Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Ulga dla niespełnosprawnych
Autor Wiadomość

Morduniaa Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 22 Cze 2013

PostWysłany: 22-06-2013, 21:25   Ulga dla niespełnosprawnych Odpowiedz z cytatem

No więc na stronie PKP widnieje tabelka z ulgami dla niepełnosprawnych w stopniu umiarkowanym dzieci i młodzieży przy przejazdach do i z...

Cytat:
przy przejazdach do i z jednostek udzielających świadczeń zdrowotnych albo pomocy społecznej bądź organizujących turnusy rehabilitacyjne, wraz z jednym z dokumentów wskazanym w pkt 1 i 2, wymagane jest zaświadczenie (zawiadomienie, skierowanie)

określające odpowiednio:
a)
termin i miejsce badania, leczenia, konsultacji, zajęć rehabilitacyjnych, zajęć terapeu-tycznych albo pobytu w ośrodku wsparcia, domu pomocy społecznej lub na turnusie rehabilitacyjnym;
b)
potwierdzenie stawienia sięna badania, konsultację, zajęcia rehabilitacyjne, zajęcia terapeutyczne


Czyli jeśli przykładowo mieszkam na Dolnym Śląsku i muszę się udać do szpitala w Warszawie, mogę skorzystać z owej ulgi?
Rejestracja w szpitalu, w Warszawie jest telefoniczna, lekarz pierwszego kontaktu jakie dokumenty mi wypisać czy w ogóle może?
Przy przejazdach z szpitala jakie powinnam mieć dokumenty aby uznano mi zniżkę? O.o
Czy coś poza tą ulgą mi przysługuję?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl