Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Renoma
Autor Wiadomość

artus11 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2012

PostWysłany: 18-02-2013, 14:18    Odpowiedz z cytatem

Renoma może sprawdzać bilety w pociągach TLK w całym kraju a także podobno widziano już ich w przewozach regionalnych w Małopolsce.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Elektrimo Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 18 Lut 2013

PostWysłany: 19-02-2013, 00:14    Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za tę informację, przyznam szczerze, że nie wiedziałam że może już w Małopolsce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maradonna19 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sty 2013

PostWysłany: 19-02-2013, 09:53    Odpowiedz z cytatem

http://gazetapraca.pl/200,4001,,1410230,,Kontroler+bilet%C3%83%C2%B3w+w+poci%C3%84%C2%85gu.html?utm_source=forum&utm_medium=JOOBLE&utm_content=test_cpc&utm_campaign=Jooble_TEST

Link do tego ogłoszenia o pracę. Widać można jeszcze rekrutować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateo88 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2012

PostWysłany: 19-02-2013, 19:40    Odpowiedz z cytatem

jestem po pierwszej z 2 rozmów jeszcze druga z głównym szefem i badania psychologiczne jesli dalej przeszedłem. Jest to praca w Przewozach Regionalnych cos w stylu jako rewizor z tym ze to praca w firmie zewnetrznej znaczy zadnych uprawnien kolejowych no i chyba zawsze czekanie na regio w przeciwną stronę znaczy jak np jedziesz 23 i do 7 sa inny przewoźnicy to czekasz albo płacisz z własnej kasiorki. Testy miałem robione kilka razy i psychotesty też


Ostatnio zmieniony przez mateo88 dnia 19-02-2013, 20:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 19-02-2013, 20:20    Odpowiedz z cytatem

Badania trudna sprawa. Jeżeli chcesz je przejść z wynikiem pozytywnym to musisz być autentyczny, ale nie mów o sobie wszystkiego Smile

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 19-02-2013, 21:04    Odpowiedz z cytatem

A coś mówili o wynagrodzeniu ? Mnie rozmowa czeka jutro. Jakieś szcególne pytania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateo88 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2012

PostWysłany: 19-02-2013, 21:10    Odpowiedz z cytatem

dlaczego kontroler
swoje cechy pozytywne i negatywne dla tego zawodu
przytoczy pan opowiesci o kontrolerze co był pobity a zadarł z przestepcami ze w sadzie jego dane odczytali ci przestepcy i musiał zPolski wyjechac ( i inne historyjki z netu okazuje sie ze prawdziwe)
przeglad miejsc pracy czy cos sie podobnego robiło
o kasie zupełnie nic ale na koncu mozesz pytac

zwroćcie uwage, że to przewozy regionalne - na mojej trasie z 14 poc dziennie zostały 2 tej firmy a nimi sie przemieszczacie i mozliwe długie oczekiwanie, co wazne nie ma opcji dogadania masz miesieczny grafik i masz po prostu byc nie ma planu pod dana osobe by pasowało i tu ja mam problem u mnie nie ma pociągów 20.40-4.20

zmianowosc pracy tydzien rano tydzien po południu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 19-02-2013, 21:16    Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak teraz ale swego czasu było 1600 netto + prowizja czy tam procent od prowizji + premia.

Co się tyczy pytań to głównie będzie chodziło o korupcje, poziom agresji etc. Jak będzie was dwóch albo trzech i będziecie mieli kontrol w przedziale gdzie będzie 5 studentów to lepiej odstąpić od wymuszonej kontroli - bezpieczeństwo twoje i pasażerów jest ważniejsze. Nie możesz dążyć do celu po trupach. W przypadku gdy będziesz miał zły dzień a ktoś ci będzie ubliżał to musisz tak załatwić sprawę żeby typ/ typiara podniosła na ciebie rękę. W przypadku typiar możesz nawet pozwolić dać sobie po pysku z liścia. Wtedy możesz użyć, wręcz nakazane jest obezwładnienie wroga, stosując zasadę wszystkie chwyty dozwolone. Tego ci na górze nie powiedzą, ale znajdziesz potwierdzenie u osób z którymi będziesz współpracował. Pisk typiary która leży na glebie z wykręconymi rękoma... to jest to Smile Pamiętaj że nie możesz jej sprowokować wyzywając ją (w zasadzie stwierdzenie stanu rzeczy) od kurwików i podobnych. Musisz to zrobić w sposób opanowany, kulturalny i grzeczny. A, pamiętaj też że trzy skargi i wylatujesz. W przypadku gdy komuś zasadzisz kopa w sposób nieuzasadniony to wylatujesz dyscyplinarnie z wilczym biletem gratis...

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maradonna19 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sty 2013

PostWysłany: 20-02-2013, 19:32    Odpowiedz z cytatem

I po rozmowie
Na każdego kandydata w krk było przewidziane 15 minut.
Będą dzwonić do końca tygodnia, ja nie zadzwonią, tzn,że nie są zainteresowani
Podczas rozmowy w zasadzie dużo mówiłem doświadczenia ze spisu biletów,obserwacja drużyn konduktorskich - czasem ich nauka mnie jako przyszłego konduktora..
Sytuacje trudne skrajne....
W zasadzie rekruter nie miał żadnych pytań, przedstawił mi warunki finansowe t.j 1600zł (chyba brutto czyli najniższa krajowa) + dodatek godzinowy (jak to nazwał,że się chodzi do pracy,dziwne tak między nami) + prowizja od wypisanego wezwania do zapłaty (nieważne czy gapowicz zapłaci).
Jeśli ktoś się widzi w czymś takim, spokojnie 2500 zł netto można wyciągnąć miesięcznie.
Praca dla przewozów regionalnych.
Zobaczymy,nie było kolejki chętnych do pracy, przedemną nie przyszło kilka osób,sterty podań też nie widziałem.

[ Dodano: 20-02-2013, 19:45 ]
no i po rozmowie
do końca tygodnia maią dzwonić. Wielu chętnych nie przyszło,sterty podań też nie widziałem na stole.
Zobaczymy,choć ja dawno przestałem wierzyć w pracę....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 21-02-2013, 00:00    Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam wiele z tego co kolega wyzej napisał. Bardzo fajna rozmowa i mozliwe fajne perspektywy. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maradonna19 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sty 2013

PostWysłany: 21-02-2013, 11:17    Odpowiedz z cytatem

no i co były już telefony? Bo mój milczy....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 21-02-2013, 14:18    Odpowiedz z cytatem

Na razie nie wiadomo kiedy ma się rozpocząć szkolenie więc i pewnie nie dzwonią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maradonna19 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sty 2013

PostWysłany: 21-02-2013, 15:13    Odpowiedz z cytatem

na rozmowie powiedziano,że dzwonić mają do końca tygodnia, więc mogli to zrobić dzisiaj, ewentualnie zrobią to jutro.
Szkoda,że nie było tak jak z maszynistą, obiecali ,że zadzwonią do każdego, słowa dotrzymali, szkoda tylko ,że nie mogli zatrudnić wszystkich :-(

[ Dodano: 22-02-2013, 20:34 ]
No chyba nie zgadniecie.
Telefon nie zadzwonił. To już widać nawet do sprawdzenia biletów się nie nadaję.
Tak to się dostaje pracę w polsce...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

JakubWedrowycz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Lip 2011

PostWysłany: 24-02-2013, 13:25    Odpowiedz z cytatem

maradonna19 napisał/a:

No chyba nie zgadniecie.
Telefon nie zadzwonił. To już widać nawet do sprawdzenia biletów się nie nadaję.
Tak to się dostaje pracę w polsce...

Wcale nie jest powiedziane, że się nie nadajesz, poprostu inni byli lepsi.

Pół roku temu prowadziłem rekrutację na dość proste stanowisko, nawet nie wymagające wyższego doświadczenia a z drugiej strony nie wróżącego jakiegoś nadzwyczajnego wynagrodzenia. Jakież było moje zdziwienie, gdy dostałem około 500 ofert, wyszło, że mogę zatrudnić człowieka ze zdecydowanie wyższymi kwalifikacjami niż potrzebuję za pieniądze mniejsze od budżetu jaki posiadałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maradonna19 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sty 2013

PostWysłany: 24-02-2013, 22:01    Odpowiedz z cytatem

Państwo w państwie
Ogłoszenie znaleziono przypadkowo na pewnym portalu społecznościowym.
Rozmowy już były, kandydaci wybrani....

http://www.gumtree.pl/cp-praca-inne/krakow/kontroler-biletowy-451960131
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl