Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
TLK Karkonosze - stacje pośrednie
Autor Wiadomość

dexter115 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2011

PostWysłany: 03-07-2013, 09:47   TLK Karkonosze - stacje pośrednie Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jakie stacje pośrednie trzeba wpisać na trasie Szklarska Por. Górna - W-wa Centralna (w tym kierunku pociąg jedzie przez Częstochowę)? Dostałem bilet, na którym kilometraż się zgadza z informacją na rozklad.pkp.com.pl, ale stacje pośrednie mam: Marciszów, Wałbrzych Główny, Świebodzice, Dzierżoniów Śląski (to mi się nie zgadza), Kędzierzyn Koźle, Katowice, Sosnowiec Gł., dalsze nie zmieściły się na druku Kolei Maz.
Bilet jest do stacji za W-wą (przesiadka w W-wie Centr. na inny TLK, ale dalej jest jedna trasa), nie ma na nim numerów pociągów.
Dziękuję za pomoc.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lil_Peter Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03-07-2013, 11:00    Odpowiedz z cytatem

Skoro masz bilet na określony TLK to masz też rezerwacje miejsca na ten konkretny pociąg, więc wszelkie błędy wpisane w "przez" nie będą brane pod uwagę. Jeśli kilometraż Ci się zgadza to tym bardziej możesz być spokojny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dexter115 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2011

PostWysłany: 03-07-2013, 11:08    Odpowiedz z cytatem

'Niestety' mam wykupione miejsce sypialne na osobnym blankiecie. Na bilecie nie mam wpisanego numeru pociągu, bo przesiadam się w W-wie na inny TLK (przynajmniej tak sądzę, że taki jest powód).

Do Szklarskiej też jadę Karkonoszami i też dostałem 2 blankiety (rezerwacja miejsca sypialnego i bilet). Ale tutaj na bilecie mam wpisany numer pociągu (jeden TLK bez przesiadki, bo do W-wy dojeżdżam KM).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lil_Peter Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03-07-2013, 11:11    Odpowiedz z cytatem

Jeśli kilometry się zgadzają w obie strony to nie ma się czego bać. Poza tym przez Dzierżoniów nie jeżdżą pociągi TLK, więc jest to błąd systemu. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dexter115 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2011

PostWysłany: 03-07-2013, 11:17    Odpowiedz z cytatem

Ta zgodność mnie właśnie dziwi. Na bilecie do Szklarskiej (z numerem poc.) trasa się zgadza (od Kędzierzyna przez Opole, Brzeg, Wrocław). Zastanawia mnie ten powrót, tym bardziej, że kasjerka wpisywała 'przez' Zdzieszowice... Nie mam pojęcia, co zrobił system.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl