Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
[PR] Tani Bilet
Autor Wiadomość

Kurks Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 10 Sie 2013

PostWysłany: 24-08-2013, 22:06    Odpowiedz z cytatem

Bardzo ale to bardzo fajnie. Cieszy mnie ta zniżka jak najbardziej Razz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Elektronik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2011
Skąd: Kraków

PostWysłany: 02-12-2013, 09:57    Odpowiedz z cytatem

„Przewozy Regionalne” sp. z o.o. informują, że od 15 grudnia 2013 r. zaprzestają stosowania oferty specjalnej „Tani Bilet”. Sprzedaż biletów na przejazd wg tej oferty odbywa się do 14 grudnia br.

Źródło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 27-04-2014, 10:07    Odpowiedz z cytatem

Tani bilet z Kielc do Częstochowy.

Od 5 maja 2014 r. Przewozy Regionalne wprowadzają nową ofertę taryfową „Tani Bilet” obowiązującą pomiędzy stacjami odcinka Kielce - Częstochowa - Kielce.
Na podstawie oferty można nabyć bilety normalne i według ulg ustawowych jednorazowe i miesięczne.

http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosci/19267/Tani-bilet-z-Kielc-do-Czestochowy.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 27-04-2014, 10:32    Odpowiedz z cytatem

To jest cicha podwyżka biletów. Bilet Świętokrzyski jest troszkę tańszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 28-04-2014, 06:25   

Cytat:
Bilet Świętokrzyski jest troszkę tańszy.

A został wycofany? Jak nie, korzystasz z opcji, która Ci odpowiada. A do Czestochowy masz taniej, niż dotąd.
Powrót do góry

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 28-04-2014, 11:56    Odpowiedz z cytatem

Jak będę wiedział to napiszę. Póki co nie mam informacji w tej kwestii.
Podejrzewam że zlikwidują Bilet Świętokrzyski na linii do Częstochowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MisQ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Lis 2012

PostWysłany: 17-05-2014, 16:05    Odpowiedz z cytatem

Elektronik napisał/a:
„Przewozy Regionalne” sp. z o.o. informują, że od 15 grudnia 2013 r. zaprzestają stosowania oferty specjalnej „Tani Bilet”. Sprzedaż biletów na przejazd wg tej oferty odbywa się do 14 grudnia br.

Źródło


Niestety jestem niemile zaskoczony, dziś w nocy o 00:00 nie szło kupić na IR MAtejko ANI jednego taniego biletu na 16.06... sprawdzałem co jakieś 30-60 sekund aż do 00:05. Oczywiście, mógłbym nie zdążyć na bilet za 1 zł, ale za 9, czy 19, czy nawet 29 - to na pewno. Ewidentnie nie było biletów, albo był rzucony jakiś jeden.

Szkoda, że w trakcie promocji zmienia się zasady gry, musiałem poczekać do 1 w nocy i kupić na tlk z rana^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Elektronik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2011
Skąd: Kraków

PostWysłany: 17-05-2014, 19:00    Odpowiedz z cytatem

MisQ napisał/a:

Niestety jestem niemile zaskoczony, dziś w nocy o 00:00 nie szło kupić na IR MAtejko ANI jednego taniego biletu na 16.06... sprawdzałem co jakieś 30-60 sekund aż do 00:05. Oczywiście, mógłbym nie zdążyć na bilet za 1 zł, ale za 9, czy 19, czy nawet 29 - to na pewno. Ewidentnie nie było biletów, albo był rzucony jakiś jeden.

Szkoda, że w trakcie promocji zmienia się zasady gry, musiałem poczekać do 1 w nocy i kupić na tlk z rana^^


Przewozy Regionalne wsadzają promocyjne bilety wcześniej na serwer na następny rozkład jazdy, czyli za jakiś tydzień, dwa, pojawią się bilety dostępne na okres po 15 czerwca.
Jak wrzucą bilety to napiszą o tym na Facebook'u.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MisQ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Lis 2012

PostWysłany: 17-05-2014, 21:06    Odpowiedz z cytatem

Elektronik napisał/a:
MisQ napisał/a:

Niestety jestem niemile zaskoczony, dziś w nocy o 00:00 nie szło kupić na IR MAtejko ANI jednego taniego biletu na 16.06... sprawdzałem co jakieś 30-60 sekund aż do 00:05. Oczywiście, mógłbym nie zdążyć na bilet za 1 zł, ale za 9, czy 19, czy nawet 29 - to na pewno. Ewidentnie nie było biletów, albo był rzucony jakiś jeden.

Szkoda, że w trakcie promocji zmienia się zasady gry, musiałem poczekać do 1 w nocy i kupić na tlk z rana^^


Przewozy Regionalne wsadzają promocyjne bilety wcześniej na serwer na następny rozkład jazdy, czyli za jakiś tydzień, dwa, pojawią się bilety dostępne na okres po 15 czerwca.
Jak wrzucą bilety to napiszą o tym na Facebook'u.


Dziękuję bardzo za wyjaśnienie Smile

Chociaż i tak pozostaje troszeczkę niesmak, że nie jest to dla przeciętnego Kowalskiego przejrzyście wytłumaczone, chociaż to akurat domena na kolei. Nie rozumiem jednak tej polityki, bo np ja (a sądzę, że wiele osób) będzie w takim razie próbować uderzać w promocje intercity, chociażby na intratne Boże Ciało.

Niemniej jednak, jeszcze raz dzięki, teraz to dla mnie jasne!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Elektronik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2011
Skąd: Kraków

PostWysłany: 17-05-2014, 21:56    Odpowiedz z cytatem

MisQ, proszę bardzo. Ciesze się, że mogłem pomóc. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

REGIOchłopak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2009

PostWysłany: 18-05-2014, 09:14    Odpowiedz z cytatem

MisQ, a na polskiegobusa możesz kupować bilety na nieograniczony czas do przodu? Nie, bez maruderstwa proszę!

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

MisQ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Lis 2012

PostWysłany: 18-05-2014, 14:58    Odpowiedz z cytatem

REGIOchłopak napisał/a:
MisQ, a na polskiegobusa możesz kupować bilety na nieograniczony czas do przodu? Nie, bez maruderstwa proszę!


Porównujesz coś całkowicie innego.

PolskiBus mówi mi "Hej, mamy pulę biletów do xxx, korzystaj!" - przekaz jest jasny, bilety są OD - DO.

IR mówi mi: "Hej, Super Bilet, kupisz go na miesiąc przed, zaczyna się od złotówki" - przekaz jest jasny, tylko... niezgodny z prawdąRazz

No, chyba że wskażesz mi oficjalną, nie ukrytą informację od Przewozów Regionalnych, która mówi o tym, o czym wspomniał Elektryk, to wszelaki honor zwrócę:>

Tu nie chodzi o maruderstwo, tylko o konkretne przedstawienie sprawy, nic więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl