Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Bilet miesięczny PR + TLK
Autor Wiadomość

mroozica18 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 03 Gru 2012

PostWysłany: 03-12-2012, 21:54   Bilet miesięczny PR + TLK Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie czy jeśli posiadam bilet miesięczny na pociągi PR to czy istnieje możliwość dokupienia dopłaty do TLK ?
Bilet jeszcze nie został skasowany.
Dziękuje za odpowiedz.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marcel Hans Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lis 2011

PostWysłany: 04-12-2012, 09:43    Odpowiedz z cytatem

To byłoby świetne rozwiązanie... Ale to są dwie osobne firmy przewozowe, więc trzeba kupić osobno na TLK, jeśli chcemy jeździć TLK, a osobno na PR jeśli chcemy jeździć PR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

lukasz3k007 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Wrz 2010

PostWysłany: 04-12-2012, 16:19    Odpowiedz z cytatem

Niestety mylisz się Hans. Wykupując bilet miesięczny na TLK ważny jest on również w pociągach PR, ale tylko w pociągu Regio. (wyjątek stanowi City bilet na TLK który ważny jest tylko w tych pociągach.) Jeżeli ktoś juz wykupił bilet na Regio to niestety nie może zrobić tej dopłaty, chyba że wymienić i dopłacić różnice ale z tym to dokładnie nie wiem jak jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rafał Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2011
Skąd: Świdwin/Koszalin

PostWysłany: 04-12-2012, 16:24    Odpowiedz z cytatem

Łukasz ma rację. Sam od trzech lat jeżdżę na takim bilecie, zarówno pociągami TLK jak i Regio. Nigdy nie miałem problemów ze zgodnością biletu z pociągiem, którym jadę. Smile

_________________
2010: 27 560 km
2011: 29 580 km
2012: 28 310 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

andrej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009

PostWysłany: 06-12-2012, 18:52    Odpowiedz z cytatem

J sami zobaczcie jaki na kolei jest bałagan i jak traktowane są Przewozy Regionalne , ludzie dla wygody kupują TLK ale często jadą pociągami Regio , kasa idzie do IC przewozy PR nic z tego nie mają , tak niszczy się tą firmę, gdyby można było dopłacić do miesięcznego PR , to ludzie kupowali by na PR.jEST WIELE TAKICH KWIATKÓW , PANOWIE POLITYCY WYMYŚLILI JAK ZNISZCZYĆ PRZEWOZY REGIONALNE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 06-12-2012, 21:38    Odpowiedz z cytatem

PR zapewne coś dostają z tego tytułu.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

andrej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009

PostWysłany: 08-12-2012, 09:53    Odpowiedz z cytatem

raczej nic z tego nie mają, jedynie złą prasę jaką fundują jej przedstawiciele PKP IC -ostatnio w jednej z audycji radiowych przedstawiciel IC opluwał PR niby to jaki mają syfiasty tabor - zapomniał że zabrali najlepszy tabor do swojej spółki w czasie podziału PKP- ja obserwuję że i PR pojawiają się nowe pociągi czy autobusy szynowe , na niektórych pociągach Inter Regio pojawiają się najnowsze wagony osobowe porównywalne z wagonami IC ekspres.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lidka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 11 Lip 2012

PostWysłany: 08-12-2012, 18:29    Odpowiedz z cytatem

sheva17 napisał/a:
PR zapewne coś dostają z tego tytułu.

Dałoby się to ustalić?
No i jak są rozliczane zakupy biletów PR-ów w kasach IC?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 09-12-2012, 15:32    Odpowiedz z cytatem

RE PR standardem biją na głowę większość TLK, więc przedstawiciel PKP IC niech się lepiej nie wymądrza. Promocji nawet nie ma co porównywać. PR muszą te bilety honorować? Z czego to wynika? Jest jakieś porozumienie?

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

_babol_ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Maj 2012

PostWysłany: 17-12-2012, 21:46    Odpowiedz z cytatem

To ja będę miał pytanie. Czy w takim razie działa to też pomiędzy spółka Koleje Wielkopolskie a Ic ? Czy też działa to tylko pomiędzy PR a IC ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dtp123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2013

PostWysłany: 02-01-2013, 15:38    Odpowiedz z cytatem

No i dzisiaj nastał dzień kiedy chciałem kupić bilet miesięczny jak co miesiąc PR+TLK, a pani w okienku powiedziała mi, że z nowym cennikiem mogę kupić bilet miesięczny albo na PR, albo na TLK, nie ma już biletu łączonego. No muszę przyznać że wkurzyłem się co nie miara bo na TLK nie zawsze zdążę, a z kolei podróż PR wydłuża mi czas podróży o 30 minut.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rafał Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2011
Skąd: Świdwin/Koszalin

PostWysłany: 02-01-2013, 16:12    Odpowiedz z cytatem

Przeraziło mnie to, co piszesz dtp123. Ja także jeździłem na takim bilecie i od nowego tygodnia przyjdzie czas na zakup. To, że w kasach różnie mówią - przywykłem. Ja jeździłem na miesięcznym od roku, a mojemu koledze w okienku mówili, że takiego łączonego biletu nie ma. Jeśli nie, to dla mnie podróż drastycznie zdrożeje, bo niestety nie mam stałych godzin i stałych pociągów. Raz jeżdżę TLK, raz Regio.

_________________
2010: 27 560 km
2011: 29 580 km
2012: 28 310 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dtp123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2013

PostWysłany: 02-01-2013, 16:21    Odpowiedz z cytatem

Akurat u mnie w okienku panie są w miarę obeznane, tym bardziej, że poszedłem jak zawsze ze starym biletem i pani w okienku mnie poinformowała że teraz jak chcę jeździć pośpiesznym i osobowym to muszę wykupić dwa osobne bilety a nie tak jak do tej pory jeden. Dla mnie to jedna wielka porażka. Kupiłem na razie bilet na regio, ale chyba go zwrócę i kupię na TLK i ewentualnie jak nie zdążę na TLK'e to wtedy dokupię sobie jednorazowy na PR.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lukasz3k007 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Wrz 2010

PostWysłany: 02-01-2013, 17:17    Odpowiedz z cytatem

Cały czas można wykupić bilet wspólny. Ten zakaz dotyczył tylko zniżek kolejowych, czyli 80% i 99%. Np. jeżeli ten bilet nie obowiązywałby w poc. R to jaki ma sens bilet tańszy ważny tylko na TLK w ofercie CityBilet? Np. bilet wspólny na R i TLK w relacji Warszawa - Kutno Tam/Powrót kosztuje 484 zl, a bilet w ofercie CityBilet ważny tylko na TLK kosztuję 398,65. Więc jaki sens miałby w tym momencie bilet wspólny? Żaden!!! Ta opcja cały czas działa a panie w okienkach już same nie wiedzą co mówić bo tak naprawdę nie jest to do końca wyjaśnione, póki co nalezy korzystac na starych zasadah!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Boro Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2013

PostWysłany: 08-02-2013, 12:29    Odpowiedz z cytatem

Witam
Chciałbym zakupić właśnie taki bilet łączony jednocześnie na TLK i na PR. I czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak sprawa obecnie wygląda czy można kupić taki bilet ze zniżką 51% i w jakiej cenie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl