Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Likwidacja przystanków przez Koleje Śląskie

Sprzeciwiam się rezygnacji z obsługi wybranych przystanków osobowych przez pociągi Kolei Śląskich
Bytom Północny
19%
 19%  [ 35 ]
Czechowice-Dziedzice Przystanek
25%
 25%  [ 44 ]
Rybnik Gotartowice
21%
 21%  [ 38 ]
Rybnik Piaski
19%
 19%  [ 35 ]
Uważam, że żaden z wymienionych przystanków nie jest potrzebny
13%
 13%  [ 24 ]
Głosowań: 85
Wszystkich głosów: 176

Autor Wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 15-12-2012, 07:02    Odpowiedz z cytatem

Tylko po co ? Dla 2 osób.....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Inn Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Gru 2012

PostWysłany: 15-12-2012, 09:41    Odpowiedz z cytatem

a z tego co widzę Kędzierzyn Koźle Azoty także zostało przywrócone Smile może niewiele osób tam wysiada ale przynajmniej ci co wysiadają mają blizej do pracy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ElmoVanKielmo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2012

PostWysłany: 15-12-2012, 22:27    Odpowiedz z cytatem

@danio, nie obraź się, ale wątpię, że ktoś jeszcze bierze na tym forum na poważnie zamieszczane przez Ciebie informacje, po tym jak od początku tygodnia w innym wątku próbowałeś przekonać wszystkich, że sytuacja na śląskiej kolei nie jest taka zła - jak to określiłeś: "jest parę opóźnień". Naprawdę wybacz, ale wszyscy zrozumieli to tak: "Na stacji, na której był @danio i akurat wtedy kiedy tam był, nie pojawiła się żadna informacja o odwołanym pociągu. Pociąg, którym jechał @danio odjechał punktualnie lub z kilkuminutowym opóźnieniem. Farciarz z tego @danio!" Więc Twój ostatni post w tym wątku rozumiemy: "W chwili, w której @danio był na przystanku Cz-Dz Przystanek, do pociągu wsiadły 2 osoby". Naprawdę nie obraź się, ale tak to wygląda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

leslaw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Gru 2012
Skąd: Tychy

PostWysłany: 15-12-2012, 22:43    Odpowiedz z cytatem

Ja też nie rozumiem polityki KŚ jednak w obecnej sytuacji najważniejsze jest przywrócenie normalnego ruchu. Jak się to uda to można zacząć rozmawiać na temat większej liczby postojów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 15-12-2012, 23:51    Odpowiedz z cytatem

Mam Ci zdjęcia pokazać ? Czy dowodzić swoich racji ?
Ja wiem co widziałem i tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

darianes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Lis 2012

PostWysłany: 16-12-2012, 09:44    Odpowiedz z cytatem

Danio, te zdjęcia to wklej sobie na facebooka i pochwal sie swoimi podróżami, jak nie masz co robić, albo jak sie nudzisz to weź sobie kredyt i myśl jak go spłacić, pamiętaj, że InterCity może sobie wybierac stacje przy ekspresach a nie koleje zwykłe służące ludziom, pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Leniwiec Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Lip 2012

PostWysłany: 16-12-2012, 13:27    Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj byłem w Katowicach i owszem, były opóźnienia. Każdy pociąg z Częstochowy był opóźniony bo jest tam jednotor (albo był, nie wiem czy już zrobili drugi tor po wykolejeniu się pociągu)... Drugim opóźnionym pociągiem był pociąg ze Zwardonia który był opóźniony 40 minut, po tym lokomotywa zmieniła czoło i odjechał także z 40 minutowym opóźnieniem. Jeszcze był chyba opóźniony pociąg do Raciborza ale stał na peronie 1, maszynista był, drużyna konduktorska także... nie wiem, widziałem tylko że na semaforze wyjazdowym było migające pomarańczowe światło i białe.... I to tyle opóźnień przez 4 h przesiadywania na dworcu, był jeszcze opóźniony jakiś EC o 15 minut. Przez ten czas odwołano 1 pociąg (do Imielina) ale na megafonach dobrze wyjaśniono godzinę i miejsce odjazdu komunikacji zastępczej, autobus pojechał do Czechowic. Tak więc, sam widziałem jak jest, chaosu już raczej nie było (no może oprócz tego że pociąg do Raciborza nie miał nic na wyświetlaczach ale informacja szybko poszła że to do Raciborza), opóźnień jakichś wielkich także nie było. Nie rozumiem waszego plucia kwasem, jak to pewna osoba napisała "bijecie pianę"... tylko po co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ElmoVanKielmo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2012

PostWysłany: 16-12-2012, 17:05    Odpowiedz z cytatem

@danio, jakbyś czytał uważnie, to byś wiedział, że ani jednym słowem nie zaprzeczam, że piszesz to, co widziałeś. Cały czas chodzi o to, że wyciągasz ze swoich obserwacji zbyt daleko idące wnioski. Skoro przystanek jest niepotrzebny, to skąd akcja zbierania podpisów? Od razu mówię, że nie ja jestem jej inicjatorem. Skąd interwencja burmistrza Czechowic-Dziedzic w Urzędzie Marszałkowskim? Żądasz likwidacji przystanku? Zaproponuj więc tym, jak twierdzisz nielicznym, ludziom coś w zamian. Tylko weź pod uwagę, że nie każdy jest młody - dla Ciebie 2km na piechotę to pikuś - dla starszych osób to już nie takie proste. A jazda PKM do centrum to dodatkowy koszt biletu autobusowego - o wspólnym bilecie autobusowo - kolejowym możesz zapomnieć - to nierealne. Nie każdy jest w dobrej sytuacji materialnej i wzrost kosztów może być dla niego dotkliwy, a do pracy dojechać trzeba.
@Leniwiec - to jest wątek o likwidacji przystanków, więc nikt tu nie "bije piany" o opóźnienia. A wspominając w poprzednim poście o sytuacji, jaka miała miejsce na śląskiej kolei na początku tygodnia, nie minąłem się z prawdą - nic nie mówię o wczorajszym ani dzisiejszym dniu. I to tyle - cały Twój post nie ma nic wspólnego z tematem wątku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Masny Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2008

PostWysłany: 16-12-2012, 18:21    Odpowiedz z cytatem

Zastanowiła i rozbawiła mnie tutaj jedna wypowiedź
Był ktoś na stacji Czechowice Dz Przystanek i stwierdził że po godzinie 14 było na przystanku 0 osób Śmiech
A jak miał być ktokolwiek skoro pociągi się tam nie zatrzymują?
Jeżdżę pociągami nie od dzisiaj i ściemy że na stacji Czechowice Dziedzice Przystanek nikt nie wsiadał nie dam sobie wcisnąć i tyle
Dla sprostowania nie wsiadam na tym przystanku, ani nikt z mojej rodziny
i nie jestem z kolei
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 16-12-2012, 19:01    Odpowiedz z cytatem

To było w starym rozkładzie , chyba wiem kiedy byłem. Nie rób ze mnie idioty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Masny Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2008

PostWysłany: 16-12-2012, 19:40    Odpowiedz z cytatem

Nie robię z Ciebie idioty
To nie forum do kłótni tylko do wymiany zdań
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ElmoVanKielmo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2012

PostWysłany: 17-12-2012, 15:28    Odpowiedz z cytatem

Powiecie, że jestem samolubny, ale pech chciał, że decyzje KŚ praktycznie pozbawiły mnie możliwości korzystania z kolei. I proszę nie pisać, że to "bicie piany" prze PRowców - nigdy nie pracowałem na kolei i tak naprawdę nie obchodzi mnie, który przewoźnik będzie jeździł, tylko żeby rozkład był dla ludzi.
A więc tak:
Mieszkam w Pszczynie - ok, spoko, pociągów od groma i wszystkie się zatrzymują z wyjątkiem międzynarodowych, ale to nie problem.
Pracuję w Bytomiu - i zaczynają się schody: moje miejsce pracy znajduje się 500m od przystanku Bytom Północny, który wyleciał całkowicie. Ok, kolega z pracy mieszka w Katowicach Brynowie - mógłby mnie zabrać stamtąd, gdyby pociąg z Pszczyny się tam zatrzymywał, jak kiedyś. Nie, kolega nie jeździ przez centrum Katowic, gdyby ktoś pytał.
Moja mama mieszka w Czechowicach-Dziedzicach - 200m od przystanku Czechowice-Dziedzice Przystanek, którego też już nie ma.
Moi teściowie mieszkają w Jawiszowicach - pociągi przestały jeździć - jest podobno ZKA.
W każdym razie szlag mnie trafia, bo jeszcze nieco ponad tydzień temu mogłem dojechać w każde z tych miejsc koleją bez kombinacji.
Dziękuję za dodatkowe przesiadki, dziękuję za bieganie z dworca kolejowego na autobusowy z nadzieją, że ZKA czeka na opóźniony pociąg.
Pewnie niektórzy mi nie uwierzą, że nowy rozkład tak mnie załatwił. Pewnie pomyślą, że wymyśliłem sobie miejsce pracy, zamieszkania mamy i teściów. Ale taka jest prawda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 17-12-2012, 15:46    Odpowiedz z cytatem

To niech Cię kolega odbiera spod dworca w Bytomiu .....
Szukanie dziury w całym i tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ElmoVanKielmo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2012

PostWysłany: 17-12-2012, 16:21    Odpowiedz z cytatem

Kolega nie jeździ koło dworca w Bytomiu, tylko obwodnicą 911. Wjazd do centrum Bytomia pod dworzec to strata ok. 30 minut w godzinach szczytu. Ja nie będę kogoś prosił, żeby wyjeżdżał pół godziny wcześniej z domu z powodu mnie - kolega to nie taksówka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

darianes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Lis 2012

PostWysłany: 17-12-2012, 16:42    Odpowiedz z cytatem

ElmoVanKielmo nie tłumacz się komuś, kto jak sam określił lubi szukać dziury w całym. Danio nie wie co to kolej bo nigdy nie chodził do przedszkola tylko bawił się własną kolejką w domu, więc nie rozumie innych dzieci (ludzi)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl