Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Nowy cennik usług Przewozów Regionalnych
Autor Wiadomość

LukE83 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Wrz 2009
Skąd: KOS / ST

PostWysłany: 29-12-2012, 23:09    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Skąd założenie, że będzie jakikolwiek Bilet Plus?


Oferta ta istnieje od dobrych kilku lat, a nie mam żadnych wieści o wycofaniu tejże oferty wraz ze wprowadzeniem nowego cennika.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 30-12-2012, 22:04    Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Taniej? REGIOkarnet to jednorazowy wydatek 129 zł. Nie każdy jeździ na tyle często z PRami, żeby wyjść na tym "do przodu". Nie każdy zdecyduje się na takie wiązanie się z konkretnym przewoźnikiem.


To teraz popatrz ile kosztuje jednorazowy bilet na RE z Katowic do Warszawy i skalkuluj to sobie.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

LukE83 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Wrz 2009
Skąd: KOS / ST

PostWysłany: 01-01-2013, 01:04    Odpowiedz z cytatem

Podobno Bilet Plus został wycofany...
Informacja pochodzi z okienka kasy biletowej w Oświęcimiu. (31 XII 2012r. po godz. 19)
Nie mniej jednak po kilkunastu minutach szperania w papierach na temat taryf przewoźników a także telegramach w systemie kasowym udało mi się zakupić Bilet Podróżnika a do niego Bilet Plus na pierwszy weekend 2013r. w tejże kasie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 01-01-2013, 13:00    Odpowiedz z cytatem

W Oświęcimiu kasjerka nie potrafiła biletu na PKP IC sprzedać, już wolałem jak tam zwykłe kasjerki PR były , a nie ajent.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

grzesik56 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Lip 2011

PostWysłany: 01-01-2013, 14:50    Odpowiedz z cytatem

tyle ,ze w Oświęcimiu są te kasjerki,które do listopada pracowały w MZPR,,zostały zwolnione,kasę wzięła w ajencje naczelniczka z,Irena P.która przechodzi na emeryturę końcem stycznia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

LukE83 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Wrz 2009
Skąd: KOS / ST

PostWysłany: 01-01-2013, 17:31    Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, jest tak jak pisze grzesik56, kasjerki zostały zwolnione a następnie przyjęte na nowo do kasy już agencyjnej, od tego czasu wydłużono godziny pracy kas.

danio, zależy na kogo trafisz - kiedyś byłem tylko zapytać o zajętość miejsc w TLK Wydmy to kasjerka wbiła wydruk biletu...

Nie chodzi mi o wskazanie na problem z wystawieniem biletów, bo znam kody ofert i nimi się posługiwałem tylko o to, że w związku z nowym cennikiem podobno Bilet Plus zostanie wycofany.
Tak twierdziła pani w okienku, że "gdzieś to widziała, że wycofują Plusa" po czym przy mnie przewertowała trzy zestawy po kilkadziesiąt kartek każdy z ofertami że tak to nazwę "niestandardowymi" w PR oraz IC. Naprawdę sporo tego było.

Tak sobie teraz myślę, że to mogło chodzić Bilet Plus ale ten od Kolei Wielkopolskich.
Żadne informacje o likwidacji Bilet Plus (PR) nie zostały ogłoszone.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 01-01-2013, 18:06    Odpowiedz z cytatem

Na chwilę obecną bilet plus jest aktualny - info z infolinii PR /tej nowo otwartej 1.01.2013
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 03-01-2013, 15:20    Odpowiedz z cytatem

Bilet Sąsiedzki to świetna oferta, którą już dawno temu należało wprowadzić. Mam nadzieję, że ludzie szybko się o niej dowiedzą i pomoże to upadającej kolei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sebcio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2007
Skąd: Lublin

PostWysłany: 03-01-2013, 17:54    Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie ma od niej ulg ustawowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

melocot Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2006
Skąd: Żary

PostWysłany: 03-01-2013, 18:03    Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę, że gdyby "Bilet sąsiedzki" kosztował nawet 0,50 PLN to też byś chciał ulgi... Ale ja nie o tym.

Czy "Bilet sąsiedzki" jest honorowany również u innych - niż PR - przewoźników np. KD, KW?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sebcio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2007
Skąd: Lublin

PostWysłany: 03-01-2013, 19:48    Odpowiedz z cytatem

melocot, i tak przewoźnik nic na ulgach ustawowych nie traci Wink Wówczas mogłaby to być ciekawa konkurencja dla komunikacji miejskiej w niektórych miastach :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Tomek-Gliwice
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-01-2013, 20:22   

Czy Bilet Sieciowy Imienny, miesięczny PR-ów bez żadnych ulg, czyli normalny za 355 zł(kupiony w połowie grudnia)
obowiązuje w RE Przewozów Regionalnych.>?? Dzisiaj w RE Bolko z Lublina do Wrocławia, jedna drużyna konduktorska sprawdzała i było OK, następnie za Katwoicami pani konduktorka zakwestionowała ważność biletu, ja jednak się wykłóciłem i dojechałem do Gliwic. Na Boga co to za burdel??? Z tego co wiem Bilety Sieciowe obowiązują niezależnie od klasy i kategorii pociągu uruchamianego przez PR-y>??? Na infolinii potwierdzili że sieciówka w każdym pociągu uruchamianym przez PR-y, KD, Arriva i KŚ obowiązuje....czy ja mam wydrukować regulamin i go ze sobą wozić???? Twisted Evil ??
Powrót do góry

LukE83 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Wrz 2009
Skąd: KOS / ST

PostWysłany: 03-01-2013, 20:41    Odpowiedz z cytatem

Tomku, tak bądź mądrzejszy i miej przy sobie istotny wydruk regulaminu (wystarczy w pomniejszeniu) a oszczędzi Ci to nerwów i niejasnych sytuacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 03-01-2013, 21:08    Odpowiedz z cytatem

Tak, bilet sieciowy imienny na wszystkie pociągi obowiązuje we wszystkich pociągach RE , IR i R.
Skoro dojechałeś, tzn że kierownik nie był pewny i próbował cię złapać. Ja też tak miałem. Na bilecie jest wyraźnie napisane że w klasie dowolnej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-01-2013, 14:09   

Ciekawostka: bilet turystyczny na Regio/IR/RE jest droższy niż bilet turystyczny + Czechy. Prosząc o bilet +Czechy ma się rozszerzony zakres obowiązywania (nawet jak nie zamierza się korzystać z przejazdu w Czechach) a zostają 4 zl w kieszeni Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl