowiedz z cytatem

Pułtuś napisał/a:
Nie pojmuje, jak kolej, uruchamiajaca często pociagi na Targi Ksiazki czy inne wydarzenia kulturalne, totalnie olała wielkie wydarzenie w ktorym wezmie udzial nie kilkadziesiat osob ale kilkanascie tysiecy mlodych (i nie tylko) osob. Mowa o koncercie Coldplay na Stadionie Narodowym w dn. 19 wrzesnia 2012. Z samej Łodzi przyjezdza podobno cos koło 2 000 osób, pociagu poznowieczornego brak. .

Jesteś pewien że kolej URUCHAMIA SPECJALNE pociągi na Targi Książki czy inne imprezy a nie jest poprostu partnerem/sponsorem tych imprez?

Pułtuś napisał/a:
Moim zdaniem w PKP Intercity powinno byc stanowisko dla osoby obeznanej w wydarzeniach kulturalnych, meczach, koncertach, etc. I to ta osoba powinna odpowiadac za oferte specjalna, czyli pociagi specjalne wlasnie na takie wyjatkowe okazje. Niestety, jest to wciaz pobozne zyczenie i niewykorzystany potencjał.
Za Prześlugi były takie pociągi muzyczne np. na U2

Analizując rozkład to Kraków wrócił Monciakiem, pasowałoby pewnie jeszcze zarządzić Poznań przez Łódź i może jakieś Trójmiasto. Oczywiście pytanie o rachunek ekonomiczny takiego przedsięwzięcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

xMICHCIOx Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Kwi 2011
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20-09-2012, 21:35    Odpowiedz z cytatem

Ale taki pociąg nie będzie miał racji bytu. Na koncert się zjedzie xxx osób z czego xxx z samej stolicy - a Ci napewno nie będą korzystać z usługi tego przewoźnika aby jechać 5 km.

Reszta osób to będą pojedyncze osoby dojeżdżające z każdego miasta, te xxx osób się po prostu rozniesie po wszystkich pociągach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kns Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 21-09-2012, 18:39    Odpowiedz z cytatem

Narzekajcie na to, że postawa rozsczeniowa, a PolskiBus sprzedał 270 biletów do Łodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl