Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Wielkość przewozów
Autor Wiadomość

Maryan Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2013

PostWysłany: 10-04-2013, 22:01   Wielkość przewozów Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Nie jestem pewien czy mogłem założyć nowy post (nie jestem zbyt biegły jeżeli chodzi o poruszanie się po forach) ale jako że nie znalazłem podobnego zapytania więc postanowiłem założyć nowy wątek.
jestem studentem ostatniego roku logistyki i pisze pracę magisterską. Potrzebuję danych na temat wielkości przewozów pasażerskich na terenie województwa lubuskiego w latach 2008-2012. Ile osób przewiozły Przewozy Regionalne i ile z tych osób korzystało z ulg ustawowych.
Czy jest w stanie ktoś mi pomóc w uzyskaniu takich danych?

Pisałem do Urzędu Marszałkowskiego to mi dopisali że nie maja pełnych danych a o zniżkach nie widzą nic.
Pisałem do Przewozów Regionalnych w Zielonej Górze to mi odpisali ze to "tajemnica przedsiębiorstwa".
Czy to naprawdę taki problem żeby udostępnić takie dane? Czy nie ma możliwości dostępu do nich?

Będę wdzięczny za wszelką pomoc i wszelkie wskazówki

Mariusz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

don-waldano Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Mar 2011
Skąd: Lubuskie

PostWysłany: 11-04-2013, 18:28    Odpowiedz z cytatem

Współczuję Ci.Zielona Góra "Oni" sami nie wiedzą co się dzieje. Jest PANIKA.Wiem że jest często "liczenie"?KTO ,GDZIE NA JAKI BILET. Łaska żadna że Tobie te informację przekażą. Skontaktuj się osobiście UŁAŃSKA 4 ZIELONA GÓRA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

konik23 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2010
Skąd: Żagań

PostWysłany: 11-04-2013, 21:04    Odpowiedz z cytatem

chyba dwa lata temu fundacja kolejowe południe prowadziła liczenie i ankietowanie pasażerów na linii Żagań - legnica może coś pomogą

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebastianzb Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2008
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 14-04-2013, 22:00    Odpowiedz z cytatem

Mi po osobistym stawieniu się w siedzibie przy ul. Ułańskiej udzielili informacji - miałem ze sobą zaświadczenie, że przygotowuję projekt na olimpiadę przedmiotową z liceum i nie robili mi wielkich problemów. Ale to było już jakiś czas temu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Maryan Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2013

PostWysłany: 14-04-2013, 22:40    Odpowiedz z cytatem

W takim razie będę musiał spróbować osobiście. Z zaświadczeniem z uczelni. Bo przecież nie może to być tak że my jako podatnicy płacimy kasę na Przewozy Regionalne (i to nie mało) a oni będą robić tajemnicę z tego ile osób za te pieniądze przewieźli. Bo to trąci jakąś paranoją! Zachowują się jak za największej komuny. Ot takie przyzwyczajenia widać.
Dziękuję za wszelkie wskazówki. Tak zrobię ja radzicie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl