Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Rozkład jazdy 2012/2013 w Małopolsce
Autor Wiadomość

jackii Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Sie 2012

PostWysłany: 16-11-2012, 09:52    Odpowiedz z cytatem

Tomasz, dalej twierdzę - demagogia. No, chyba, że w tej chwili nic nie jeździ między Wadowicami a Bielskiem? W takim przypadku masz rację.

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 16-11-2012, 09:53    Odpowiedz z cytatem

Dobre i te 3 pary ja bym się cieszył nawet z tego : )

A skąd kolega wie to ważne że ja wiem ale zapytajcie się Grzesika to Wam powie : ) ; )

No to widzę że nie jest jeszcze tak tragicznie i że jeszcze może ta trasa zostanie uratowana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-11-2012, 14:30   

Moze mi ktos łopatologicznie wytlumaczyć, o co chodzi z Nikiforem w nowym rozkladzie? Pojedzie w (C) , czyli w wekendy, ferie, wakacje. Co zaś pojedzie od poniedzialku do piatku? Nieprzyspieszona osobowka no-name, czy w ogole nie bedzie pociagu ? Shocked

Wyglada mi na to, ze nic nie pojedzie Crying or Very sad Ale co wtedy leci w druga strone?

Bardzo prosze o wytlumaczenie tej zawilosci. Brak pociagu ktory teraz nazywa sie Nikifor w piatki bylby katastrofa (on ma 100% zapelnienia nawet za Tarnowem w strone Sacza).
Powrót do góry

Castaway Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sty 2011

PostWysłany: 16-11-2012, 16:26    Odpowiedz z cytatem

Jest gdzieś w internecie zarys rozkładu PR na Kryniczance?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rover Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 05 Lut 2011
Skąd: ANDRYCHÓW

PostWysłany: 16-11-2012, 17:38    Odpowiedz z cytatem

Castaway napisał/a:
Jest gdzieś w internecie zarys rozkładu PR na Kryniczance?


Witam tak jest nie tylko zarys ale przypuszczalny rozkład ,ale Urzędy Marszałkowskie zadecydują co dalej
http://kolejeslaskie.com/pl/news/76/koleje_slaskie_oglosily_rozklad_jazdy_2012_13
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Castaway Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sty 2011

PostWysłany: 16-11-2012, 19:25    Odpowiedz z cytatem

To rozkład Kolei Śląskich...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomasso86 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lis 2008

PostWysłany: 16-11-2012, 19:32    Odpowiedz z cytatem

Na dworcu głównym PLK powiesiła rozkład jazdy. Tylko można na inm zobaczyć przyjazdy do ok 14:00 i odjazdy po 14:00 (w holu budynku dworca pod pragotronem PRZYJAZDY,

Strasznie wygladaja te plakaty made by PLK. Rzuciłem tylko okiem, po 23:00 pociąg jedzie tylko do Trebini, ostatni do Sędziszowa o 22:48 i jest niespotykany jak na małopolskie dotychczas wysyp terminów kursowania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

urban2604 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Cabanów :)

PostWysłany: 16-11-2012, 21:14    Odpowiedz z cytatem

Z przystanku Chrzanów Śródmieście pociągi , będą jeździć w relacji Wieliczka/Kraków - Oświęcim , znikają kursy Trzebinia - Oświęcim Happy :

na Kraków : 4:43 ; 5:11 ; 5:46 ; 6;48 ; 7:48 ; 10:37 ; 11:15 ; 12:05 ; 13:16 ; 14:13 ; 15:05 ; 16:34 ; 18:17 ; 20:13 ; 21:09
Będzie 15 połączeń , obecnie jest bezpośrednich 18 + kilka kursów z przesiadką w Trzebini . Brakuje kursu około 9 dziwię się , że go likwidują w rj 2009/2010 jechały 2 kursy o 8:44 i 9:01 , a teraz nic i dziura na 3 godziny powstała .

na Oświęcim : 4:55 ; 5:46 ; 6:47 ; 8:25 ; 10:25 ; 11:20 ; 12:23 ; 12:35 ; 14:36 ; 16:27 ; 16:52 ; 17:55 ; 18:54 ; 20:35 ; 22:21
Będzie 15 połączeń , a obecnie kursów na Oświęcim z Krakowa/Trzebini jest 22 . Likwidują 3 ostatnie połączenia przez co osoby pracujące do około 22 w Krakowie nie mają już pociągu , wydaje mi się , że 1 połączanie mogli zostawić , ale kursami o tych godzinach nie jeżdżę to nie wiem jaka w nich frekwencja .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-11-2012, 23:10   

Rozklad jest juz na sitkolu Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 16-11-2012, 23:24    Odpowiedz z cytatem

Nie ma tam jednak połączeń do Spytkowic.

Orlik ma być od Częstochowy do Trzebini jako IR a dalej jako Regio, ciekawe czy pojedzie na wagonach Very Happy.

Rozkład Oświęcim-Kraków dużo lepszy jeśli chodzi o ilość przesiadek(nie ma ich) ale rano jest paskudna dziura ale wtedy jeździ najwięcej ludzi. Ale ja z tego co wiem wieczorami jeździ ich też całkiem dużo, ciekawe czemu tam nie dołożyli kursów.

Powycinali kurs o 2:50 z Oświęcimia a raczej go przenieśli na późniejsze godziny. Nie będzie R315 Very Happy Zrobili z niego 3 osobówki Krzeszowice-Wieliczka wreszcie to jakoś normalnie wygląda.

Cieszyn reaktywowany już któryś raz z rzędu a o Spytkowicach dalej cisza, może jeszcze coś się zmieni.

3 pary Wadowice-Kraków z tym 2 mają strasznie okrojone terminy kursowania.
Koło Skawiec pociągi mają być przeciągane spalinówkami.

Ogólnie Małopolska się zwija, a Śląsk się rozwija i widać to bardzo wyraźnie. Ciekawe jakie miny będą mieli pasażerowie jak będą musieli się gnieść w przepełnionych składach porannych. Oczywiście nie będzie obiegów 2 jednostkowych a pociągów jest mniej.

Znika popołudniowe połączenie do Oświęcimia na 2 jednostkach i zrobili 3 pary z jednym dublem bez sensu. Kto układa takie idiotyczne obiegi? Raz jest dziura 3 godzinna a potem 3 razy w przeciągu 1,5 h jedzie pociąg.
Na linii Oświęcim-Katowice KKA na niektórych obiegach.
To jest jakaś paranoja.

Odjazdy Regio Katowice-Kraków z Katowic: 5:15, 7:15, 8:15, 14:15, 15:15, 16:15, 18:17. dalej jest wieczorem dziura że nie można dostać się na turystyku w wersji mini(czyli same Regio) dostać wieczorem z Katowic do Krakowa!

Będzie jeszcze więcej autostopowiczów na odcinku Katowice-Kraków - notorycznie widuję ich przy Rondzie Ofiar Katynia w Krakowie przy wylotówce na Katowice.

To jest absurd żeby się z Katowic nie można było dostać do Krakowa! Albo płać człowieku fortunę, albo konkurencja gumowozowa która też jest droga, albo stop lub rower.

Tarnowskie Góry-Katowice pełno połączeń a tam ludzi raczej niewiele jeździ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Bardi78 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 17-11-2012, 00:23    Odpowiedz z cytatem

No to ludziom z Oświęcimia i okolic(Chełmek, Libiąż,Chrzanów) odcięto mozliwość dojechania pociągiem do pracy do Krakowa na 6 rano!!!Ba... w weekend nawet na 7 rano mozna nie zdążyć bo pierwszy pociąg przyjeżdza o 6:30 a tu jeszcze miasto trzeba przejechać!
"Brawo MZPR"- życzę szybkiego upadku i zwolnienia odpowiedzialnych za rozkład!!!
Czyli skończą mi się wypady do Krynicy...oby was pokręciło nieudacznicy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-11-2012, 09:10   

Jedyna nadzieja na poprawe sytuacji (nie jest to pewne, ale jak powiedziałem - jest to nadzieja) to zastapienie PRu Kolejami Malopolskimi. Patrzcie na Slaskie - o tym sie nie mowi w zasadzie, bo raczej ludzie chetniej ganią kolej niz chwalą, ale zwroccie uwage o ile wiecej polaczen bedzie w nowym rozkladzie. Moze u nas tez tak bedzie. Poki co trzeba się męczyć... Rozklad jest fatalny w zasadzie na kazdej linii!
Powrót do góry

urban2604 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Cabanów :)

PostWysłany: 17-11-2012, 09:58    Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nadzieją na poprawę kolei będzie, nie zastąpienie PR Kolejami Małopolskimi , a rozpoczęcie w końcu remontu E-30 Evil or Very Mad Ciekawe czy w 2013 roku coś ruszą, cały rozkład 2012 na Trzebinia - Kraków pod modernizacje był, a zrobiono choć 1% ??
Choć czy można z remontem wiązać nadzieje, SKA, Wieliczka tam dalej 26 minut, stacja w gorszym miejscu, to chyba w Polsce tylko możliwe, żeby po remoncie było gorzej Hmm

Ciekawe gdzie będą jeździć teraz EN81 ? Teraz jeżdżą przez Spytkowice, kurs na Trzebinia - Oświęcim i ostatni z Krakowa do Oświęcimia, kursy te wszystkie zlikwidowali .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

CottonwoodEN71 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 17-11-2012, 12:29    Odpowiedz z cytatem

Patrzę na rozkład na sitkolu i z podziwu wyjść nie mogę.

Odjazdy (Kraków Główny)
5:03 Zakopane (D)
7:45 Zakopane (d.Kasprowy)
10:18 Zakopane (terminy); przyspieszony (d.Janosik)
15:40 Sucha Beskidzka (D)
16:29 Zakopane
18:54 Sucha Beskidzka

4:16 Wadowice (D) [skomunikowanie do Bielska-B., czas oczekiw. 14 min]
9:46 Wadowice [j.w., czas. 30 min.]
14:28 Wadowice [j.w., czas. 45 min.]
18:30 Bielsko-Biała (5)(6)

Plus za więcej pociągów do Wadowic.
Minusy: mało pociągów Język , a na serio to wróżę na liniach Kraków Płaszów-Zakopane i Kalwaria Lanck.-Wadowice (i dalej) gwałtowny spadek pasażerów. MZPR w ogóle powinien przestać się, wraz z UM, bawić w pociągi, bo rozkłady na powyższych liniach nie mają sensu. Takiego pogorszenia oferty dawno nie było. Nie wspomnę o Skawina - Oświęcim, bo to zakrawa o zbrodnię. I ten 45 min. czas oczekiwania w Wadowicach po południu! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sinobrody79 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2012
Skąd: powiat bialski

PostWysłany: 17-11-2012, 18:41    Odpowiedz z cytatem

Na Kalwaria-Wadowice frekwa nie spadnie, bo ona już dzisiaj jest zerowa. Ja bym jeszcze zwrócił uwagę na fatalny czas jazdy porannego sobotniego BB-Kraków (od lutego prawie cztery godziny). To powrót do najgorszych czasów z lat 90-tych, jeśli chodzi o czas jazdy.
To naprawdę fascynujące zjawisko, że człowiek czeka na rozkład jazdy, wierząc że pojadą jakieś nowe mityczne pociągi,a kolej co roku udowadnia że zły rozkład może być zastąpiony jeszcze gorszym.

_________________
Biała i Żywiec to Małopolska pod śląską okupacją
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl