Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Rodzice osobno, niemowlę osobno, czyli system rezerwacji PKP
Autor Wiadomość

karol-101 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Gru 2010
Skąd: Warszawa/Chełm

PostWysłany: 01-05-2013, 19:41    Odpowiedz z cytatem

Można sprawdzić w systemie???

Jak ostatnio kupowałem bilet na Centralnym to odniosłem wrażenie, że nie da się sprawdzić dostępności miejsc i wszystko leci po kolei z automatu. Przynajmniej tak mi sugerowała kasjerka. Z drugiej strony co się dziwić kobicie, leci na łatwiznę, powie w okienku do klienta "nie ma przy oknie" ten zrezygnowany weźmie co jest i odejdzie z biletem... Rolling Eyes Ja się z babką nie chciałem kłócić, jak się dowiedziałem, że nie ma przy oknie nie analizowałem systemu, tylko wziąłem kuszetkę, na drugi raz postaram się postać przy okienku kasowym dłużej...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Sebcio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2007
Skąd: Lublin

PostWysłany: 01-05-2013, 19:47    Odpowiedz z cytatem

Zawsze można podejść do biletomatu wyszukać odpowiednie połączenie, kliknąć "Koniecznie okno" i sprawdzić co system wyszuka. Później operację zanulować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Obywatel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lis 2009

PostWysłany: 02-05-2013, 07:55    Odpowiedz z cytatem

O ile SĄ biletomaty... A nie na przykład w awarii, naprawie, albo w niebycie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

picluk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Gru 2012
Skąd: Kłodzko

PostWysłany: 03-05-2013, 12:09    Odpowiedz z cytatem

Ja jechałem pod koniec ferii Pogórzem do Zakopanego w sypialce. Jedziemy we dwie osoby daję miejsce dół (co system uznaje za dół i środek) i... dostaje środek i górę w przedziale nr 2.Następnie anuluję transakcję i daję przedział dwuosobowy:cały przedział.Dało bez najmniejszego problemu przedział nr 3.System po prostu upycha ludzi na maksa w jednym przedziale... tak to jest.
(nie mam żalu,że w sypialkach i kuszetach jest obowiązkowa rezerwacja miejsc-tak być powinno - co innego w klasie drugiej TLK - tam już niekoniecznie)

I nieco poza tematem pytanie:Jadę sobie TLK Zefir z Poznania do Wrocławia,w jedynce,a na korytarzu całkiem sporo ludzi,a frekwencja hmm... 60-80 %.Wie ktoś czemu oni stali?

I jeszcze jedno:uprzejmy konduktor w Pogórzu otworzył nam inny,pusty,niezarezerwowany przedział.Jak się okazało było kilka takich przedziałów w sypialnym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl