Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
FIP na Czechy i Słowację
Autor Wiadomość

SU45-034 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2011
Skąd: qqqqqqqqqq

PostWysłany: 04-06-2013, 13:50   FIP na Czechy i Słowację Odpowiedz z cytatem

FIP na CZ i SK jest ważny tylko na jeden wyjazd dlatego jest wydawany dwukrotnie w ciągu roku.

Czy próbowaliście wracać do tych państw np. po miesiącu i jeździć na używanych kuponach FIP? Jeżeli tak to mieliście problemy?
Rozmawiałem ze słowackim kierpociem i powiedział, że jak zobaczą wpis z przed 1,5 miesiąca to mi nie przepuszczą i wypiszą bilet. Z drugiej strony mam niewykorzystany kupon na CD i zastanawiam się nad wyrwaniem z ksiązeczki użytego kuponu na ZSR. Mam na tyle duże potrzeby co do różnych kuponów do wzięcia, że nie wyrobię się na powtórkę z kuponów CD i ZSR.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

andrej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009

PostWysłany: 04-06-2013, 15:26    Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziecie przekraczać drugi raz granice , to bilet nieważny pisze w informacji, ale jeżeli np kupicie sobie bilet do pierwszego miasta , stacji w Czechach czy wjedziecie autobusem i potem na pociąg to nie udowodni wam że jedziecie z Polski. Bilet jest ważny 3 miesiące i macie prawo dwa miesiące siedzieć np. u kolegi w Czechach nic mu do tego , nie ma prawa wypisywać wam biletu tylko dlatego że jechałeś 1,5 miesiąca temu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl